Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
16. črc 2009

stroužku to neklapne, manžovi už je 14 dní blbě

kackark
16. črc 2009

Marti, my letos bohužel štukovat nebudeme, protože do budoucna plánujeme výměnu oken (možná) a to by se zase celé omlátilo ☹ a malovali jsme loni, tak manžu na inovace tohodle kalibru neukecám, ale jsem vděčná i za to. Doteď jsem měla oblečení ve skříních starých asi 60let po dědovi 😝 Teď jsme koupili takové obyčejnější, s tím, že je pak budou mít děti v děcáku a my si necháme udělat ložnici na míru, ale i tak z toho mám radost jako malé dítě 😉

Jen dnes musíme ještě s Bessinkou na veterinu, očkování a utz (jen pro jistotu, zda tam nejsou štěňátka), tak jí lituji, to bude slabši okamžik dne.

A Marti, žádné vyvolání nebude, věřím, že Ti to Natálka neudělá. Máš otoky? Mě začínají trochu tlačit prstýnky.

strouzek
16. črc 2009

aha no to je fakt že za poslední dobu jsoufurt jen bouřky záplavy aj. že si ty mimča zvykly¨
já dobrý až moc řekla bych, až jsem ztoho nervozní protože když se mi chvíli daří skvěle tak se zaručeně objeví nějaká jobovka

kackark
16. črc 2009

Strouzi, že já ti příjdu nasekat 😠 Nic si nepřivolávej a užívej si 😵

Marti, a co je manžovi. Asi taky trochu nervy, viď chudák? 😖

mar26
16. črc 2009

Kačko to nevadí jaké jsou,ale jsou nové a hlavně,že víte, jak to jednou bude 😵 . Taky bych i z tohohle měla obr radost!
Já dneska monžá taky pojedu s Kimčou na očkování...má mít vzteklinu,ale nejdřív tam zavolám,co dostala loni za injekci, jestli to není ta,co se smí už přeočkovávat po dvou letech a podle toho uvidím.
Mě jé toho našeho drobka taky vždycky líto ...jako by to bylo miminko 🙂

Otoky nemám..ale poslední dva dny večer taky cítím trošku prsty na rukou,ale přes den prstýnky v pohodě. A nohy vůbec..ťuk,ťuk...ani na váze to zatím není vidět, že bych začala zadržovat vodu..pořád se držím pod 12-ti 😀

stroužku nečekej nic špatného..to už jsme si vybraly...a já si teď přenášení vyberu za vás za všechny 😀 .Bych potřebovala od Monči poradit,jak to udělala,že šla takhle krásně před termíne.

kackark
16. črc 2009

Marti, já ti to řeknu, jak to Monča udělala, myla dva dny před tím okna, to si pamatuji, ale ty je máš už umytý, tak leda, že by si přišla k nám 😀 😀 😀

Ona má Bessinka chuděrka zase stržený polštářek z té vycházky, jak jde dýl po asfaltu a před tím se máchá ve vodě, tak je to hned ☹ Tak polehává a já jí tu lituji.

jaspina
16. črc 2009

Mar určitě je to těžké, ale je to už jen otázka pár dní 😉 Zatím se tam Natynce líbí, tak si ještě užívá bříška..Je dobré, jak i třeba když má ženská strach s porodu, tak ke konci už je kolikrát tak otrávená, že se vyslovené těší jen aby to bylo za ní. Kamarádka to tak loni měla taky. Přenášela a na štědrý den byla úplně v poho - ještě jsem se potkaly obě při zapalování svíček na hřbitově - jela ten den i k rodičům, asi to 23:30 dělala nádobí a nic necítila a kolem 4 hodiny ráno jak spala, tak jí z ničeho nic prdla voda a malý byl kolem půl 11 na světě. Takže neboj, bude to určitě brzo 😉

mimina321
16. črc 2009

som tu kuchtila som čínu 🙂
kači graf ti hodím o chvíločku 😉
strouži to sa bude zachvílu testovať ovu testom 😀 😀 😵 😵

mimina321
16. črc 2009

http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperat...
včera sa nám cestou z práce pokazil autobus 😝 a ostali sme vyseť akutát v horách našťastie v mieste kde je aspoň aký taký signál mm musel pre mňa autom asi by sme tam tvrdli doteraz 😀 😀

strouzek
16. črc 2009

no holky já spíš čekám z práce něco, šéf chodí už od 3 dny nasranej, pomalu ani nepozdraví, pokaždé příjde mskne mi tu papíry a nazdar tak se hrozím toho co se zase plánuje.

holky já už chci být taky otrávená těhule před porodem 😵 slibuju že pak si každý den s bříškem budu užívat , lepší čekat na porod než na mrchu 😝 😉

mimina321
16. črc 2009

strouži dočkáš sa a možno tak rýchlo ani by si neverila 😀 😵 🤐
mar nesmutni Natálke sa v tvojom brušku asi velmi páči,ale do zajtra to ešte môžeš stihnúť 😵
kači čo na to hovoríš?bessinke čo najmenej bolesti u dr naši psíci z toho majú vždy poriadny stres

mar26
16. črc 2009

Kačko no ty okna jsem myla taky,ale co jsem se ptala doktora,tak prý tohle vůbec nepomůže,když už porod stejněn není na spadnutí.
Ale klidně přijedu 😀 😀

jé chudinka malá a mažete jí ty polštářky? Takhle před vycházkama? U nás si taky vždycky na chtě něco udělá...lítá tak za míčkama,že si třeba vytrhne drápek a minule si taky sedřela polštářek.

jaspi já se právě na porod těšila, strach žádný..no a teď už se netěším,protože jsem trošku ve stresu 😒

mar26
16. črc 2009

Kačko ono manžovi je od předminulého pátku blbě jako od žlučníku nebo slinivky..neví se to. Začalo to průjmem, má křeče a bolí ho prostě břicho. Dostal na to asi 4 léky..tenhle týden další,ale krev ok...příští čtvrtek jde na konzultaci k Dr. do nemocnice, co mu dělal nedávno tu gastroskopii a uvidí se...já taky trošku tipovala nervy,ale to mi tvrdí že ne..taky před 14 dny nebylo proč nervy mít. Ale asi se o nás moc bojí,tak že toi z toho být může...fakt už abych porodila 😒

stroužku víš, já chápu,že je lepší tohle než čekat na mrchu,ale věř,že až budeš ve stejné situaci,že tě to taky bude trápit..i když si budeš říkat,že předtím to čekání bylo 100x horší,ale v každé situaci je to trápení momentálně to nejhorší...ať si snažíš říkat co chceš.

kackark
16. črc 2009

Mimi, graf se mi moc líbí 😵 Si šikulka 😉

Marti, ona si na to nenechá šáhnout skoro ani normálně, teď to vypadá, že se jí ten kus kůže odtrhne 😖 A myslíš namazat to třeba normálním olejem a nebo čím?

strouzek
16. črc 2009

holky zvířata mají stres u veterináře ale já mám vždycky pocit že já mám na veterině stres ještě větší než zvíře, pokaždý když jedeme s OLiverem na očkování tak jsem vyklepaná, fleky z nervů na sobě pokaždý se bojím že něco najdou, nebo že uteče, žeho to bude bolet atd.

strouzek
16. črc 2009

mar je mi to jasný, já taky nesnáším čekání na cokoliv, p ro mě je utrpnení čekat i ve frontě v obchodě, takže budušílet před porodem taky

mimina321
16. črc 2009

mar to je jasné,že ťa to už znervozňuje v týchto horúčavách a s bruškom v 41tt by sme boli nedočkavé každá 😉

sarlotta
16. črc 2009

kači já bych to nemazala pokud je to do krve... maximálně nějakým bepanthenem nebp Kalciovým krémem... enbo jestli máš framykoin tak tím. ale obyč olejem už ne... to se maže spíš na zimu aby nepraskaly..a nejlepší je nějaké sádlo,máslo- tuhý tuk.

sarlotta
16. črc 2009

mar... to budou nervíky u manži.. bych Ti mohla vykládat o bolení žaludku, které nemá s jídlem žádnou souvislost.... 😠

mimina321
16. črc 2009

kači to som rada,že sa ti páči 😀 😀 😀 lebo ja som z toho jasná 😀 😀 😀 síce meriam o106 ale neviem čo ktorý pokles znamená
a tiež sa mi moje teploty zdali strašne nízke,ale málokto meria pred 4 ráno ako ja 😝 😒 vdaka mojej práci 😒

mar26
16. črc 2009

Kačko mi mažeme indulonou,aby to měla hodně promaštěný,jako je to dobré v zimě proti soli,tak i proti zraněním v létě. A fakt to hodně pomáhá...někdy holt ale zapomeneme a pak to takhle dopadne.

mimi grafík je zatím mooc hezký 🙂

šarlot jenže on problémy se žaludkem má i normálně víš, tak že zase je to oprávněné si myslet,že to není ze stresu

sarlotta
16. črc 2009

Aha Mar a to gastro dopadlo dobře ne ? To mě mrzí- chudák... bolení žaludku stojí za prd...

Těhulinko, co Natálka kopká ?... už se těším na fotečky.... tady je to tak krásná diskuze🙂))

evanek77
autor
16. črc 2009

krásný den vlaštovičky,
martinko, koukám, že natálka pořád ještě v bříšku 😉 🙂 ta tě tedy napíná 😀

mar26
16. črc 2009

šarlot ale měl tam polypy,sice nerakovinotvorné,ale kdo ví co můžou dělat za paseku...a reflux má pořád, tak že někdy je mu líp a někdy hůř..jen na tohle jí 2 prášky denně

Natálka spí..jako celý den 😀 , včera už jsem fakt měla i strach,ani velkým cloumáním s břichem se nevzbudila...ale dneska ráno se tam párkrát převalila. Asi fakt už nemá místo nebo co.

jaspina
16. črc 2009

Kači a vy máte Besku jinak vevnitř? My máme Rikyša venku a tohle sem mu nestává.. 😕

kackark
16. črc 2009

Sarlott, díky za rady, teď už jí ničím mazat nebudu, hrozně se toho bojí, zatím to do krve nemá, protože vypadá, že se jí to sloupne celý, před tím to měla sedřené, tak tak tam krev byla ☹
Jaspi, může být kde chce, vždy si řekne. Na noc je doma, ale většinu dne tráví venku s námi, jak jsem teď doma, tak je skoro pořád venku. Ale zjistili jsme, že to je vyloženě tím asfaltem. Doma má samou trávu, tak je v pohodě.

Marti, to mi je manži moc líto. Doufám, že se mu brzy uleví alespoň od bolesti 😉

mimina321
16. črc 2009

mi poterame pacinky modrou indulonou,mali sme aj špec.krém a bol k ničomu
práve som na záhrade oberala slivky-švestky ale tie okrúhle malé u nás sa tomu hovorí kocúrové gule 😀 😀
obrala som 2 vandlíky pokial som dočiahla,šplhať sa mi nechce 😝 od tých čo na mňa padali som ulepená idem sa ospršiť

kackark
16. črc 2009

Já zase natřela dva díly plotu a jsem taky jako prase 😝

Dneska si dáme langoše a poobědváme venku, takže bude pohoda 😵

mimina321
16. črc 2009

mar dakujem za ohodnotenie grafíku,len neviem čo z toho začína ma pobolievať podbrušok ako keby sa chystá ms 😒
no uvidím 😕

mimina321
16. črc 2009

ja dám pár sliviek do mrazáku ked budú staršie zemiaky urobím slivkové gule 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru