Utrogestan - máte zkušenosti s užíváním?

saryn
10. pro 2012

Milé maminky, nebo snažilky, braly jste nebo berete utrogestan? Otěhotněli jste s ním, nebo snažíte se? Prosím o Vaše zkušenosti

sunny222
30. říj 2015

@dmklarka včera jsem byla jak když lupnu láhev vína...a šíleně unavená...dneska jsem byla 12h v práci a to bych fakt nedala...takže jsem zavedla,ale stejně se cítím šíleně unavená,ale je to lepší...

jajanja
5. lis 2015

Ahoj holky, jsem po transferu,a utrogestan beru 2×3...zavádím si je. A pociťuju únavu,furt bych spala... Depky spíš přisuzuju tomu nekonečnému čekání na výsledek.
Je pravda, že když jsem ho před zákrokem musela zapít, tak jsem měla trošku pocit na zvracení.
Jinak jsem jiné účinky neměla.

valeri10
5. lis 2015

Ahoj prosím o radu po 7 dnech zavádění utrogestanu mě bolí vaječník ze kterého byla ovu. Není to nic hrozného spíš to bolí když sedím než když chodím takový tlak a sem tam silná bodavá bolest, ale ta trvá jen chviličku. Jinak nic ani únava jen hrozná rozežranost. Měl po utrogestanu taky někdo bolesti?

batka123
5. lis 2015

@hanka868 mala by som zaujem o ten Utrogestan ďakujem

mosquito
11. lis 2015

a já si říkala, proč dnes sotva udržím v práci oči. Bylo to strašný. I teď jsem unavená, ale nechci usnout, abych se pak v noci probudila 🙂 Taky je mi dost špatně od žaludku. Beru 1-0-1, první jsem si zavedla včera večer. Je vůbec možné, aby to mělo takové účinky a tak rychle? Myslela jsem, že jen perorálně je špatně od žaludku a probíhá únava....

valeri10
11. lis 2015

@mosquito ja do dvou hodin od zavedení mela tehu priznaky a silena unava.zavadela jsem rano a vecer.od druheho dne byla unava pryc.spis jsem byla dost aktivní. Chute a hlad jsem mela celou dobu zavádění

mosquito
11. lis 2015

@valeri10 Děloze to asi prospívá, ale zbytku těla tedy moc ne. Připadám si jako zombie 😀

zuzapra
11. lis 2015

@mosquito ja zaváděla 3-0-3 a vůbec žádné příznaky. 🙂 A to celý první trimestr. Za mimi to ale stojí, ne?.! 😉

mosquito
11. lis 2015

@zuzapra no jasně, že to stojí. Já už se ale těšila, že to jsou těhu příznaky a on je to přitom nějaký hormon 😀

zuzapra
11. lis 2015

@mosquito Třeba jsou to těhu příznaky! 😉 Jak říkám, já na sobě nic nepozorovala,teda co se týče utroše. Kdy si máš dělat test?

mosquito
12. lis 2015

@zuzapra dneska uz jsem mrtva od rana. Dnes jsem dle MS 5+0. U dr jsem byla pred dvema dny, protoze uz jsem nela dva ZT. Tak proto ten utrous. Pri predchozich tehu mi takhle nebylo tak myslim, ze to bude spis ten hormon. 🙂

katerina_m
18. lis 2015

ahoj,myslíte,že je možné aby mě po utrogestanu bolela prsa a záda? beru ho teď opakovaně,ale tohle se mi minule nestalo.

jhoki
18. lis 2015

@katerina_m Zhoršuje těhu příznaky a deprese. Ze začátku než jsem si zvykla jsem si připadala jak nafetovaná, chtělo se mi spát. Záda bych řekla, že budou od něčeho jiného.

sephorka
26. lis 2015

Holky, nečetla jsem diskuzi, tak doufám, že můj příspěvek není úplně mimo… jsem 14+6 a zbyla mi krabička utrogestanu, kterou ráda někomu daruji 🙂

koricko2
26. lis 2015

Darujem spermie 😙 😘 😚

sephorka
26. lis 2015

@koricko2 Díky, ale já nepotřebuju 🙂

elis86
1. pro 2015

Ahoj,koukám na vaše názory na Utrogestan...včera jsem byla na IUI a před hodinou jsem vzala první prášek a jsem jak opilá, šílený, V práci se nemůžu soutředit jsem úplně mimo jak po 3vodkách na lačno. Je zavádění lepší? Tohle fakt nezvládnu 14 dní. 😢

jhoki
1. pro 2015

@elis86 Je, ale já měla stejně i tak návaly. Zkus zavádět.

mosquito
1. pro 2015

@elis86 ja zavadim. Pry to je v tehu lepsi. Ale je mi soufl. Porad na zvraceni. Ale treba gecer predtim, nez si ho vezmu. Ne po zavedeni. Tak tezko rict do jake miry jsou tyhle mevolnosti spojene s tehu a do jake s utrogestanem. Prvni dva dny jsem mydlela, ze v praci usnu. Ale bolest hlavy zadna. Zkus se zeptat, zda můžeš zavadet...

jhoki
1. pro 2015

@mosquito Je to hormon, zhoršuje těhu příznaky - nevolnosti, návaly, zácpu, deprese, únavu. Taky mi je někdy blivno.

sunny222
1. pro 2015

@elis86 měla jsem to samý...zavádím prý je to jedno říkala dr.co dělá i v caru

elis86
1. pro 2015

Díky zkusim to spodem....no já těhu nejsem (nebo se to dozvim za 14 dní),ale nevím jak to vydržim v tomhle stavu v práci :( Kolegové si budou myslet,že jsem alkoholik 😀

sunny222
1. pro 2015

@elis86 já taky těhu nejsem,uvidím za 14dní 🙂 jinak já si to dala večer a do 20minut jsem bylo ko 😀 a chtělo se mi spát šíleně a motala se...druhý den v práci 12h bych fakt nedala...takže ti držím pěsti,aby to klaplo 🙂

mosquito
1. pro 2015

@jhoki ja uz mam za sebou dva ZT tak bych radeji, aby ta nevolnost byla tehu a ne kvuli utrousi. Ale bylo mi i dva dny dobre az jsem se zacala strachovat, ze bude zas konec....

sunny222
1. pro 2015

@mosquito to už asi bude k těhu ne???

jhoki
1. pro 2015

@mosquito To asi vůbec nepoznáš, mě první trimestr bylo dobře, jedla jsem šíleně. Začlo mi být zle až kolem 22 t., teď mi je bléé někdy.

mosquito
1. pro 2015

@sunny222 minule zt mi bylo trochu spatne a pak nevolnost vymizela a doktor konstatoval ZT. Ted koncim 8tt, srdicka uz mame, ale tezko rict jestli ta nevolnost je utrous nebo tehu. Moc si preju at je to tehu 🙂

mosquito
1. pro 2015

@jhoki i s utrousem jsi nemela zadne nevolnosti?

jhoki
1. pro 2015

@mosquito Ne, brala jsem ho od 6. týdne, začlo mi být zle kolem 22 t., to jsem se pozvracela z jabkové šťávy, si pamatuju.

elis86
1. pro 2015

@mosquito můžu se zeptat co znamená ZT?