Vitamínky na otěhotnění, doporučte

michvlkova
4. čer 2014

Holky holky prosím poraďte jak podpořit otěhotnění 🙂 Zatím se pokoušíme o miminko cca 2 měsíce, ale chtěla bych nasadit nějaký vitamínky doporučte prosím něco.. ráda bych byla dala příteli pozitivní test na naše výročí v říjnu, když by to vyšlo (samozřejmě berte to prosím jako nadsázku), ale dárek by to byl hezký 🙂

lilavatty
16. únor 2016

Ahoj holky, snad nevadi ze se zeptam tady...1.2. Jsem mela po dlouhe dobe MS. Musela jsem jit v lednu na vyvolavaci injekci,protoze jsem to po vysazeni HA v listopadu nedostala. Doktorka mi rekla, ze bych to ani nedostala ze mam nizkou sliznici. Ale nerekla jak hodne. Ze pry mam prijit az kdyz to zase nedostanu. Ted tedy nevim, zda vubec probehne ovulace? A co sliznice, je mozne ze po injekci naroste, nebo to bude trvat? Ja na tohle nemam moc nervy 😃 cekat a cekat, nic nevedet.... jsem z toho zmatena. Jak ted poznam ze ovulace probehne? Samozrejme muze byt dele,podle cyklu ze? Jak poznate ze ovulace prichazi? Podle bolesti? Zkousim testy, jelikoz jsem cca v pulce cyklu, ale nic.... 😕 jinak piju kazdy den kontryhel a beru vitamin E a kyselinu listovou. Cim dale podporit ovulaci a otehotneni? 😕