Vitamíny pro plánované těhu. Máte zkušenost?

simeonecka
21. říj 2011

Ahojky holky,chci se zeptat....jsem prakticky čerstvě po vysazení HA,kamarádka mi doporučila Calibrum babyplan,takže zobu.Máte nějaké zkušenosti,za jak dlouho po vysazení HA se konečně zadařilo??Celou dobu jsem nijak na mateřství nepomýšlela,ale najednou to přišlo a nechci být zklamaná z toho že to nebude hned.......i když je mi jasné,že to bohužel hned nebude....Děkuji moc za odpovědi a přeji krásný víkend:o))

sylvka
21. říj 2011

@simeonecka ahojky,já brala CAbabyplan před oběma těhu + jsem ještě pila kontryhel.čaj.u prvního jsem se snažila rok (ale byla v tom dlouhá nemoc).u druhého to vyšlo první měsíc 😵 😵 😵 dokonce jsem koukala,že 9.7 mi svolil miminko a 9,8 jsem měla pozi test.takže hned to být může.držím palce.

simeonecka
autor
21. říj 2011

@sylvka Ááááá super,moc děkuji.Moje gynekoložka říkala,že když vysadím HA,tak do měsícu můžu být těhu,ale nevím....Když jsem tady pročítala,jaké s tím mají ostatní holky problémy,tak jsem trošku nervozní.Děkuju moc za radu:o))

sylvka
21. říj 2011

@simeonecka já taky brala ANT ještě v červnu 😉 já myslim,že dost záleží na věku,i když netvrdim že je to jedinej ukazatel.

maaxina
21. říj 2011

@simeonecka já brala kyselinu listovou a taky pila ten kontryhel a koncem září vysazeno a 16.12. poslední MS 🙂

anieanne
21. říj 2011

Brala jsem Calibrum Babyplan při synovi i teď. Syna jsme počali druhý měsíc po vysazení, teď druhé třetí měsíc po vysazení, ale ty dva předtím jsme se chránili, takže vlastně napoprvé 🙂

simeonecka
autor
22. říj 2011

Holky moc moc moc děkuju za zkušenosti.Jsem v téhle oblasti naprostý nováček,každá rada se mi hodí.Dneska si určitě koupím ten kontryhelový čaj,bylinky ještě nikomu neublížily.Rádi bysme s přítelem do Vánoc měli zaděláno:o))My bychom byli šťasní a rodičové by měli hezký dárek pod stromeček:o))

lucifereeek
22. říj 2011

já brala kyselinu listovou, a pak začla brát calibrum baby plan 🙂

ronyx
22. říj 2011

Já brala taky Calibrum baby plan.Zapadnout mi trvalo snad ani né měsíc,prostě fofr.Teď už beru Calibrum mami, jelikož jsem už třetí trimestr a pod stromeček dostranu synáčka 😉

diuse
21. kvě 2013

Ahoj holky, na co pijete ten kontryhel? Vždycky jsem myslela, že je to dobré na srovnání cyklu... nebo ještě k něčemu? 🙂

dora13
25. kvě 2013

@diuse: kontryhel je pry na srovnani cyklu, podporu ovulace a zvyseni delozni vystelky. ja obecne jsem ale ten jediny mesic, kdy jsem ho pila, mela cyklus uplne rozhozeny a ovulaci jsem na sobe vubec nepoznala ani nenamerila. takze jsem toho zase velice rychle nechala a vsechno se vratilo do starych koleji. tak nevim.

mokysa
3. čer 2013

Moje doktorka mi doporučila Femibion, ptz prý jako jediný obsahuje kyselinu listovou v rozštěpeném stavu....ostatní přípravky to tak prý nemají a spousta žen má údajně problém tu listovku v těle rozštěpit...takže jí pak užívají zbytečně 😖 No, nevím co je na tom pravdy, ale jelikož je momentálně sama těhu a je to relativně mladá doktorka, tak jí věřím 😉

vera_vila
3. čer 2013

Ze začátku jen kys. listovou, když už jsem byla těhu, tak potom GS Mamavit...