Test. Poradíte, prosím?

elenlenka
19. dub 2022

Ahoj můžete mi poradit na krabičce od testu píše když je negativní test tak tam má být jenom jedna čárka tak proč semi na clear blue ukázalo tohle

anickaaa28
19. dub 2022

@elenlenka Ahoj však tam máš jednu čárku.Je to digitální test to ohraničení nic neznamená. Musela by si to mít takhle.Posílám svou fotku z prosince jak má vypadat pozitivní.

moniquekutcher
19. dub 2022

Ahoj, taky jsem mela test tak jako ty. Bud ma byt + nebo minus. Nic mezi. Ted kojim skoro 4m princeznu. Zkus obyčejný test. Ten se ni ukazal pozitivni. Ja to takto mela, ale byla jsem uplne v rannem stadiu 4tt . Přeji hodne stesti

katherine177
19. dub 2022

@elenlenka negativní

misha31
19. dub 2022

Negativni

elenlenka
autor
19. dub 2022

@moniquekutcher děkuji právě že jsem si dělala těhotenski test običejni a višli my dvě čárky jedna slabá a jedna silná pak jsem si udělala ten clear blue tes a višel mi takhle tak jsem stoho byla zmatená

vikysek0987
19. dub 2022

@elenlenka Může být ještě brzy na digitální, má jinou citlivost, nežli ty papírky....Ačkoliv ve většině případů těhotenství potvrdí, aniž bys musela lovit duchy na papírku, jsou i případy,kdy prostě vyjde později, jestli testuješ nějak na začátku, zkus tedy asi spíše z ranní moči....

jjasmina
20. dub 2022

@elenlenka dogi test má horší citlivost a v začátku mě taky vyšel negat a těhu jsem byla

moniquekutcher
21. dub 2022

@elenlenka me taky vysel prvni test pozitivni. Hned ten den clear blue nagativni a 3 obyv test v tentyz den pozitivni.

adepickova
21. dub 2022

@elenlenka ja měla normální test potitivni clearblue negativní, pozitivní byl až za další týden 😁😊

elenlenka
autor
21. dub 2022

moc krát vám děkuji