Věříte na lunární kalendář určující pohlaví dítěte?

novynka
29. led 2013

ahojky, mě by takováhle, podle mě hloupost, nikdy nenapadla, to by s tím ale nesměl přijít můj chlap :/ prej se nám chlapeček podaří v lednu nebo až v březnu, to si jako chce v únoru dát pauzu se snažením?? :D zatím se tomu směju, ale pokud to nepřestane myslet vážně, asi se mi to snažení brzo pěkně zprotiví :( a není to snad u prvního dítěte jedno, jaký bude pohlaví? nehledě na to, že já, jak říkám, na lunární kalendář nevěřím... nebo se podle něj někdo řídil a vyšlo to??!

maruja
29. led 2013

tak to ať mě vysvětlí moje douvaječný dvojčata holka-kluk, oba počatý v září 😀

radova23
5. únor 2013

@maruja 😀

eficenka
5. únor 2013

nám to teda nevyšlo... je to hloupost 🙂 hlavně že miminko bude zdravé, nic důležitějšího není!

kropacek
13. dub 2016

Zdravé miminko je nejdůležitější 🙂

petuliee
29. zář 2016

2x nevyšlo, 1x ano ale miminko mělo VVV a vrozenou vadu srdíčka, ale na potřetí se lunární "trefil" :D jak je napsáno zdravé miminko je nejduležitější

kacenka115
29. zář 2016

Jejda a pak, že jsou chlapi logičtější. No pokud muž není vlkodlak, aby by mu luna ovlivňovala spermie, tak může být klidný. Geneticky je pravděpodobnost na kluka 50% kdykoliv. Jediné čemu bych snad věřila a dává biologicky trochu smysl je vliv ovulace. Během ovu je o něco málo vyšší pravděpodobnost kluka, protože mužské spermie jsou rychlejší. Dál od ovulace je to spíše na holku, protože ty zas mají vyšší trvanlivost. 😉

petuliee
29. zář 2016

jj ted se budeme řídit dle ovulace, ted jedna proběhla, tak počkáme na MS a pak budem hlídat druhou, i měřením i testama chci si to pojistit :D a taky brzo po sobě bývají stejná pohlaví /není to pravidlo i to víme :D/