Úspěšné mesa/tese, neúspěšné IVF

geishacz
20. lis 2017

Zdravím snažilky a maminky 🙂 Prosím, podělte se , jestli máte/měli jste podobné trápení. Partner má azoospermii, byl na mesa/tese, které dopadlo úspěšně 🙂 měl 21 slámek, takže perfektní 👏 už zkoušel IVF s předchozí partnerkou (2x ,partnerka měla pokaždé jen jedno vajíčko a ani jednou nedošlo ani na ET ) , my jsme první pokus měli letos srpen/září , odebrali mi 15 vajíček (z toho 8 bylo zralých), chtěli jsme prodlouženou kultivaci, ale už třetí den ráno mi zavolali, že ani jedno nepřežilo 😢 partner si moc přeje svoje miminko, zatím tedy pokusy s dárcem odkládáme, myslím, že je na to ještě brzy 🙂 každopádně centrum navrhuje zkusit znovu stejný postup a na otázku, proč to tak bylo, jsme dostali akorát odpověď "to se stává". Máte některá podobnou zkušenost a i přesto se vám to povedlo? Potřebuju trochu povzbuzení, protože po 3x "to se stává" nemám moc proč věřit ☹

majajaa
21. lis 2017

Dobry den,naprosto to znam. Manzel azo,pouze 6 slamek. Prvni ICSI bez uspechu a druhe, z 19 odebranych pouze 2 prezili. Obe zavedene a dneska mam pomalu rocniho synka. Opravdu vydrzte. Drzim palce

jezz1e
21. lis 2017

@geishacz A ty už děti máš? Těch faktorů je tam hromada a nemusí to být nutně jen problém na jeho straně. Máš třeba imunologické vyšetření?

geishacz
autor
22. lis 2017

@majajaa děkuju, to je super, že máte nakonec výbornou zkušenost 🙂 tak ať malý krásně roste 👏 děkuji 🙂

geishacz
autor
22. lis 2017

@jezz1e určitě to neberu, že je automaticky problém na jeho straně, jen píšu čím jsme zatím prošli 🙂 já děti zatím nemám, imunologii máme oba dva v pořádku 🙂 na začátku prosince jdeme znovu na konzultaci, tak třeba nám řeknou víc, uvidíme

kacenka.pospi
18. únor 2019

@geishacz Dobrý den, jak Vam to dopadlo?

geishacz
autor
18. únor 2019

@kacenka.pospi Dobrý den, momentálně jsem po třetím ivf. Při druhém to zvládlo jedno , po zavedení biochemické těhotenství. Při třetím to zvládla 4 embrya. 1 zavedeno, OHSS a punkce vody = zamlklé těhotenství a revize v 11. tt. Druhé zavedeno půl roku po revizi a neujalo se. Teď máme ještě dva mrazáčky a doporučili nám počkat, než přejde chřipková epidemie. Pořád věřím, že se to jednou povede, ale po OHSS už mám v hlavě pořád strašáka, že budu muset po 4. a že tím budu muset projít znovu 😣 jak jste na tom vy?

kacenka.pospi
19. únor 2019

@geishacz drzim Vam moc palce! Vzdycky, kdyz vidim nebo slysim, ze se nekdo zbavuje deti at uz ucelnym potratem nebo ho utyraji, vzdy si vzpomenu na ty, ktere by tak moc chteli miminko a nemuzou!!

koudelka82
6. bře 2019

Ahoj holkyyy, přidávám se k Vám. Již jednou jsme na Tese byli, podstoupili 2ivf, bylo z toho pouze 1 biochemko. Manzel podstupoval půlroční hormonální léčbu a chceme zkusit nove Tese, jestli nebudou kvalitnější. Při 1.tese bohužel manžela nikdo poradne nevysetril a teď před léčbou jsme zjistili, ze měl nízký testosteron a ještě nějaký zánět. Nyní má vše v normě, tak to chceme zkusit vše znova. Jak se daří Vám?