Uhnizďování?

sarasichlova12
30. kvě 2023

Pěkný večer přeji.
Jdu si za vámi pro radu.
Mám ms většinou celkem dost pravidelnou , no mám ji dostat za 6 dni nějak. A teď se mi stalo , minuly týden myslela sem ze ms dojde dřív, bolel mě podbrisku a jak kdyby pichalo v vaječníku , a nic pak 3 dny takové sluneční z začátku růžové, pak světle hnědé , břicho už nějak nebolelo. Bylo to jen na toaletak myslela sem si ze přichází ms q nebylo to cele ty dny, vždy jen chvilkově , ( ze se ji u mě libi tak dojde dřív) dala sem si i tampon a nic , jen světle hnědé spineni, a výtok vodnatý do toho. Teď už jen výtok a usne bolesti . Nikdy se mi nic takového nestalo . A před ms nemyvám vůbec spineni, vždy se rozjede s vší paradou 😃 myslíte zeby se mohlo jednat o uhnizdovani ? A kdy prosím nejdřív zkusit test? Dekuji

kocila
31. kvě 2023

@sarasichlova12 muze i nemusi.
Pokud zacnes spinit drive,muze to to take znacit,ze tento cyklus ti selhava zlute telisko driv a tedy ke spineni.(telo neni robot)
Test je nejlepsi udelat 12-14dnu po ovulaci pokud sledujes,nebo v den MS pokud nevis…

sorboni30
31. kvě 2023

@sarasichlova12 test týden po předpokládané ms. A jistota je na světě 👍

sarasichlova12
autor
31. kvě 2023

@sorboni30 Dekuji ! 😇 vydrzim ale bude to boj 😅

sorboni30
31. kvě 2023

@sarasichlova12 já vůbec nevěděla, že jsem těhotná.. zapomnela jsem že mám mít menses..a po 14 dnech jsem si udělala test a bum 😉 Dálnice rychlostí blesku 🙏

sarasichlova12
autor
5. čer 2023

@sorboni30 zdravím, Ja se snažím zapomenout 🤣nebudu a nebudu dělat test počkám ještě třeba týden ať nejsem zklamaná potom 🙉🥴drzte páce

renat23
5. čer 2023

@sarasichlova12 mě vyšel pozitivní test pár dní před MS takze pokud už by měla být tak bych zkusila. Po uhnizdeni někde píšou že už se hned tvoří HCG takze bych už klidně zkusila. Držím palce 🍀🍀🍀

sylvka
5. čer 2023

@sarasichlova12 tohle jsem měla. Taky jsem myslela že je to dřívější ms. A za 14 dní jsem měla pozi test

sarasichlova12
autor
5. čer 2023

@sylvka tak doufám ze to bude taky tak držte mi palečky ❤️ zatím žádné známky ze by měla dojít ms, jen mě pobolivaji prsa, ale tak nic není ještě ztracené.

sylvka
5. čer 2023

@sarasichlova12 držím palce 👍👍👍👍 dej vědět .

sarasichlova12
autor
6. čer 2023

Tak holky, od rána mě bolí strašně břicho mám i takový tlak dole jak kdyby mrcha došla . Mám to vždy tak ale většinou třeba do hodinky od začátku už je tu. Cely den nic, stále jen výtok 🙉už si začínám myslet že je to ztracené , a na druhou stranu se snažím myslet pozitivně . Tak pokud nedorazí ráno, tak věřím ze už nikdy 😅🫡 mate podobně zkušenosti? Dekujiiii pěkný večer přeji

renat23
7. čer 2023

@sarasichlova12 mě bolelo docela dost bricho jako bych to měla dostat co bylo navíc tak mě pichalo tím jsem poznala že jsem těhu. Držím fakt palce 🍀🍀🍀

bartk
7. čer 2023

@sarasichlova12 Já měla pozitivní test 5dni před ms . Divně mě pálily bradavky a měla jsem výtok , což jsem nemyvala 😀Nevydržela jsem a koupila test , no a nestačila jsem se divit 🙂

sarasichlova12
autor
7. čer 2023

@bartk Tak doufám ze to bude i můj případ ❤️🤣holky prsa mám v jednom ohni , břicho už tak moc nebolí , aleeee ms nikde 🤯

renat23
7. čer 2023

@sarasichlova12 tak na co čekáš, šup test 🍀🍀🍀

bartk
7. čer 2023

@sarasichlova12 taky nechapu na co čekáte 😀😀

sarasichlova12
autor
7. čer 2023

@bartk už se mi to tak stalo asi 2x . Ze ms došla s týdenním zpožděním, test lehce pozitivní. Takže nechci se zase zklamat. 😃❤️ale pokud do pátku nic, hned pátek kupuju test a dam vědět🫡😅😇

renat23
7. čer 2023

@sarasichlova12 ja bych to nevydržela, ted naposled jsem testovala uz od 10DPO a hned tam byl duch a krásně silil a pár dní před MS jsem mela uz dálnice. Každopádně držím palečky 🍀🍀🍀

renat23
12. čer 2023

@sarasichlova12 tak jak jsi na tom? 🍀

hanka_12345
12. čer 2023

taky jsem to tak mela a za dva dny to dostala. Ale ty uz urcite budes vedet

sarasichlova12
autor
12. čer 2023

@renat23 holky tak slabý duch testovala sem bohužel odpoledne 🙉testování testem dr max papirkovy. takže neztracim naději, a za dva dny znovu a hned ráno. Ale pocit na ms nikde 🫣

renat23
12. čer 2023

@sarasichlova12 ja testovala každý den a vzdy byl vidět rozdíl. Každopádně držím palce a kdyz si nebudeš vědět rady tak odběr krve to jistí 🍀

sarasichlova12
autor
13. čer 2023

@renat23 Dnes dělán hned ráno, duch trochu silnější patrně , nemusím ani žhmourat očima😃😍 anooo budu testovat ještě , a v pátek si zabehnu na krev . Dekuji 🍀

renat23
13. čer 2023

@sarasichlova12 tak super, jen tak dál. Mohla být posunuta ovulka. Tak držím dal palce 🍀🍀🍀🍀🍀

hanka_12345
15. čer 2023

@sarasichlova12 kolikaty DPO ti vysel ten duch?

hanka_12345
Autor odpověď smazal
Zobraz