Test mužské plodnosti, znáte?

kyrab
14. srp 2012

http://www.lekarnavrchlabi.cz/lekarnavrchlabi/e...

Objevila jsem tento test mužské plodnosti na domácí použití. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Příjde mi to jako docela dobrá varianta, pokud se snažíme cca půl roku a žádný MUDr nás ještě nechce poslat na vyšetření. Co si o tom myslíte?

olinkak
15. srp 2012

Tak to je docela zajímavé..zkušennost s tím nemám, ale jestli to někdo vyzkouší, tak by mě docela zajímalo jestli to stojí za to koupit, tak bych do toho taky šla. Kdy my můžeme testovat OVu, těhotenství atd., tak proč neotestovat i své drahé polovičky 😀

littlemousecz
15. srp 2012

test mužské plodnosti jsou podle mě vyhozené peníze. S manželem jsme vyzkoušeli a podle testu je ukázkově plodný. Podle spermiogramu v CAR téměř neplodný. Už za sebou máme IVF. Doporučuju spíš spermiogram jako samoplátce (stojí to cca 800,- takže nic moc rozdíl proti tomu domácímu testu a výsledky budou profi popsané a hlavně pravdivé), pokud neche dr. napsat žádanku nebo počkat po cca roce snažení doktor žádanku vypíše bez problému.

ebsian
15. srp 2012

Morfologii neukáže, ale množství pravdivě ukáže. 🙂 Ale jsou jistě případy, že muž má spermií dostatečně, ale jsou spermie poškozené, to neukáže tento test. Určitě nejpodrobnější je jít na odběr. Jinak ten test funguje co se týká množství spermií.