Utrogestan - máte zkušenosti s užíváním?

saryn
10. pro 2012

Milé maminky, nebo snažilky, braly jste nebo berete utrogestan? Otěhotněli jste s ním, nebo snažíte se? Prosím o Vaše zkušenosti

xcibetka
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
16. led 2018

@xcibetka Tak to mě mrzí ... kazdopádně, dnes je uz vše jinak 🙂
Naivně doufám a věřím,že mi zítra kontrolní odběr udělají a bude hcg stoupat :( Ale kdyz mam spinení, a TT nesílí....

motomischel
21. bře 2018

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat - dnes mi dr predepsal Utro. na srovnání menstruace a taky na podporu otehotneni. Rekl, ze to mam brat 3x denne a polykat. Podle vasich zkusenosti tu ale ctu a usuzuju, ze je lepsi brat to spis spodem. Myslite, ze v tom je nejaky zasadni rozdil(krome te nevolnosti)? Diky

veronikanel
21. bře 2018

@motomischel Já zaváděla 1x2 na udržení miminka a raději bych polykala.Nevím co je účinnější,ale mezi námi děvčaty,tablety jsem zavedla na noc a do dalšího večera ze mě tekly...Nic fajnového 😄

xcibetka
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
12. čer 2018

Kdy dojde Ms kdyz jsem v sobotu dobrala poslední Utrogestan? Kolik tam je cca dnů ???

sisipavlina
12. čer 2018

Brala jsem po pozitivním testu na podporu udržení až do 17. tt. Pokud jsem nešpinila, zaváděla jsem asi 2x denně 2 spodem.

baruda
28. črc 2018

Ahoj,prosím,mate někdo zkušenost,jak dlouho trvalo, než zacal působit? Beru ho od ctvrtka, ráno a večer a pokud mi prý není špatně,mám ho polykat.beru ho kvůli lehkému krvaceni

pihovata
7. lis 2019

Čauky ženy, no moje zkušenosti s Utrogestanem jsou asi takové, že do hoďky se dostaví takové příznaky, jak kdyby mi do žíly tekla čistá slivovice 🥴 malátnost, furt bych se smála, nemám pojem o čase, jsem nešikovná, nejsem schopná se soustředit a pletu si slova... užívám ho ráno a večer, ale nezavádím... bojím se po užití řídit a vůbec pracovat (pracuji v železniční dopravě). Podle doktorky to není možné a nikdy takové příznaky neslyšela, stručně řečeno se na mě koukala, jak kdybych si to vymýšlela a o možnosti zavádění mi ani neřekla. Asi se raději vrátím k Duphastonu a přetrpím tak první den menstruace v ukrutných bolestech- zlatý prase za Nalgesin, který to trochu zmírní.

suromana
7. lis 2019

Brala jsem na podporu těhotenství do 14tt, zaváděla jsem 2 tablety ráno a dvě večer, žádné vedlejší účinky jsem neměla, jen jsem musela nosit slimky.

jhoki
8. lis 2019

@pihovata Ty vedlejsi ucinky jsou ze zpusobu uzivani, ze to jde pres zazivaci trakt. To by dr.mela vedet. Zavadej a bude to v klidu.

urbankova4
9. lis 2019

@pihovata Cauky,tak to znam,ja vcera v praci z niceho nic strasna zavrat,nebyla jsem schopna vstat ze zidle,obvodni mi uz chtela volat rychlou a do nemocnice,upravilo se to po Magnesku,nez jsme zjistili,ze je to tema lekama,beru teprve druhy den,ale 3x2.Vcera jsem uzila usty,ted uz jen zavadim,motaky nejsou,ale desna spavost.

katesmile
2. bře 2020

Ahoj, první těhotenství skončilo zamlklým potratem a druhé vyšlo. Při druhém jsem ze začátku špinila, tak mi jej gynekoložka předepsala. Zaváděla jsem spodem 0-0-2. Zbyly mi 2 balení, kdyby měl někdo zájem, ráda prodám za symbolickou cenu. Jsou do 4/2021. A vedlejší účinky jsem neměla žádné ;)

kuttu
2. bře 2020

Ja kdyz zavadela,tak mi bylo ok,kdyz jsem brala ústy byla jsem za pul hoďky jako opilá,chtelo se mi spát,točil se se mnou svět.
.uzivala jsem ústy,kdyz jsem krvacela..to je kontraindikovano

karen111
16. dub 2020

Ahojky,jsem tu nová a měla bych zájem o utrogestan

karen111
16. dub 2020

@katesmile ahojky,měla bych zájem

katesmile
20. dub 2020

@karen111 Ahoj, poslala jsem Ti soukromou zprávu ;)

mamule3
27. kvě 2021

@tuflik9 Dobrý den byla jste těhu když jste ho brala? A jak těhu dopadlo?

mamule3
2. čer 2021

Holky prosím mám dotaz mám 2x po zamlklem potratu. A doktorka mi napsala Utrogestan. Vyšlo to někomu že těhotenství bylo v pořádku? A porodila zdravé dítě? Děkuji za odpověď 🤔

nikol306
2. říj 2022

Aojky, já předtím užívala gynprodyl a teď mám utrogestan, i když zavádím tak jsem citlivá na to, co sním, bolest, pálení žaludku 🙈 tak nevím, co je lepší jestli mdloby a nebo bolest žaludku 🤣 hlavně doufám, že to pomůže 👍