Těhu test digitální negativní, můžu být přesto těhu?

snezenka123
30. črc 2014

Ahojky. Mivam ms pravidelnou 27-28dc. Tento mesic jsme se snazili. Nicmene hned po skonceni ms jsem mela anginu a atb-penicilin a necely tyd
En na to znovu atb na zanet moc.cest,ktere jeste beru. Ms mela prijit v sobotu ,a je skoro ctvrtek j ms nikde. Tehu testy negativni. Dneska rano jsem si delala dokonce CLEAR BLUE DIGITALNI, a vysel taky negativni. Takhle zpozdenou ms jsem nemela,jen v tehu🙂
Dnes jsem 32 dc,je jeste sance na tehu,nebo je to tema atb?co myslite?diky moc

bajana
30. črc 2014

Ja by som tipla skor druhu moznost...mavam cykly 24-26, a oba razy mi vysli jasne pozitivne testy 2-4 dni od ocakavanej MS, teda 28 a 30 DC...ale je pravda, ze to boli obyc.testy, mam nedoveru v digitesty, hoci som ich nikdy neskusala...

snezenka123
autor
30. črc 2014

A jeste 25 dc a 27 dc jsem mela puldenni spineni. Naruzovely vytok,trochu na slipovace a pri utreni,a myslela jsem si,ze se mi to uz rozjede a ono nic. Tak nevim,co to mohlo byt,jestli k tomu mocaku?

ladie
30. črc 2014

@snezenka123 já bych řekla, že zpoždění je způsobené tou nemocí a atb. Testy by už něco ukázaly.

snezenka123
autor
30. črc 2014

@ladie taky si myslim,ale nevim,co pak to spineni ve str a patek
Jestli treba nebyla ovulka dyl..uvidime

maminka92
31. črc 2014

Taky bych řekla, že to je kvůli lekama. Každopádně u nás to bylo podobně, brala jsem taky antb. Menses pořád nikde, po týdnu jsem si udělála těh. test, vyšel negativní. Počkala jsem další 4dny menses furt nic. Tak další test a byl pozitivní 🙂 dělala jsem si ho přímo na prvního apríla, přítel ten si myslel, že si z něho utahuju 😀 ... Takže i přesto, že jsem brala léky a antibiotika tak jsem otěhotněla 🙂

memento1331
31. črc 2014

Môže to byť i liekmi.
Aj keď ja toto tehotenstvo som si tehotenských testov robila mnoho a každý jeden mi ukazoval negatívny výsledok a to som bola tehotná už 2 mesiace.
Však ak ste si nie istá, tak treba navštíviť doktora 😉

snezenka123
autor
31. črc 2014

@maminka92 a mivala jsi nekdy zpozdeni?me uz bricho poboliva par dni,tak ja nevim..koupila jsem si v rossmenovi dnes tehu test,zitra znovu zkusim,to uz bude 6 dni meskat. Miminko by jsme si oba dva moc prali,tak uvidime🙂♡

snezenka123
autor
31. črc 2014

@memento1331 a jake to byli ty tehu testy?ja pri vynechani delala dr.max desitkovy,a nega
A vcera ten digi clear blue a ten je 25 a nega. Tenhle z rossmena facelle je taky 25 tak uvidime,zitra,v pondeli kdyztak pujdu na gyndu na krev,to pak bude jasny hned.

maminka92
31. črc 2014

@snezenka123 mívala, ale maximálně 4dny zpoždění. 🙂 ale jak mi vyšel těh. test pozitivní tak už jsem byla v 5tt 🙂 a je fakt, že jsem vysadila prášky v listopadu a na začátku Března už jsem byla v tom 🙂

memento1331
31. črc 2014

Ja som si robila GS mamatest.
Ten mi odporučila v lekárni pani a za každým bol negatívny. Potom som si pár krát kúpila aj iné, ale tie si nepoamätám ako sa volali.

snezenka123
autor
1. srp 2014

no tak dneska ráno opět negativní test(z rossmana)
...už jsem se rozhodla vykašlat se na testování,zkrátka v pondělí si skočím na gyndu,pokud to nedostanu a uvidí se 😖

morttis
23. lis 2016

@snezenka123 ahoj, takze koukam, ze jsi tehotna byla, i kdyz jsi testy mela negativni, vid? 🙂

snezenka123
autor
23. lis 2016

@morttis Nooo. . Byla jsem těhu. V to pondělí jsem šla na gyndu a krev byla negativní. ..Dva dny na to mi pichla sestra vyvolavacku. ..Ms stále nikde. 15.8.jsem ská by gyndu kvůli podezření na mykoticky zánět. .a dr jelikož jsem to stále nedostala. .mi před nasazením léků pro jistotu vzal krev na hcg...par hodin na to jsem si volala na výsledek. .a hcg 50😉ted už se rozvaluje u mne v posteli😉
Jinak ja i u těch předešlých těhu měla testy pozitivní az několik dni po očekáváne ms..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru