Utrogestan - máte zkušenosti s užíváním?

saryn
10. pro 2012

Milé maminky, nebo snažilky, braly jste nebo berete utrogestan? Otěhotněli jste s ním, nebo snažíte se? Prosím o Vaše zkušenosti

gabina_37
12. čer 2016

@itworks díky za reakci🙂. Budu ti držet pěsti✊😊

itworks
13. čer 2016

@gabina_37 ahoj, tak už mas po et? Kolik jste vkládali a kolikadenni? Pěkne odpočívej, ať se mimi zavrta 😃 To je tvuj první et?

gabina_37
13. čer 2016

@itworks ahoj😊, jj dnes jsem byla poprvé na ET. Nechali jsme zavést 1 embryjko. Jedno nám zamrazili. No ve středu odebírali vajčka, tak jestli se to počíta i se dnem odběru, tak 6ti denní🙂. Ukázali mi ho na velké obrazovce před zavedením, taková bublinka😊. Jo a měla jsi pravdu, nebyl to výtok, ale zbytek prášku👍🏻😀

itworks
13. čer 2016

@gabina_37 jo takže by jsi měla mít blastocystu, ta se rychleji zahnizduje 😃 to se mas,u nás v centru embryjko neukazujou,jen pak po et na utz. Tak doufám, že za 14 dni budeme mít obě dobře zprávy 😃

gabina_37
13. čer 2016

@itworks ano, máš pravdu, blastocystu. A ty jsi byla kdy na ET? Nebo KET?

itworks
13. čer 2016

@gabina_37 zítra jdu na první Ket, zbyly nám 3 embrya. Při prvním et jsem taky dala jedno. Zítra uvidíme kolik jestli jedno nebo dvě,podle toho,jak se jim bude dařit po rozmrazení. Sama nevím,ale kdyz 2 zvýší sanci tak proč ne. Ale že bych chtěla přímo dvojčátka,to zase ne.

gabina_37
13. čer 2016

@itworks už to vidím😊. Takže KET zítra✊. No ale taky by jsi měla mít blastocystu ne? Ja myslela, že se zamrazují jen 5-6 denní.

itworks
13. čer 2016

@gabina_37 mám blastocystu, ranou blastocystu a morulu- 4 denní. Takže rozmrazi nejdřív ty dvě " horší,"jsou spolu, nechají ještě dokultivovat do lepší blasty. Jinak ne v každé car mrazi jen blastocysty, dost se liší postupy a nazory.

gabina_37
13. čer 2016

@itworks no já četla na stránkách jedné car, že oni dávají vždy jen jedno. Že pokud jsou dvě kvalitní embrya, je vyšˇí šance, když se vloží každé samostatně o 25%. No ale pokud je máš v jedné slámce zamražené dohromady, tak to jedno po by stejně nešlo zpátky zamrazit. Já si dala dát jen jedno, dvojčátka jsem moc nechtěla hlavně kvůli financím. No ale ono by se to asi taky zvládlo, rodiče apd.🙂

gabina_37
13. čer 2016

@itworks budu na tebe zítra myslet😊 a držet ✊

itworks
13. čer 2016

@gabina_37 děkuji,jsi hodná. Mi řekli,ze pokud by byly obě embrya dobra, že se může to jedno znovu zamrazit 😃 no už nebudu spekulovat, zítra se uvidí. Jsem teď víc nervózní než před prvním et,aby přežily. Zítra dám vědět,jak to dopadlo 😃

gabina_37
13. čer 2016

@itworks jj dej vědět. Budu na tebe myslet🍀

itworks
14. čer 2016

@gabina_37 ahoj, tak nakonec mám u sebe tu peknou blastocystu 😃 jsi i v diskuzi po et,ze? Tak si budem psát tam 😃 jinak u tebe nějaká změna? Já vím, ještě je brzo, ale spíš jak se citis? Zatím můžeme říct,ze jsme těhotné 😃

kamikz
15. zář 2016

Ahoj holky, mam dotaz na ty z vas co si Utrogestan zavadite.. vytok je jasnej, na spodnim pradle je to takovy bily prasek,na intimce zlutej vytok a v toalete obcas malinke bile hrudky.. to je vse asi kvuli nemu. Ale prijde vam,ze tak trochu ten vytok zapacha? Bojim se aby za tim nebylo schovanyho jeste neco jinyho.. Diky!

merope
15. zář 2016

@kamikz Nikdy mi nepřišlo, že by to zapáchalo nějak výrazně jinak než je řekněme "běžný stav". A nikdy jsem neměla žlutý výtok (ale nenosím intimky, většinou to vychytám a jak se to rozpustí a chce ven, jdu na záchod). Na druhou stranu utrogestan asi nebereš déle než pár dní (leda bys byla těhotná a tam neporadíme, tam může být vše jinak) a i pokud se pošlou stěry na kultivaci, tak to chvíli trvá, takže počkat na další kontrolu asi není úplně špatně a uvidíš.

nikdo17
19. zář 2016

Prosim nema nekdo navic utrogestan?

janka6666
19. zář 2016

@nikdo17 - mám krabičku utrogestanu navíc 30tbl, je to do roku 01/2019 😉

nikdo17
19. zář 2016

@janka6666 mohu si vas pridat mezi pratele a napsat sz?

luciebx
9. říj 2016

Musí se utrogestan užívat každý den ve stejnou dobu?

evik15737373
12. říj 2016

@mabe Dobry den,za jak dlouho zjistim jestli se nam postestilo?kdyz beru utrogestan?

kala2016
7. lis 2016

Ahoj, doktorka mi předepsala Utrogestan, ale nebylo mi po něm dobře, bušilo mi srdce, tlačilo na prsou, tak mi ho vyměnila za Duphaston, nepotřebujete některá? Zbyly mi 2 kompletní krabičky a třetí s 25 tabletkami. 🙂

sweetest
7. lis 2016

@kala2016 A co za něj budeš chtít? měla bych zájem. Děkuji

kala2016
7. lis 2016

Ahojky, nechci na tom nijak vydělávat, jen nechci, aby mi ležel doma zbytečně, dala jsem za jednu krabičku asi 90,- Kč, takže za tyhle peníze plus poštovný x3? ho můžu poslat kamkoliv 🙂

sweetest
7. lis 2016

@kala2016 IP 🙂

kala2016
7. lis 2016

Prosím tě, jsem tu poprvé a asi 10 minut, takže nevím, co je IP, potřebuji navigovat 🙂 Děkuji!

ywushka
19. lis 2016

Ahoj holky,potrebuju poradit,už dva cykly beru gynprodyl (Utrogestan) na podporu případného těhotenství,vždy 17-26dc,minule mi přišla ms hned druhy den po vysazeni,teď jsem už 34dc a pořad nic,těhotenství si moc přejeme,mám jen bily výtok,bolí mě prsa a poboliva podbrisek,asi dva dny jsem pocitovala ranní nevolnost,myslíte ze se něco děje??? Mám přijít ve středu na kontrolu,tt neukazuje nic konkrétního,možná dnes miniaturní dusík,který byl viditelný jen pod světlem,setkali jste se s tím některá???

lenca_lenca
3. led 2017

Ahoj holky, co když po utrogestanu nepřijde MS, ale jen hnědo tmavě červené špinění, které je vidět jen na tamponu? Nicméně je mi cca měsíc stále blbě a stavy mívám takové jaké se popisují v těhotenství.

janinasvecova
16. led 2017

Ahojky holky.😉 Jsem teď v 5tt, předtím dva potraty (minulý rok, po sobě) - 6tt, 8tt. Měla jsem zbytek Utrogestanu, tak jsem začala užívat od včera 1-0-1, snad to není na škodu, co jsem se tak tady dočetla. Akorát mi dochází a než půjdu k doktorce (chci tak cca za 14 dní, co nejdéle), neměl byste ho někdo navíc na prodej? Děkuji moooc za reakce. Přeji Vám všem krásný den!!!!

andreaspapandreas
17. led 2017

@janinasvecova ahoj - já mám 3 krabičky Utrogestanu, zda máš zájem za 150 Kč.Andy

terka228
27. led 2017

Ahoj, mám taky doma necelých 5 platíček Utrogestanu, kdyby měl někdo zájem.