Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
8. črc 2009

Marti, já si to pamatuji jak včera, jak si to řešila, že ovulka byla v den, kdy ses šla vykoupat a jak to na tobě poznal švagr a je až neuvěřitelné, jak strašně rychle to uteklol 😵

evanek77
autor
8. črc 2009

mar,
přesně tak,
já otěhotněla ze strany bez vejcovodu a ještě i graf teplot šel tři dny v době menzes dolů, tak jsem byla přesvědčená, že tutově nic a to nic mne už krásně kope 😀 😀 😀

kackark
8. črc 2009

Mimi: to se ti pak bude stýskat, viď.
Evi, tak to máš doma zlatíčko. Je dobře, že velký Tomáš myslí na malého Tomáška 😵

mimina321
8. črc 2009

mar s takým šatníkom z nej bude velikánska parádnica

dracekmracek
8. črc 2009

evinko to je zlatíčko 😵

jo my už máme koupený kočárek od včera 😀 ale doma ho nemáme,radši jsem se nechlubila aby mi zase do IP nechodily vzkazy že mě potká něco zlého apod...samozřejmě ne od vás,ale od jiných 😉 ale co,bykl výhodnej a krásnej tak jsem ho brala 🙂

ahoj kačí 🙂

martinko ty botičky jsou krásný,já nevím co budu dělat s těma růžovýma NIke 😝

mar26
8. črc 2009

Evi hezký den 😵

Dráčku děkuju,ale myslím,že kůže mi zůstane na břiše viset statečně 😀 ,ale nevadí mi to, snad to cvičením dám pak trošku do kupy.
Tobě to ale taky strašně sluší 😉 ,vždycky vypadáš hezky a spokojeně na těch fotečkách 😵

Kači no nějak to opravdu uteklo...ani tomu nemůžu věřit 🙂 i u vás mi přijde,že ty týdny neuvěřitelně naskakují 😵

kackark
8. črc 2009

Mimi, taky že se divím, že za těma nádhernýma věcičkama nespěchá Natálka ven 😀

kackark
8. črc 2009

Kači, a to máš ten oranžový kočárek, co máš v albu? Říkala jsem si, že by se to chtělo taky po nějakem poohlídnout 😵

mar26
8. črc 2009

Kačko ona totiž u mě papá samé dobroty,tak se jí nechce 😀
To jsem si ještě naplánovala,že do porodu mám chuť na langoše, palačinky, borůvkové knedlíky a kuřecí tortily 😀

dráčku,tak že nakonec jste kočárek koupili? To je dobře, já ho mám taky dlouho a dlouho mi stál v obýváku,teď je ve sklepě a co? Prostě na tohle fakt nevěřím....
jaké máš růžové Nike?

strouzek
8. črc 2009

Mimi já si myslím že u mě je asi největší problém hlava a psychika, dle všech vyšetření jsem já i manža v pořádku, ale prostě to nejde alepodle mě jen a jen kvůli nervům. Na jednu stranu mimčo chci a na druhou se bojím, v poslední době se dovídám nějak moc o špatných věcech co se komu stalo a tak si čímdál častěji říkám že radši budu smutná snažilka co ořve každou mrchu než aby se stalo něco horšího. Navíc manža se přiznal že pořád není úplně v pohodě, prostě oba se s tím pomaleji srovnáváme a tak dokud nebudeme oba psychicky v pohodě tak úspěch nečekám.

mimina321
8. črc 2009

kači ked už poriadne vyvádzajú tak mi sem tam idú na nervy,ale ked odchádzajú vždy to oplačem,našťastie sme s väčšinou majitelov v kontakte,posielajú fotky ako rastú tak som rada,že sú milované 🙂
baby možno je niečo naozaj na tom,že to príde vtedy ked to až tak úpenlivo nečakáte-ako hovrí moja dr.nesústedovať sa tak na tehu 😀 😀 😀

dracekmracek
8. črc 2009

Martinko vyfotím je a pošlu je 🙂

nakonec jsem vybrala Atlantic Espiro,červeno stříbrný 🙂

kackark
8. črc 2009

Mimi, tak to je moc dobře, že máš přehled co se se štěňátkama děje 😵 A na tom nesledování se asi taky něco bude 😉 Nám pomohlo, když jsme si řekli, že to necháme na dr.

mimina321
8. črc 2009

katuška kašli na povery 😝 zlé sa môže stať aj bez kúpeného kočíka
stouži naozaj je to tak,psychika hrá velkú rolu 😔 a príde mi to tak,že čím viac chceš tým večší problém 😔

kackark
8. črc 2009

Kači, tak hoď fotečku 😵

Marti: zastavím se k vám na menu 😀 😀

mar26
8. črc 2009

Kačko stav se 😀 ,
manžovi nebylo dobře,tak hlásil,že langoše si mám dát jen já.
Bylo mu blbě od pátku,až včera šel k Dr. a dostal troje léky a dneska mi psal mejlík,že je mu už líp,tak jsem ráda. Řekl doktorce,že do pátku potřebuje být fit,že porod je na spadnutí,tak ho vybavila 😀

Jo a ještě když manža doveze borůvky na knedlíky,tak udělám i koláč...ať si ještě užiju, třeba v kojení bude Natálka po všem trpět,tak budu dost omezená 😀

Ale s tímhle menu budu těch 12 nahoře mít určitě 😀

kackark
8. črc 2009

Marti, já myslím, že ikdyž budeš jíst trojnásobně, tak se nic nestane.

Je dobře, že manžovi prášky zabraly, bude fit na porod.

Langoše dělám taky poměrně často, ale teď mi nedělá úplně dobře česnek, tak jich většinu zbaští manža. Jinak včera jsem dělala tu tvojí sloní mňamku na chlebíčky a manža si to nemohl vynachválit. Ve dvou jsme snědli skoro celou veku 😀 K tomu rychlý špunty a bylo dobře 😵 A dostala jsem nádhernou slunečnici a to mě manža absolutně dojal 😵

dracekmracek
8. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Marti já si vzpomínám jak jsi byla v 19tt a já ti záviděla jak jsi daleko 😀 na tomhle člověk vidí jak to letí

kackark
8. črc 2009

Kači, kočárek je moc pěkný 😉 🙂

strouzek
8. črc 2009

holky nemluvte o jídle 😠 stroužina drží dietu 😢

kackark
8. črc 2009

🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀

mimina321
8. črc 2009

katuška aj mne sa kočiarik páči,je moc pekný 😉

mar26
8. črc 2009

Kačko tak to je super,že jste si výročí tak hezky užili 😵 a ona taková kytička potěší víc než obr dar, viď?

Máš nějaký osvědčený receptík na langoše? Já je ještě nedělala. A dám si je bez česneku,ten mi nedělá dobře,tak bude asi jen kěčup a sýr

Dráčku kočárek je mooc hezký 😉

ty týdny vám všem fakt tak letí 🙂

dracekmracek
8. črc 2009

děkuji 🙂 taťkovi se nelíbí)dědovi)to víte on mě vozil v tom koženym kočárku jiné v té době nebyly 😀 tenhle je na něj moc moderní 😀 já hlavně potřebovala skladný protože ho budeme muset mít v bytě

strouzek
8. črc 2009

já si teda kupuju langoše v obchodě, jsou buď chlazený nebo mražený a jenom dopeču na pánvičce, jsem zhnilá dělat těsto. sakra holky já mám hlaaaaaaaaaaad ale jinak to nejde, viděla jsem se v plavkách a hnus fialovej

strouzek
8. črc 2009

katuško a to budete mít tuhle barvu?? mě se líbí hrozně jane slalom zelenočerný

mar26
8. črc 2009

stroužku když pro mě je to teď takové nejaktuálnější to jídlo 😀 ,ale neboj budu solidární a už ani neceknu 😀

strouzek
8. črc 2009

díky mar je to peklo, já jídlo miluju a dieta je pro mě utrpení ale pořád se uklidňují tím že na dovči se u švédských stolů dožeru 😀

kackark
8. črc 2009

Marti, mám. Langoše děláme poměrně často a osvědčil se mi recept úplně jednoduchý. Zjistila jsem, že čím míň surovin a levnějších, tím lepší 😵

50 dkg hladké mouky
1/2 lžičky soli
1/2 lžičky cukru
4dl mléka
1 balíček droždí

Udělám klasicky kvásek a pak už normálně kynuté těsto, které nechám cca 45 minut kynout v troubě.

Někdo dává místo mléka vodu, ale to už mi příjde jako zbytečné šetření. A krásně to nakyne, že jich máš 8 -10.

strouzek
8. črc 2009

teda to vypadá zajímavě ten receptím akorát si nejsem jistá tím těstem a kynutím, páč já těsto totálně nezvládám, nikdy mi nic nekyne, všechny buchty spálím ... 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru