Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
10. črc 2009

Je to možný a prý jary jsou největší svinstvo. Takže chudák manža, asi mu zase přibudou povinnosti 😎 A já budu promašťovat, a když se to ani tak za 3 dny nezlepší, tak zkusím ten advantan, ale mám strach, že se mají vrátit horka a dlaně před sluníčkem neochráním.

jaspina
10. črc 2009

Kači zkus možná i Neutrogenu nebo něco od Eucerinu - ti jsou výborní.

kackark
10. črc 2009

Jaspi, díky za tip 😉 Vyzkouším 😵

kackark
10. črc 2009

Jé, vrátila se Evička a má nádhernou novou fotku 😵

jaspina
10. črc 2009

Jéé ta fotka je fakt krásná! 😅

kackark
10. črc 2009

Jsem z ní uplně unešená a netrpělivě čekám na vyprávění Evičky 😵

sarlotta
10. črc 2009

kači🙂 Ty jsi sherlock teda🙂)))
Ale fotečka je nááááááádherná.... úplně dojemná 😵 😵 😵

ja chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý.

Aspoň těhu bacilky do zásoby.

Asi půjdu malého zavázat do peřiny a narvat do kočáru🙂))))))))))))))))))) no magor 😝 😀

mám ho dneska doma..má zelenou rýmu, tak jsme byli pro kapky do nosu a budem se o víkendu válet.

jaspina
10. črc 2009

Už pošupajdím domů - pátky mám krátké. V pondělí si možná vezmu volno, ale do té doby stejně budu aspoň malinko nasísat 😉 Tak se mějte všechny moc hezky a krásný víkend! 😉

sarlotta
10. črc 2009

Evičkooooooooooooooooooooooooooooooo🙂)))))))

kackark
10. črc 2009

Sarlott, to je fakt, dlouho se tu neprskalo. Tak speciální dávka pro Tebe a jaspinku, když jste tu 😵

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.

Jaspi, krásný a pohodový víkend 😵

kackark
10. črc 2009

Haloooooooooo, my jsme byby zvědavé a nedočkavé 😵
Už jsem tady úplně usínala a ta fotečka mě probrala 😉

kackark
10. črc 2009

nejsme byby, ale baby 😀 😀 😀 Já mám dneska den 😀 😀 😀

sarlotta
10. črc 2009

🙂 chytáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀 😀 😀 😀

Jo ,holky malý se dneska naučil zapínat zip na bundě......mám radost... tak jen tak🙂))

kackark
10. črc 2009

Sarlot, je to šikulka, šikovná 😵

mar26
10. črc 2009

Evička má krásnou fotečku 🙂 , Tomášek je určitě v pořádku a roste jako z vody

Kačko právě se cpu langošema podle receptu od tebe...moc dobrý děkuju 🙂

A Erik od Innesky je krásně vyžehlený miminko 😵

kackark
10. črc 2009

Marti, to jsem ráda, že chutnají. Jsou rychlé, levné a jednoduché 😉

evanek77
autor
10. črc 2009

ahoj holky,
už jsem tu, manžel na víkend odjíždí, tak jsem rychle musela vyfotit fotku a vytisknout pto jeho maminku, aby to vzal sebou 😉 🙂.
Děkuju, že jste na mne myslely, malej je slaďoučkej, CD nemám, paní doktorka prý nemá cédéčko, no, neva...
Jinak příší víkend nás pouští na 3 dny z Brna, tak super, jedem ke známým do Jablonce a podívat se na bytečky v Praze 😀

kackark
10. črc 2009

Evi, jsem ráda, že je vše v pořádku, a že si dokonce i zavýletuješ. A jak dlouho utz trval a kdy máš další KO?

kackark
10. črc 2009

Babička bude určitě na fotečku pyšná 😵

mar26
10. črc 2009

Evi to je super,že je vše v pořádku 🙂 a je fajn, že můžeš i na víkend odjet..ještě že je paní doktorka rozumná 😵

evanek77
autor
10. črc 2009

jen mi přišlo divné, že se doktorka tak divně usmívala, když jsem se ptala, jestli by ten víkend šel zařídit a pak si ten termín ani nechtěla zapsat do karty, že ani na sociálku se to nehlásí... no nevím, jak by se to při kontrole řešilo, když si nic nepoznamená. Jsem trvala na tom, ať si to napíše alespoň k sobě, ale tvářila se, jako bych byla první, kdo je za poctivce. Tak nevím. Nevíte, jak to má fungovat?

kackark
10. črc 2009

Evi, tak to netuším 😖

mar26
10. črc 2009

Evi to nevím, myslím si,že by ti to pak nějak omluvila 😉

evanek77
autor
10. črc 2009

no, jen mne překvapilo, jaký byl problém dát mi vycházky od 10-16h a najednou jde celý víkend a nechce si to ani napsat. Já se poctivec starý blbý několikrát ptala, jestli si to mám nějak na tu sociálku volat a ona se jen smála, jak kdyby kontroly nechodily. Tak čert ví, jak to je. Ale já radši 10x něco udělám zbytečně, než pak řešit průser. Jsem ten typ, co by zrovna chytli.
Ale dostala jsem něco na močák, že to preventivně přeléčí, koupila si ty mega brusinky podle jaspi, tak pak poreferuju, jestli to funguje 😉 🙂 Jsem ráda, že jsem se ozvala, prý jsem měla něco ve stěrech v dubnu a může to být jedno s druhým, jak malý tlačí + mírná infekce.
No a ptala jsem se, že mi mrtví v noci ruce od zápěstí po prsty, ale to prý se nedá nic dělat, je to zdržováním vody v těle. Jinak jsme úplně v pořádku. Nádhera...

evanek77
autor
10. črc 2009

jdu vás dočíst 😉

mar26
10. črc 2009

Evi a kolik Tomášek váží?

evanek77
autor
10. črc 2009

jejda, to nevím, paní doktorka se mne ptala, i kdy se má narodit 😀 😀 😀 😀 a manžel jí hlásí, že na UZ svítí 21.11. 😀

murynka
10. črc 2009

😵 evi gratuluji a fotečka je kouzelná 😵 😵 😵

maova
10. črc 2009

Ahoj holky, jdu vás na chvíli pozdravit 🙂
Evička má krásnou novou fotku miminka, už jsem nakoukla 🙂 a Inesce gratuluju k Eričkovi 🙂
Tak to jen tak co jsem postřehla, teď se omlouvám, ale skoro nedočítám.

mar26
10. črc 2009

Ahojky Marti, to jsem ráda,že tě vidím, stále ještě 2v1. Omlouvat se nemusíš, to by sis dala s tím dočítáním a to hlavní víš 😉
Jakpak je?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru