Těžké hubnutí, jaký přípravek používáte?

kaculik007
25. kvě 2018

V roce 2016 jsem otěhotněla, ale bohužel žádné miminko v ruce do teď nemám. Psychika špatná, nervy pracují na plné obrátky a touha po dítěti je silná.
Pro uklidnění sáhnu po sládkem :(...
Mám nadváhu dost velkou, no spíš obezita.
Od listopadu 2017 se s tím snažím něco dělat, je mi jasné že moje váha může třeba bránit i otěhotnění...
Na rotopedu mám odjeto nespočet kilometrů, každý den nebo ob den se snažím cvičit. Teď co je už i venku hezky jezdím na kole. Váha ale vůbec neklesá a já chci za každou cenu zhubnout a proto bych chtěla vyzkoušet i nějaký přípravek co k hubnutí pomůže.

Jaké používáte nebo s čím máte zkušenost?

Prosím odpovědi tipu ať tolik nejím nebo tak něco si prosím nechte. Snažím se jíst málo a časo a hodně zeleniny a dopoledne ovoce.

Děkuji za každou odpověď.

lenkas1982
27. kvě 2018

@elu Tak to každopádně. Nejlepší je prostě kombinovat cvičení a stravu. Cvičení má spoustu benefitů, už jen to, že člověku navýší výdej, takže může víc jíst. A samozřejmě zpevnění postavy, to je super nejen z toho estetického pohledu, ale i zdravotního.

xxx3d
29. kvě 2018

@kaculik007 ahoj,
odpovědi ostatních jsem projela jen tak lehce.
Takže určitě bych si na tvém místě ujasnila, jak na tom jsem zdravotně. A to jak po gynekologické stránce, tak po stránce celkového zdravotního stavu, jako třeba cukrovka, vysoký krevní tlak a tak podobně.
Sama za sebe mohu doporučit dietu Cambridge, odkaz pro ilustraci https://ifarmacie.cz/cambridge-dieta/
Je dobrý si uvědomit, že se s dietou mění stravovací návyky, jinak prostě nastoupí jo-jo efekt, jako u všech ostatních.
Tady je dobrý, že je vidět skoro okamžitý nástup, rozhodně rychlejší, než u jiných diet.
To jsem potřebovala, protože jsem se dostala na váhu 97,7kg, přičemž moje normální váha vždycky čítala nějakých 78, při výšce 183cm.
Přibrala jsem z poměrně psychického bloku, protože místo aby se mi povedlo těhotenství, otěhotněla neplánovaně manželova dcera z prvního manželství a jaksi v tom sdělení a době nebyl čas a chuť řešit nás dva, kliniku, těhotenství, tak jsem to nějak řešila sama a prostě jsem přibrala tak, že mi to ničilo zdraví, oteklé nohy, o dvě až tři velikosti jiný šatník, to bylo to nejmenší, ale taky je to nezbedný, všechno muset zkoušet, jestli v tom budu moct sedět, no otravný.
Bydlíme ve čtvrtém patře bez výtahu, námaha do schodů, domů jsem přicházela jako parní mašina, jen místo kouře ze mě sršela voda. Bolely mě klouby, všechno mi trvalo... a prostě pak jsem si řekla, že dost.
Prozkoumalo jsem recenze vrchem spodem, postřehy, příběhy, negativní zkušenosti... a šla jsem do toho.
Ano, není to nejlevnější, nicméně já jsem utratila poměrně hodně za výměnu šatníku, a stejně jsem neviděla jiný užitečnější smysl kam dát peníze pro sebe, takže jsem si řekla, že to aspoň bude mít smysluplné využití, když shodím a budu se moct hýbat normálně.
Shodila jsem skoro 20 kilo, měla jsem plnou náhradu asi tři týdny, potom jsem přecházela dle propozic na jedno a později více jídel denně.
Váhu se mi udržet povedlo, než jsem otěhotněla, pak jsem se soustředila na příjem kvality a živin, ne na to, abych si držela váhu.
Před porodem jsem vážila vlastně stejně, jako na začátku diety 🙂 97,7kg a s oblibou jsem říkala, že se o mě v porodnici budou bavit jako o: "stokilové stařeně" 🙂
Nebavili, ale to je jedno.
Prostě jde to. Jde zhubnout s dietou a udržet si váhu, jde to i pomalým nebo pomalejším tempem, jenže já v té době chtěla nějakou viditelnost.
Momentálně budu rok od porodu a jsem plus mínus na své váze před přibráním.
Dodržuji pitný režim, jím hodně čerstvých potravin, zelenina, ovoce... maso, přílohy minimálně, jím i pečivo, jen prostě míň, aniž bych se nějak stresovala. Hlad nemám.
Při samotné dietě po mě nejhorší byly chutě.
Pití vody je nezahánělo tak, jak bych si představovala, a v TV najednou úplně všude byly recepty, vaření, jídla, spousta lidí, co jí, prostě tohle pro mě bylo peklo. Chutě.
Ty teď nemám, kdyby jo, vím, že bych se cpala, jsem v klidu, šťastná, spokojená, matka.

Cena je cca 83Kč za sáček.
Já měla v době diety 5 sáčků na den a chodila jsem na týdenní kontroly a nákupy nových sáčků.
Takže mě to vyšlo týdně na nějaký 3 tisíce.

Jestli se chceš na něco zeptat, můžeš, snad si vzpomenu.
Budu ráda, když se ti povede zhubnout, bez odhledu na způsob, a když se ti následně povede i těhotenství až na samý vrchol, tedy porod.
Drž se, mysli pozitivně, usmívej se a měj se ráda.

mamamtbo
29. kvě 2018

Nejlepsi je beh, pokud jsi nikdy nebehala,'zacni indianskym a pak postupne pridavej..uvidis jak Te to chytneJinak ja byla v roce 2015 tehu a taky to nedopadlo, ted mi tu spi syn a za par dni porodim dcerku🙂 Takze nadeje umira posledni! Drz se a ver🙂

kaculik007
autor
29. kvě 2018

@xxx3d Ahoj,
moc děkuji za tvojí zprávu. Stránky jsem celé projela, dokonce jsem si i vzpomněla že mám kamarádku, která díky tomuto programu i zhubla. Bohužel u ní nastal JoJo efekt.

Co se týče mé zdravotní stránky, vím jak na tom jsem. Mám úžasnou obvodní lékařku i gynekologa.
Bohužel mám problém se štítnou žlázou, což tedy bude asi i můj největší problém. Všechno to tedy budu muset konzultovat nejdříve s obvodní.

Ještě jednou strašně moc děkuji.
Proč si ten život s námi tak hraje :(

lucasice
10. kvě 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

@kaculik007 Ahoj, po přečtení tvého příspěvku mne ještě napadlo, nezadržuje tvé tělo třeba vodu? I to je důvod proč nejdou kila moc dolů.

kaculik007
autor
22. kvě 2019

@lucasice Ahoj, to nevím 🤔

alena1989
22. kvě 2019

@kaculik007 zkusila bych prasky a koprivovy caj na odvodneni. Forfemina nebo tak. Me pomohly. A ten koprivovej caj. Taky je dobrej.

kaculik007
autor
22. kvě 2019

@alena1989 Děkuji za radu. Zkusím.

lucasice
23. kvě 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

@kaculik007 Fakt zkus, popřípadě si nech u Dr udělat rozbor organismu ať víš kolik tuků a vody v sobě máš, to je dobrej základní kámen.