Už se nemůžu dočkat dalšího těhotenství

markyzka84
16. led 2014

Ahoj, nevím jestli jsem tu sama, ale hrozně se těším na další tehulkování i když těhotenství nebylo dvakrat ok.cca od 6 měsíce tvrdnutí bříška a od 8 pravidelní poslové . A porod? No hruza 2 dny snahy a nakonec akut cisar :,( I přes to všechno se moc těším na další nevím jestli za to jeste muzou hormony, ale euforie mne nepustila a mateřstí mne naplnuje. Mám 5 měsíčni holčičku tak ji chci poradne vymazlit ... takže doufam ze o dalsi se budem pokouset tak od druhé pule roku 2015..ale to je za tak dlouho....

ajina17
16. led 2014

Nápodobně mám 7měsíčního a už se ěšim na další 🙂 taky dva dny snahy porodu a nakonec sekce 😒 na další bříško se už těším,ale jen tak brzy to nebude 🙂

kamilka007
17. led 2014

@markyzka84 Včera jsem tu našla debatu o mamkách, co měly děti od sebe max. 1 rok, tzn. znovu otěhotněly do 3 měsíců po porodu, a od té doby nemyslím na nic jiného, než jak manželovi naznačím, že i když druhé mimčo ještě ani není na světě, já už plánuju na třetím pracovat od jeho šesti měsíců.. 😀

markyzka84
autor
17. led 2014

@ajina17 jeee 🙂) nejsem sama
@kamilka007 no jo ale oni po sekci opravdu nedoporučují no :,( mám strach a pravda je ze já chci malou vymazlit nechci aby byla ochuzená..🙂
Ale hrozne se těším moc moc už mám i vybrana jména scháleno manželem 🙂) furt koukam i presto do knih jmen koukm na fotky male kdyz se narodila ..hrozne mi bříško chybí 😅

lenkaef
17. led 2014

Takové chutě jsem měla před třetím těhu a jsem ráda,že jsem si to mohla prožít. :o)

janulka1980
17. led 2014

@ajina17
@kamilka007
@markyzka84
ahojte dievcata, tak taketo prispevky citam rada, lebo viem, ze to budem mat zo zaciatku tazke. ziadne babky poblizku a ja rodim za dva mesiace. doma mame 10mesacnu dcerku. tiez som skoncila po 16tich hodinach porodu cisarakom. velmi sa tesim na druhe, cakame braceka, ale mohlo to par mesiacikov pockat. niezeby som nechcela, ale normalne nevladzem, telo sa nestihlo este spamatat a prislo druhe tehu. vytvorila sa mi krcova zila, dcerka zacina pomalinky chodit, a ja nevladzeeeeeeeeem 🙂 ani sa s nou hrat na zemi kvoli brusku neda. ale verte mi, tesim saaaaaaaaaa!!!! 😵

maaxina
17. led 2014

já už se taky těším na další těhu 🙂 ale mám teda už dost "starou" holku proti Vám 🙂 Mě to ani dřív nějak nelákalo,až teď co je hodně samostatná a tolik mě nepotřebuje,tak se mi začaly ozývat hodiny znovu... 🙂

lysak001
17. led 2014

Ahoj holky, Já se taky moc těším, navíc já si těhotenství fakt užívala, vůbec mi nebylo špatně, vše stejné jako před🙂 kdyby mi nerostlo břicho, tak tomu nevěřím🙂 a porod? taky v pohodě..za osm hodin od prvních kontrakcí byla dcerka venku🙂 za měsíc ji bude rok...hrozně to letí! na další se ale budu těšit déle, chceme mít mezi dětmi větší odstup, chtěla bych i do práce, takže mám ještě čas, ale i tak se moc těšííím🙂

markyzka84
autor
17. led 2014

@maaxina je koukám že máte taky Sofinku 🙂 je to krásné jméno 🙂 co máte vymyšleno pro druhátko smim -li se zeptat 🙂
jinak nemusite otalet 🙂

My se začnem ,,snažit,, červenec 2015 🙂 tak uvidíme jak dlouho budem čekat 🙂

@janulka1980 Ty brdo no ale zase si sourozenci budou bližší 🙂

@lysak001 Taky chci zvladnout aspon pul roku v práci (kvuli mateřské nic víc nic mín 🙂

granda
17. led 2014

super debata... mám doma 14 měsíční princeznu a snažime se o druhé,, ale ještě kojím a cyklus ještě nenaskočil...tak uvidíme, jak nám to půjde..
kdyby jste věděly nějakou radu,, bude ráda..

markyzka84
autor
19. led 2014

@granda no :o/ s tím kojením nevím nevím. Ale držím palečky 🙂 Taky doufám že jak se začnem snažit že to vyjde brzo 🙂

granda
19. led 2014

@markyzka84 no je mi jasne, ze to moc nepujde,, ale mala uz prez den nepije, jen na usnuti a v noci... ale spise se pricucne a usne.. a dudlik nechce,,, tak třeba prestane uplne chtit do jara...jinak ji planuji v breznu odstavit, tak uvidíme, jak mi to vyjde....

maaxina
22. led 2014

@markyzka84 jména zatím nejsou jistá,ale líbí se mi Oliver a Stela. Naše malá teď preferuje Laurinku, tak uvidíme 🙂 Otálet chci ještě tak do toho května,i když je to pro mě čím dál težší 🙂 samý těhule a miminka kolem mě... Děsný
@granda ono to jde i přes kojení 🙂 zkus se zeptat na gyndě,jak to vypadá,třeba už by se to dalo

granda
22. led 2014

@maaxina jo to vím,, že to jde,, ale nam se nadari,, manza je unaveny z práce a tak to je se sexem horší,,, snad se zadaří...

markyzka84
autor
22. led 2014

@maaxina Oliver se mi taky moc líbíí 🙂 já mam teda popravde v merku Elenu 🙂 Elenku 🙂) 😀

markyzka84
autor
22. led 2014

@granda pokud je chlap unavenej tak je holt všechna ta ,,práce,, na tobě 🙂) 😀

granda
22. led 2014

@markyzka84 jo povídej mi, ale kdo to ma furt delat 😀 ale víkendy je odpocinuty,,, a po dobře večeři, to také zvládá..

markyzka84
autor
22. led 2014

@granda no jo ale aby byla o víku i ta ovulka

granda
22. led 2014

@markyzka84 no uvidíme,,, nechame to konovi,, je cas do cervna..

evulinkab
22. led 2014

Holky, já mám dvě děti, 5letého kloučka a ted novorozenou holčičku a mužu vám říct, že ačkoliv přítel už o dalším dítěti nechce ani slyšet, tak já proste třetí mimčo v budoucnu chci.Obě tehotenství jsem si užívala, porody byly v pohode, syn byl za 3h od prvních kontrkcí, dcera za hodku a dvacet minut...Své děti si užívám a nedokážu si představit, že už bych neměla zažít ten pocit mít v bříšku miminko, cítit ty pohyby, atd..Hrozně to letí, mě mateřství naplňuje a někdy za 4,5let si to chci ješte prožít.Jsem mladá na to, abych už měla odrozeno🙂

maaxina
23. led 2014

@markyzka84 zrovna včera jsme se o tom doma bavili a prý,že by chtěl jméno vybrat sám,to zase budou boje až to bude aktuální :D Ale i tak se těším,stejně si asi zase prosadím svoje 😉
@granda 😀

markyzka84
autor
23. led 2014

No u nas to zas nejak bude 🙂 jmeno sofie vyrkl manzel kdyz jsem mela kyslik na cumaku a facovali mi nohy na akut.cisar no :(( takze jsem jen odkyvala 🙂 nemohla jsem se rozhodnou mezi kristynou emou a sofinkou ;)

markyzka84
autor
23. led 2014

Evulinkab jeee koukam ze dalsi sofinka ;)) no ja uz mam 30 taK abych ty 3 stihla nechci zadne ochudit o mazleni a pod. No :/

kackabo
10. únor 2014

Ahojky my máme doma skoro 3 leťáka a teď budu dobírat HA a chceme druhé moc se těším, Maty už je hodně samostatný, plínky už dávno nemám ani na spaní ne, Sunar už taky nepijeme, maminku potřebuje jenom kvůli jídlu nebo oblíknout a jinak ne, takže potřebuji se znova o něco starat už mi opět tikají hodiny.

frapik
19. bře 2014

Ahoj holky, já se s dovolením přidám i když na mě možná budete koukat jako na cvoka - mám dva měsíce po porodu.

kluziste
10. dub 2014

@frapik ahoj, tak jsme na tom podobně 🙂 mám dcerku necelé tři měsíce a necháváme všemu volný průběh a já bych ráda, aby byly děti pěkně věkově blízko, no tak se uvidí...😉 ale záhul to bude bezpochyby.... 😅 😀

frapik
10. dub 2014

@kluziste už uběhla nějaká doba, koukám, že máme stejně stará dítka, kolikátýho je malá?

kluziste
10. dub 2014

@frapik 16.1. a Tvoje miminko? Vy už se snažíte otěhotnět?

frapik
10. dub 2014

@kluziste 15.1. no ještě se nesnažíme, protože ještě nemám cyklus

enalga
10. dub 2014

Ahoj holky, no jsem na tom stejně, taky už se nemůžu dočkat až mi TT ukáže vytoužené // , bohužel zatím bezúspěšně 4 měsíce ukazuje jen jednu ☹ snad to do prázdnin stihneme 🙂

kluziste
10. dub 2014

@enalga wow, čtvrté miminko, to jsi frajerka! 😵
Tak já sice plně kojím, ale teď jsem měla první cyklus, tak jsem zvědavá....🙂 sice se vysloveně nesnažíme, ale to jsme nedělali nikdy a na náš první "volný průběh" se nám Karolínka podařila okamžitě 😀 tak ať rozhodne příroda.