Vitamínky na otěhotnění, doporučte

michvlkova
4. čer 2014

Holky holky prosím poraďte jak podpořit otěhotnění 🙂 Zatím se pokoušíme o miminko cca 2 měsíce, ale chtěla bych nasadit nějaký vitamínky doporučte prosím něco.. ráda bych byla dala příteli pozitivní test na naše výročí v říjnu, když by to vyšlo (samozřejmě berte to prosím jako nadsázku), ale dárek by to byl hezký 🙂

sarkad2856
4. čer 2014

@michvlkova Ahoj, dobrý je Femibion , vitamín E, kyselina listová , je toho dost ... Já kupovala Femibion je tam i ta kyselina listová, je teda dražší 🙂
A měříš si BT, hlídáš čípek,hlen??

hanivasi
4. čer 2014

a taky bych přidala zdravý čaj z kontryhelu. Je obecně prospěšný pro ženy. Hlavně v období měsíčků, bolestech při nich, a při snažení o mimi...

hodně štěstí.

kkouzlo
5. čer 2014

já beru listovku a piju ten kontryhel

vlajka1
5. čer 2014

Take doporucuji kontryhel (ja piju od konce MS do ovulace 2krat denne) a kyselinu listovou, to je takovy zaklad pokud nemas zadne problemy. Jinak jsou pak bylinky a preparaty, ktere podporuji ovulaci, napr. Nosifol, Inofolic, ale jsou drazsi.

sarkad2856
5. čer 2014

@vlajka1 na tu ovulaci jsou volně prodejné?Stává se mi že, třeba jednou za 4-5 měsícu ovulaci nemám a zatím jsem s tím u mudr nebyla, nevěděla jsem že na to něco je

vlajka1
5. čer 2014

@sarkad2856 ano, volne prodejne. Inofolic je levnejsi. Nosifol ma navic nejake vitaminy, tak je drazsi. Chce to ale uzivat delsi dobu, pisi alespon 5 baleni.

sarkad2856
5. čer 2014

@vlajka1 Díky,kouknu se na to a zeptám se na to i v lékárně, když je to volné prodejné,jsem myslela že je to na předpis 🙂

rumca
8. čer 2014

Ahojky ja jsem dostala od kamarádky mateří kašičku a do dvou měsícu to bylo.Pokoušela jsem se rok.

michvlkova
autor
11. čer 2014

Hooooolky moc Vám všem děkuji.. zakoupila jsem si ten Femibion paní v lékárně říkala, že je to zatím nejlepší výrobek na trhu, který zvyšuje šanci na otěhotnění 🙂 tak snad budu za pár měsíců v nějaké té skupince termín poradu (měsíc) 2015 😀
DRŽÍM PALCE VŠEM..

helen79
19. čer 2014

ahojj rada bych se zeptala, jestli nevite, zda muzu zacit brat kvuli druhemu tehotenstvi femibion nebo kyselinu listovou, kdyz stale kojim prvni dite??? Dekuji moc prede za jakoukoliv radu!

milu71
27. čer 2014

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s Fertility Blend?

holubing
27. čer 2014

Ja jsem pila detoxikacni caje a uplne omezila sjadke a mouku. Plus kontryhel a kys. Listovou, pozdeji uz femibion. Cecko a manzelovi zinek,vit e a selen myslim. A hlavne hodne pit vodu a byt v klidu

janebee
27. čer 2014

@michvlkova Ahoj 🙂 Brala jsem kyselinu listovou a tinkturu z Jeřábu ptačího - krásně mi srovnal menstruaci a nastartoval ovulaci. Podařilo se na první šup 🙂

janebee
27. čer 2014

@helen79 Kyselinu listovou určitě brát můžeš 🙂 Miminku to nijak neublíží, ba naopak - podporuje to i správný vývoj červených krvinek 🙂

helen79
27. čer 2014

super dekuji moc za odpoved! 🙂

helen79
27. čer 2014

@janebee muzu telo jeste necim posilit, kdyz stale kojim prvni mimco? uz z porodnice jsem sla jako lunt a kojenim jsem jeste hodne zhubla, takze by telo asi melo mit oddech,ale psychicky se na to citim a proste chci. Jen by asi neuskodilo telo nejak vzpruzit 🙂 dekuji za kazdou radu!

veru0401
27. čer 2014

ahojky, ja jsem po roce zacla pit bylinny caje 3 mesice a 4 mesic jsem nasla na testu 2 carky, takze ja urco doporucuju bylinny caje, to je lek na vsechno 🙂

amanda2014
24. črc 2014

Ahojky, a můžu se zeptat, jaké bylinky doporučujete na podporu otěhotnění?
My jsme teprve v začátcích, HA neberu od ledna 2014, ale snažíme se teprve od června. Cyklus mám už třetí měsíc 28 dní. Šestý měsíc už beru Chytré miminko (800), ale přemýšlím, že ho vyměním za Femibion 800), pač má ten Metafolin na štěpení kys.listové. Co myslíte? Máte nějaké zkušenosti? Moc děkuji. A. 🙂

denisska
24. črc 2014

@veru0401 a jake?;)

denisska
24. črc 2014

@rumca v jake formě jsi měla tu mateří kašičku?🙂

denisska
24. črc 2014

Já mám teda čajík na neplodnost, inofolic, listovku a ted gynex, tak uvidime, caj piju mesic, inofolic druhe balení a gynex asi týden🙂

rumca
24. črc 2014

Mateří kašičku ve formě prašku dalo se to.

veru0401
24. črc 2014

@denisska ja mela na rano: detoxikace organismu 2 šálky a odpoledne, caj : Menstruace : taky 2 šalky, pila jsem 3 měsíce a 4 měsí jsem nasla na testu 2 carky...mela jsem problemy s ovulaci a s pravidelnou MS byla jsem i na zakroku kvuli srustum na vajecniku..

happylenulka
28. črc 2014

není lepší to řešit stravou než pilulkama???
kyselina listová - zejména zelená syrová listová zelenina, čočka, fazole, zelí, brokolice, hrášek, květák,...
vit. E - pšeničné klíčky, mandle, maliny, špenát, kvalitní celozrnné pečivo, kukuřičné klíčky, kvalitní zastudena lisované oleje
omega 3 - lněný olej, konopný, chia olej, chia semínka, lněná semínka, konopná semínka, quinoa, dýňová semena, listová zelenina,...
vápník - mák, sezam, tahini, hummus, mandle, květák, para, lískové ořechy, slunečnice, brokolice,...

cheynee
4. led 2016

Ahoj holky, zkusím obnovit téma 🙂. Zvažuji, jestli si koupit Inofolic, nebo Femibion.. Co myslíte, že je lepší? Klidně mi doporučte i něco jiného o čem jste přesvědčené, že je super 😀. Už pár měsíců si nedáváme pozor a teď už bych to otěhotňování ráda uspíšila i nějakými podpůrnými prostředky 🙂

keny123
4. led 2016

@cheynee doporučuji nosifol forte... obsahuje inofolic + jiné vitaminy.mě stačilo jedno balení a klaplo to! a ještě jsme k tomu měsíc užívaly fertil man a fertil care a kolem ovulky plodny gel conceive plus... ten uz mi pomohll podruhé 😵 😵

petramazancova
4. led 2016

Za me urcite nosifol,brala jsem v rijnu a v listopadu jsem otehotnela

lilavatty
4. únor 2016

@keny123 ahoj, muzu se zeptat na ten gel? Neznam ho...

regi17
4. únor 2016

@lilavatty mrkněte na otěhotnět.cz ......je tam spousty přípravků na otěhotnění,já ho měla, ale bohužel nic. Třeba na Váš "zabere"😉

shine2015
4. únor 2016

Femibion 😉