Test po limitu. Jaké máte zkušenosti?

26. kvě 2022

Zdravím, holky vim ze se po limitu testy nemají brát ale me uz to udělal druhý mamatest, včera odpo i dneska ráno. Jsem 24 DC vim ze je brzy, ovulace nevím kdy byla. 23 DC jsem měla trochu špinění. Jaké máte zkušenosti? Poboliva me břicho ale jinak nic. Každý měsíc před MS asi 2-3 dny spinim a břicho me boli vzdy první den MS. Děkuji za názory

eloana
26. kvě 2022

Ducha vidim

eloana
26. kvě 2022

Den cyklu nema cenu resit…. Ja byla 19dc 9 dpo a test byl takto lehounce pozitivni a nekdo je 9dpo 28 den cyklu.. to je takove nevypovidajici

autor
26. kvě 2022

@eloana nj ale je to asi hodinu po limitu 🤔

eloana
26. kvě 2022

@eloana pokud jsi treba 9-10 dpo, tak by to byt mohlo- nezbyva zitra nebo pozitri testnout znovu…

autor
26. kvě 2022

@eloana moc děkuji, uvidíme co z toho bude. Mam doma 17m chlapečka a žádnou antik. jsem od porodu nebrala a ted první měsíc jsme si nedávali pozor že bychom chtěli časem druhé, ale že by se to povedlo na poprvé tak jsem z toho taková nervozni, syn nám trval pul roku než se zadarilo ale to jsme teda před tim brala antik.

eloana
26. kvě 2022

za me to je lehce pozitivni test- nemusim lovit ducha -je videt na prvni pohled- uvidis zitra -dej vedet

autor
26. kvě 2022

@eloana moc děkuji, zítra zkusím a dám vědět 😉

jako_mala_holka
26. kvě 2022

Ducha vidím... Jinak my se o dceru snažili skoro rok a teď v dubnu jsme si řekli, že bychom mohli zkusit druhé, že se to stejně hned nepodaří a že snad zas aspoň do konce roku by mohlo... No, jsem v 10tt, úplně napoprvé 🙈 takže možné je všechno očividně 😀

maki90
26. kvě 2022

Takový jsem měla vždy,když jsem byla těhotná. To už ani není duch.

lencaa11
26. kvě 2022

Vypadá to že to vyslo 💜💜

autor
26. kvě 2022

@eloana tak jsem četla diskuze že sluníčko ukázalo dřív než mamatest. Šla jsem teda do města a nevydržela jsem to a udělala si ho a hned v limitu byl duch, slabší než na mamatestu ale ten byl hodinu po limitu . Nejde moc vyfotit v reálu je vidět lip. Tak uvidime zase zitra

pampeliska1313
26. kvě 2022

Po limitu jsem měla taky pozitivní test. Snažila jsem se tomu neklast moc důraz, protože ten výsledek není tak jistej. Tehdy jsem ale náhodou už těhotná byla. Zkuste digital a bude.)

eloana
26. kvě 2022

je tam- vidim- neporovnavej ruzneznacky testu....

autor
26. kvě 2022

@eloana ja vim ze nemam porovnávat ale sluníčko byl duch v limitu, tak uvidime

nikol125
26. kvě 2022

Ano, minuly tyden jsem mela ve ctvrtek neco asi hodinu po limitu v patek taky az po liminutu cca pul hodiny a od utery uz hezka carka 😊 takze to mohlo vyjit, budu drzet palce chce to vyckat me mamatesty delaly i falesne duchy takze chce videt zda tom sili nebo ne

autor
26. kvě 2022

@nikol125 tak to je krásný, gratuluji. No ja budu testovat každý den ja to nevydržím. Měla bych to dostat v úterý tak uvidime. Je mi blbě ale těžko říct proč. Nechci si nic namlouvat. Nikdo nečekal že se to povede tak rychle na poprve takze to zklamání kdyz tak nebude takové jako po půl roce snažení.

nikol125
27. kvě 2022

Mam to stejne, taky testuju kazdy den dokud nebudou dalnice 😂 prvni trvalo pul rok a ted druhe taky hned tak moc se jeste neraduju a doufam ze to vyjde ❤️ A tobe drzim palecky vidim to na dobre ceste 🙂

autor
27. kvě 2022

@nikol125 tak u mě dneska ráno nic. Takže asi počkám v úterý na MS. Takze bud biochemko a nebo falesnaky. Což vůbec nevadí. Za dva měsíce máme svatbu tak se aspoň vejdu do šatů 😁

autor
27. kvě 2022

@eloana tak dneska ráno nic, takže počkám na MS

eloana
27. kvě 2022

Mohlo to byt biochemicke tehotenstvi- take jsem to jednou mela 22dc carka- pak uz nic a dostala jsem to

autor
27. kvě 2022

@eloana no je mi pořád blbe tak snad to brzo přejde. Včera jsme měli sex po něm světle ruzovy výtok a nic. Většinou jsme takhle rozjeli menzes pár dní před že jsem začala spinit ted to bylo jen jednorázové. No snad přijde MS normálně a pojedeme dál

autor
27. kvě 2022

@eloana tak ted po necelé hodině koukám na mamatest a je tam opět duch. To je zajímavé. No nezbývá než fakt čekat na to úterý.

lencaa11
27. kvě 2022

foto ? Já to měla u dcery test jsem nechala na stole a ve 2 ráno byl tam duch a byla jsem těhotná

autor
27. kvě 2022

@lencaa11 ted to nejde vyfotit. Počkám do úterý zda MS dorazí ikdyz nevydrzim netestovat, je mi pořád blbe , chodím porad čůrat od včerejška.

autor
28. kvě 2022

@nikol125
@lencaa11
@eloana holky tak ja dneska zase duch a naskočil hned tak jsem fakt zvedava co z toho bude ale uz si moc naděje nedělám. 3 dny do MS

eloana
28. kvě 2022

Vidim, tak uvidis… zkusit ob den, ale chapu, ze to je narocne vydrzet- take bych nevydrzela😊

autor
28. kvě 2022

@eloana no tak asi nic, asi jsem to dostala o 3 dny dřív a fakt nechápu tolik duchu nějaký i v limitu i dnes. Bud biochemko. Ale zase jsem jeden den spinila a to vypadalo na uhnizdeni a to u biochemka nebývá. No nic jedeme dal

eloana
28. kvě 2022

Biochemicke… muze se spatne uhnizdit
Vetsina tu tvrdi, ze se hcg vylucuje az po uhnizdeni… v tu chvili by tedt nic nikdy u biochemickeho tehotenstvi ukazat nemol

autor
28. kvě 2022

@eloana to mas pravdu, tak snad se brzo zadári ale máme na to 1,5 roku než malému budou 3 roky. Tak to snad zvládneme 😊. Nejhorší je jak jsem to dostala o 3 dny dřív že pokud to budu mít zase pravidelně tak mi to za 2 měsíce vyjde presne na svatebni den a to jsem uplne nechtěla, ale co hold svatebni noc bude až po týdnu 😁

eloana
28. kvě 2022

Ja mela biochemicke pred tretim tehu…druha viditelna carka a druhy den bilo… a ten den jsem to dostala cca o 5 dni drive. Zdarilo se hned mesic na to