TT Pepino. Máte zkušenost, že by dělal falešné duchy?

teera1
29. bře 2022

Ahoj holky, ráda bych se zeptala zda má někdo zkušenost s těhotenským testem Pepino zda dělá falešné duchy na testech. Zítra by měla přijít ms a dnes na testu viditelný duch. Děkuji za každou zkušenost.

nikolb99
19. dub 2022

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, snažíme se s přítelem o miminko a teď mám 3 dny zpoždění, týden před MS mě bolelo v podbřišku a kříži což u mě není normální, tak jsem si v den MS udělala test pepino který byl negativní a to i po limitu, včera jsem testovala znovu a taky negativní, ale po limitu se objevila druhá slabá čárka. Stalo se to už někomu? Vždycky jsem všechny testy měla negativní i několik hodin po testování a tohle mě opravdu zmátlo🙈

katherine177
19. dub 2022

@nikolb99 pokud tam je druhá i po limitu tak to vypadá na těhotenství

nikolb99
19. dub 2022

@katherine177 děkuju za odpověď, jsem z toho nervózní a zmatená🙈😅 zítra zkusím testnout znovu, snad tam budou dálnice🥺🙈

katherine177
19. dub 2022

@nikolb99 zkoušejte obden a z ranní moči

ajakordi
19. dub 2022

@nikolb99 Ahojky určitě to být může,takhle jsem to měla i já a pak chvíli nic a najednou je to 10 den co mám zpoždění a krásný dvě čárky,takže vytrvej a dělej testik ob den 🙂

nikolb99
19. dub 2022

@ajakordi ty jo, tak snad to bude i můj případ, nakonec jsem nevydržela a udělala test dnes přes den a nic😓

katherine177
19. dub 2022

@nikolb99 takhle brzo to nemůžete dělat přes den ,musíte vydržet v noci nepít a nechodit na WC a ráno udělat z ranní moči ,jinak je moč naředěná a bude to negativní

nikolb99
19. dub 2022

@katherine177 dobře zkusím🥰🙈

ajakordi
19. dub 2022

@nikolb99 ano přesně jak píše Katherine musíte počkat to je moc brzo ještě ,já měla slaboulinkou viditelnou čárku ,tak 4 den spoždění ,takže to fakt chce vydržet,každá žena to má jinak,byli tu i ženy v diskuzi,které měli dlouho negativní test ,takže v klidu a pozitivní mysl🙏🙏❤️

nikolb99
19. dub 2022

@ajakordi to jste mě trochu uklidnila🥰 budu muset vydržet no🙈☺️

ajakordi
19. dub 2022

@nikolb99 v klidu a bez stresu vím,že se to řekne sama vím o čem mluvím a taky musím čekat co bude dál , těhotenství je prostě o čekání nu 🙏🤔😊❤️

nikolb99
19. dub 2022

@ajakordi snažím se no, ale moc to nejde, mám za sebou už jeden potrat a miminko by bylo opravdu vytoužené🥰

ajakordi
19. dub 2022

@nikolb99 tak to potom chápu,chce to opravdu být v klidu a být připravená bohužel i na to nejhorší, pak, žena není tolik zklamaná 🙏☺️❤️ale určitě se to povede ,jen věřit 🙏☺️

lunea
14. srp 2022

@teera1 jak Vám to prosím dopadlo? 🙂 Taky se mi stalo 🙂

petavaja
31. pro 2022

Zdravím děvčata. Beru antikoncepci Zlynda. Ale už týden se cítím jinak. Citlivá prsa, častěji chodím na záchod a bolesti v podbřišku. Mám dvě děti a obě těhotenství jsem takhle poznala.a dnes pro jistotu jsem si udělala test. A vyšlo toho. Máte někdo zkušenosti s touto antikoncepcí?já ji beru tři měsíce. Před tím jsem brala jinou. Děkuji za odpověď

katherine177
31. pro 2022

@petavaja řekla bych pozitivní,zkuste ještě jinou značku ,někdy dělají Pepina falešné čárky

petavaja
31. pro 2022

@katherine177 děkuji za radu. Zítra zkusím. 🙏

katherine177
31. pro 2022

@petavaja není zač