Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
15. črc 2009

dostala jsem kapustu, tak musím jít koupit brambory a nějáké maso k večeři a vůbec se mi nechce vylézat ☹

kackark
15. črc 2009

Evi, ty seš ale ranní ptáček 😉 😵
Mě už se vaří čočka na polívku 🙂

evanek77
autor
15. črc 2009

kači nejsem,
byla jsem na odběrech a hodinu na to jsem už spala a spala... a vzbudila se 10h 😀 😀 😀
no vidíš, a já co chtěla ještě koupit, došly mi fazole a čočka, první měsíce těhu jsem se mohla po luštěninách utlouct 😀

sarlotta
15. črc 2009

Ahojky u nás šílený pařák.. včera bouřka a dneska je venko vlhko a hooooorko... tak se schováváme doma🙂))

Kači, jo ještě počkáme. Zatím se mi do toho nechce.

U nás se vaří brambůrky a budou řízečky🙂 mňam v těstíčku.

mimina321
15. črc 2009

sarlott aj u nás je teplo,ja mám radosť zbožňujem leto a ani moc velké teplo nevadí
najradšej by som ale teraz bola pri vode 😀 😀 😀 ale po tolkom oddychu treba aj pracovať

mimina321
15. črc 2009

tak zatial ahoj idem do práce 🙂

sarlotta
15. črc 2009

ahoj mimi🙂 no už sme to aj snědli🙂))) a teď funíme... počásko se začíná kazit 😠

jaspina
15. črc 2009

Tak šéf zatím neodjel, ale teď něco vyřizuje, tak mám chviličku.. Jak jsem brala ten Clostil 3-5DC, tak dnes mě od rána pobolívá břicho - jakoby vaječníky..a taky nějaký výtok, tak snad to funguje jak má!

kackark
15. črc 2009

Mimi, ahojky 😵
Sarlot: taky jsme už po obědě 🙂
Jaspi, to je moc dobře 😉

jaspina
15. črc 2009

Kači - doufám, že to tak má být 😉

kackark
15. črc 2009

Dneska mi přišla nádherná hrací deka pro Tadíka s medvídkama a taky ty samolepky do koupelny, tak mám radost 😵

kackark
15. črc 2009

Jaspi, určitě 😵 To se bude připravovat ovulka 😉

mar26
15. črc 2009

šarlotko to musela být ňamka 😉

jaspi určitě se tělo nastartovalo a je to takhle správně 🙂

jaspina
15. črc 2009

Já už jsem zvědavá na úterý na tu folikulometrii! 🙂

mar26
15. črc 2009

jaspi určitě tam bude jeden pořádný folík..po tom clostilu..nebo i víc 😉

strouzek
16. črc 2009

ahoj holky ty bláho jste až na 2. stránce?? 😕 kde jste všechny??

mimina321
16. črc 2009

ahoj tak dnes som nemusela vela dočítavať 🙂
stoži dobré ráno 🙂

jaspina
16. črc 2009

Hezké ráno, já se taky těšila jak si počtu a vy nic ☹
Strouži písnu ti IP, tak mrkni.. 😉

mimina321
16. črc 2009

včera bolo velmi teplo tak sa asi omáčali vo vode 🙂 😵

kackark
16. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... čeká holčičku
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................27DC
Mimina....................25DC
Tercie......................8DC
Jaspina.....................7DC
Strouzek...................7DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
Farmi.......................čeká na MS a další snaženíčko

kackark
16. črc 2009

Krásné ráno 😵

Mimi, co dnešní teplota? 🙂

mar26
16. črc 2009

Ahoj holky, zdraví vás přenašečka 😢 a asi ještě dlouho bude.
Tak že asi moc psát nebudu..nějak není nálada,ale vám přeji hezký a pohodový den.

kackark
16. črc 2009

Martinko, včera mi po tobě bylo moc smutno, tak jsem musela šmírovat v cizí diskuzi ☹ Prosím, přijď se aspoň nakouknout, opravdu si mi chyběla 😢 Věřím, že je to pro tebe těžké. Je takové vedro, všichni kolem tebe rodí, a ty se těšíš na Natálku a ona si dává na čas 😔 Ale třeba Ti to tu s námi rychleji uteče. Ani nevíš, jak moc na Tebe myslím, a těším se, že třeba ráno najdu sms od Tebe. Posílám pohlazení a mám Tě moc ráda 😵

mar26
16. črc 2009

Kačko to mi nedělej, kdo má pak utírat ty slzičky 😔 😵
Jsi moc hodná a taky tě mám moooc ráda!, jako další vlaštovičky.
Když já vám sem nechci nosit blbou náladu a v jiné diskuzi si to pěkně vyžerou 😀
Ono to totiž na to nějak nejde přestat myslet...ona i třeba se včera vůbec nehýbala,ani se nenechala vzbudit...no a pak už jsem měla i strach a lenoch se jen tak večer párkrát protáhnul a toť vše..naštěstí dneska ráno zase trošku okopávala,tak se mi líp vstávalo.
Je to prostě už jedno s druhým co mě stresuje a to jsem se těšila,jak budu u porodu v pohodě.

Copak máš dneska v plánu? Já hopsání namíči a dělání dřepů 😀

strouzek
16. črc 2009

martinko přidávám se ke kači přijď se aspoň ukázat 😉 chybíš nám

mar ty přenašečko jedna, to mi řekni že to včera nepohonila ani ta bouřka?? já včera při té bouřce říkala manžovi že určo porodila půlka koníka protože čím horší počasí tím je víc dětí 😀

jů já už jsem 7 dc?? sakra za chvíli začne ovulka 😀 😀 😀

kackark
16. črc 2009

Marti, ale od toho tu přeci jsme a každý den nesvítí sluníčko, a co bychom to byly za vlaštovky, kdyby se ti od nás nedostala popora 😉 🙂 😵 Myslím si, že už tam chuděra nemá moc místa, tak ani to protahování není tak intenzivní.

Vůbec se nedivím, že jsi ve stresu a je to pochopitelné. Včera jsem byla na nehtech u holčiny, co má půlročního synka a říkala, že to vůbec nečekala, žádné stahy nic, koupala se, rupla jí plodová voda a za tři a půl hoďky byl malý na světě. Moc Ti přeji, když už si dává Natálka na čas, ať je to potom takováhle rychlost 😵

Já musím dnes vyklidit celou ložnici, přivezou nám nové skříně, tak je bude Zdenda s mým taťkou montovat. Tak se moc těším. Láká mě to umýt i okno, ale nevím, zda mám riskovat. A ty tu s námi hezky hopsej 😵

sarlotta
16. črc 2009

Ahojky, dobré ránko holky🙂)))
Tak co Mar nachystaná... zítra to bude... určitěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě 😎 Ještě nějaká pořádná změna tlaku a bude se rodit jedna radost....
Pěkně hopsej a uvolňuj pánev kroužením na míči v sedě, nech si namasírovat kříže, dej si teplou sprchu na bříško a záda....a večerní procházku na pivko🙂))
Ty poslední dny jsou pro každou maminku rodící na termín hodně těžké a únavné....ale Mar, budeš mít výstavní holčičku s krásnými mírami... nech to na Natynce.

strouzek
16. črc 2009

to je pravda, moje známá, taky koníkovka ta měla nervy šílené, přenášela o hrozně moc, šla na vyvolávačku a nic, tak jí dali druhou tabletu a nic,psala mi vynervovaná že třetí tabletu snad nikdo nikdy nedostal a ona ani náznak, to mi psala večer a ráno smska že je malej na světě, že začla najednou rodit a malej byl hned venku a bolesti žádná hrůza. přišlo to jako blesk z čistého nebe 😉

mar26
16. črc 2009

stroužku ahoj 😉 a co ty, dobrý?? 😉 😉 😵
sestřička mi říkala,že jak jsou ty bouřky pořád, že ty děti jsou už zvyklý a už se tolik nerodí....že to řešila s kolegyněma od Apolináře v Praze.

Jste holky zlatíčka 😵

Kačko,ale Natálka je takové zlobidlo, že si počká na to vyvolání,aby maminku ještě pěkně potrápila,když už jsem měla tak pohodový 3.trimestr.
Jé nové skříně, to je super 🙂 , mě bavilo si to tu dělat úplně nové štuků atd. a vybavovat dvojnásob 🙂

strouzek
16. črc 2009

No já bych doporučovala vyslat manžu na pivko,mě se to vždycky osvědčilo, když měl v krvi a nejlépe byl pryč tak se vždycky něco semlelo a on mě nemohl odvést do nemocnice.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru