Vhodná doba k otěhotnění po vysazení antikoncepce

ladygodiva
3. črc 2012

Ahoj! Chtěla bych se zeptat, zda je nějaká doporučená doba, kdy je dobré počkat a pročistit si tělo po vysazení antikoncepce snažením se o miminko?

lstuchlova
9. pro 2014

@happylenulka A co je nezodpovědného na tom, chránit se antikoncepcí??....

lstuchlova
9. pro 2014

@happylenulka Jak vysadím, začnu brát listovku a pít kontryhel...

happylenulka
9. pro 2014

@lstuchlova kontryhel je úžasnej na jakékoliv ženské problémy! ten je super ;)

bobulkabobulka
10. pro 2014

Ahoj holky, ráda bych přispěla do vaši diskuze 🙂 Já vysadila HA před týdnem. Pak přišla klasická prášková MS a od včerejška se snažíme. Vysadila jsem poprvé po 12ti letech. Už měsíc baštim kyselinu listovou, a 1DC jsem začala pít kontryhelový čaj, užívat kapičky Gynex a při tulení používáme lubrikační gel na podporu početí 🙂 Tak pak dám vědět, jak to všechno zapůsobilo 🙂

rulfici4
16. pro 2014

ja otehotnela asi 15ty den po vysazeni u druhyho syna 🙂

kudrnac1
17. pro 2014

Ahoj holky,já vysadila HA 2.11,7.11 přišla menstruace a od té doby čekám,co bude. 15.12. jsem si udělala test a je pozitivní,ale dnes na prohlídce u gynekologa to bylo zvláštní.Viděl na ultrazvuku dva útvary,řekl,že to může být plod a krevní sraženina,tak mám počkat 14 dní co z toho bude a zase přijít.Řekl,že je to 50 na 50,že buď začnu krvácet a nic z toho nebude,nebo se krev vstřebá.A poslední věta mě zarazila,protože s úsměvem řekl,nebo tam budou dvě. 😨 To je strašně dlouhá doba,než budu vědět,jak jsem na tom.Stalo se to některé z Vás? A jak to dopadlo? Monika

thesun
2. led 2015

@kudrnac1 jů tak to držím palce 🙂)))

veraakubik
2. led 2015

@kudrnac1 Mela jsem něco podobného-na ult. jsem mela dva utvary a zacla jsem bohužel krvácet-po kontrolnik ult. tam bylo jedno zdrave cile mimi a doktor tenkrat rikal,ze to byla bud krevni sraženina,nebo dvuhe mimi..Pak uz tehu probihalo v poradku a dnes je malymu 8let.. 😉

zlata20
2. únor 2015

Ahoj holky jsem tu nova a jdu si pro radu. Vysadila jsem prašky 13.ledna. Menstruaci jsem dostala po 5 dnech(trvala cca 5-6 dnu) potom co jsme s přítelem spolu spali pokaždé to do mě dal. Teď posledních par dní meě bolí bradavky (a přítel mi řekl ,ze se mi aj trochu zvětšili prsa) a taky me sem tam pobolivaji záda. Vím,že bradavky mohou bolet aj před menstruací. Jsme hrozné netrpělivy člověk,tak nevím jestli si ma cenu dělat test nebo počkat jestli dostanu menstruaci. Jen se chci zeptat jestli je možnost otěhotnění. Děkuji za odpovědi..

ivanka2309
23. únor 2015

Ahojky zlata20...nechci ti kazit náladu, každý má příznaky jiné...Ale úplně stejné jsem měla já a menstruaci jsem dostala ☹

milaccek
27. črc 2015

snažim se otěhotnět,dostala jsem menstruaci a porad to skoušíme. kdy to bude nejlepší?

janulka1313
6. zář 2015

ahojky mam tovy mensi problem je normalni kdyz sem vysadila antikocepci kdyz jsem to dostala dvakrat za sebouu 🙂

ivusheenka
14. zář 2015

Dobrý den chtela bych se zeptat jestli po skončení menstruaci kdyz sem nebrala prasky a mela sem pohlavni styk mohu otehotnet??....prasky beru uz 5let... diky za odpoved

ivusheenka
14. zář 2015

Zdravím vás....chtěla bych se zeptat jestli je možné po menstruace když sem nebrala prasky otěhotnět?... HA beru už 5let

verilka12
5. říj 2015

Ahojky holky,chtela bych se zeptat. S pritelem by jsme chteli miminko. Pred tydnem jsem vysadila antikoncepci,kterou jsem brala 2 roky. Obcas jsem nedelala prestavky 7 dni(po domluve s doktorem) Za ten tyden jsem menstruaci nemela,jen dva dny slabe spineni. No a tedy po tydnu jsme meli sex. Chci se zeptat,zda je tedy nejaka moznost otehotneni ? Dekuji Vam za odpoved. 🙂

iveta93
5. říj 2015

Ahoj @verilka12 tak možnost je tu vždy. Ale ne všem ženám se s vysazením HA vrátí ovulace někdy je to běh na pár měsíců. Taky chvíli trvá než se tělo z hormonů vzpamatuje. Já brala HA 4 roky a otěhotněla jsem až 3 roky po vysazení, ale přirozeně. Někomu se zadaří do roka a někomu klidně první měsíc. To je strašně indiviuální.

werik153
5. říj 2015

@iveta93 Nestraš mě! Já ji brala taky 4 roky...MS se mi teda srovnala, tak doufám, že se nám to povede dřív jak za 3 roky... 😖

verilka12
5. říj 2015

Teda holky,to je dilema,ted mam celkem strach. 😢 😖

iveta93
5. říj 2015

Holky já vám samozdřejmě přeji aby se vám to povedlo co nejdřív, ale abych Vás trochu uklidnila. Já jsem nikdy svému tělu moc nedala a MS když mi vynechala klidně měsíc tak to bylo "normální". Ale po roce marného snažení s tím už pomáhá doktor (spermiogramy apod) já to prostě nechala "až bude tak bude". Držím palce ať se povede co nejdříve.

verilka12
5. říj 2015

Ivetko,preji at se Vam to podari co nejdrive,hlavne neztracet nadeji! Vse ma svuj cas a urcite se to i povede. 🙂 Taky drzim palce!

janulka1313
6. říj 2015

dobry den je normalni kdyz mam tyden skluz s mesicky

adele18
9. říj 2015

Ahojky. Cchtela bych se zeptat. Beru antikoncepci lunafem a mela jsem začít brat posledno platicko antikoncepce. Ale zapomela jsem na 4 prasky a mezi tim jsem mela nechraneny pohlavni styk. Mohu otehotnet?

janulka1313
10. říj 2015

@adele18 ahojky nemela bys

verilka12
11. říj 2015

Ahojte holky,chtela bych se zeptat. Vcera jsem si delala tehotensky test. No a jedna carka jako vzdy varazna no a ta druha,nebyla skoro vubec videt. Delala jsem si to u tety a sestrenky. Porad jsem omilela o tom ze je tam jen predcistena,ze proto jde tak malo videt,jenze mne vseci porad rikali,ze pokud jsem mela pohl. Styk ve ctvrtek a ted den rano,ze proto je tak malo viditelna. My jsme ji nevideli na poprve,ale kdyz se setrenka lee podivala,tak tam neco malo bylo videt. Mam celkem strach. Tak bych se chtela zeptat,zda je to opravdu mozne,ze je to teprve chvilenku,proto nejde skoro videt. A nebo zda je to jwn plany poplach. Dekuji holky za odpoved. Opravdu se strasne bojim..

krikri90
11. říj 2015

Otěhotněla jsem hned druhý měsíc po dobrání Ha, ale každé tělo funguje jinak. Kamarádka je zdravá Ha nebere už víc než rok a přesto se ji ještě otěhotnět nepodařilo...

krikri90
11. říj 2015

@verilka12 - záleží, jak dlouho máš zpoždění, ale pokud tam je druhá čárka jen jako barevný duch, může být časem sytější. Určitě bych ještě počkala. nebo vyzkoušej jinou značku těhotenského testu.

verilka12
11. říj 2015

Prave ze jsem vysadila a pred vysazenim jsem mela menstruaci. No a pak v sobotu jsem mela pohl. Styk. Pak zase ve ctvrtek a v sobotu rano. A vecer jsem si ho delala. A prave mam tam tu carecku,jako "duch" . a vysadila jsem pred 14 dny,ted v pondeli to bude 3 tyden. Urcite,si koupim dalsi test a zkusim.to znova. Jen sem chtel vedet,zda je to mozne..

werik153
11. říj 2015

@verilka12 Nějak se v tom co píšeš ztrácím. Každopádně já jsem po vysazení nedostala MS 42 dní...čárku jsem tam měla světlou taky...na internetu jsem četla, že se na testu může objevit třeba až po 15 minutách ale že je to už negativní, že to platí jen do určité doby, pak už né, co je na tom pravdy nevím...každopádně jsem vysadila 5.7 a těhu zatím nejsem....

krikri90
12. říj 2015

@verilka12. Těhotenský test ti nezjistí hned po styku jestli jsi těhotná, ani týden po styku klidně můžeš otěhotnět až druhý, nebo třetí den a ani pak ti to test neprokáže ... musíš počkat, nejlépe až do doby, kdy má přijít další menstruace. 😉

elisset
12. říj 2015

Já brala antinu 13 let nepřetržitě, okamžitě po vysazení jsem otěhotněla 🙂