Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jitulik24
21. črc 2009

Právě jsem si všimla že na těhu testech je mIU/ml a na výsledcích z laboratoře IU/L, tak jestli je to stejné

farmarska
21. črc 2009

hollky přesně tak, hlavně , že se mimi daří dobře! 🙂 co by za to jiná dala, kdyby v těhu netloustla a nebo jen takhle hezky pomalu jako mury 😉 😉

dracekmracek
21. črc 2009

Já si jen občas vyčítám jak se zanedbávám,teda spíš miminko,žádný odpočinek,a klid už vůbec ne.Ale prostě to teď nejde,teď si jen potvrzuju jak je pro mě mamka moc důležitá,a jsem s ní každou volnou chvíli.Je hrozný jí vidět v takovém stavu ale dělá mi radost jak je statečná,a neřeší takové malichernosti jako to že nemá vlasy.pro mě je krásná i tak.... 🙂

ba111
22. črc 2009

Ahoj holky vlaštovčí!!! Tak jsem od včerejška doma 🙂 🙂 . Jsem ale hodně unavená a tak spím když spí i Oliver 😅 😅 . Doma jsem sama, protože manžel musí být v práci a tak mám co dělat abych si připravila jídlo a obstarala vše potřebné. K večeru Oliverek déle spí a tak se pokusím založit nové a album a popsat celý porod 😵 😵 😵 ... pokud ovšem najdu ten chytrej káblík, kterej mi šoupne fotos mučačos do PC. Po tom stěhování nemám nejmenší tušení kde je 😅 😔 . Budu ale poctivě hledat.

Strašně moc děkuji za úžasné gratulace!!!
A já na oplátku taky moc gratuluji Martince k Natálce!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Kátě moc děkuji za obrovskou podporu a že Vám dala vědět 😵 😵 😵

evanek77
autor
22. črc 2009

krásnous středu vlaštovičky moje,
moničko,
ještě jednou moc gratuluji k oliverkovi a moc se těším, že ten správný káblík najdeš, ať se vaším pokladem můžeme pokochat i my vlaštovčí tety 😉 🙂 😉

evanek77
autor
22. črc 2009

holky, mury a dráčku,
netrapte se váhou, pokud miminko roste podle tabulek, tak je spíš bonus, že nenabíráte a nezaěžujete si organismus váhou 😉 🙂 🙂 Já dnes překročila osmé kilo a to teda té své blokádě pánve dávám pěkně zabrat. Ale asi je to fakt o nějákých dispozicích, jídlo si těď mnohem víc hlídám a nabírám stejně závratnou rychlostí.... takže chápu, že zas vy nabrat nemůžete 😉 🙂

evanek77
autor
22. črc 2009

jitu,
já ti neporádím, já věřila doktorům a jednotky neřešila 🙂

jaspina
22. črc 2009

Dobré ráno holky,
ona ta váha dost souvisí i s množstvím plodové vody ne?

evanek77
autor
22. črc 2009

jaspi,
tak to má malý u mne bazének 😀 😀 😀 😀
ale jo, je to o tom, kolik se to zmnoží krev, jak otíkáš a zadržuješ vodu, o plodové vodě, placentě a váze miminka 😀 😀 😀.... říká se, že 7-11kg můžeš nechat v porodnici, kdo za celou dobu přibere míń jak 9kg, tak má nižší porodní váhu, než je tabulková 🙂 🙂 🙂 ale holky jsou malé, tak budou mít i drobnější mimča. Já mám holt jistotu, že malý bude po manželovi a po mně, oba jsme u porodu měli 4,5kg 😝 😝 A to má manželova mamka 155cm ☹

evanek77
autor
22. črc 2009

holky,
jaký máte nazor na vyndávací šprušle u postýlek? Je to potřeba nebo ne?

kackark
22. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....čeká chlapečka
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku - 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................33DC
Tercie.....................14DC
Jaspina....................13DC
Strouzek..................13DC
Farmi........................9DC
Mimina......................4DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
22. črc 2009

Ahoj zlatíčka moje, vy jste mi daly pořádně zabrat, než jsem vás dočetla. Budu reagovat na to, na co si vzpomenu, ale v těhu je to s mojí pamětí horší, tak se předem omlouvám 😉

Sarlot: na zítřek držím pěstičky, ať to krásně zvládneš.

Marti: tvůj popis porodu jsem četla se zatajeným dechem a seš holka šikovná, jak krásně si to zvládla 😉 Maličká je nádherná, čisťoučká, hlaďoučká, ukázkové miminko 😵

Farmi: s angínou tě moc lituji, taky vím jako alergik moc dobře co to je a žádný osvědčený recept bohužel nemám ☹

Mury: gratuluji k bezproblémové kontrole. A co to NT, dali ti potvrzení. Nebo Ti mám poslat ty účtenky, pořád je shraňuji a ráda to pro Tebe udělám 😵

Kači: je moc dobře, že seš mamince oporou, určitě tě teď moc potřebuje 🙂 Mimochodem včerejší tajný výlet byl do Kutné hory 😉

Mimi: s tím výletováním máš naprostou pravdu, dnes jedu odpoledne za nejlepší kolegyní z práce 😵 A zítra za kamarádkou na chatu. Tak vlastně ani nevím, jak ten měsíc od minulé kontroly utekl.

Mončo: díky moc 😵 Na fotečky se těším a i na popis porodu a myslím si, že si tu podporu v prosinci vyberu 😉 Ráda bych ti byla "k ruce" mnohem víc, ale s tím výletováním, to bylo trošku komplikovanější. V neděli končí manžovi dovolená, tak se zklidním a budu tu zase více s vámi 😵

Evičko, ahojky, já si chci právě postýlku s tím vyndáváním tyček koupit, až bude mimi větší, abych ho zbytečně netahala a myslím si, že i pro tvá záda by to byl přínos 😵

Snad jsem na nic nezapomněla 😵 😵 😵

kackark
22. črc 2009

Evi, kdypak máš těď KO?

murynka
22. črc 2009

tedy kači ty jsi se rozepsala 😀 😀 😀

holky moje poradte co je to CS asi čípek že?já mám 0 to je dobré nebo ne 😕 😕

a také se zeptám co stelirizátor lahví je to zbytečný že 😕 😕

kackark
22. črc 2009

Mury, CS O je teď naprosto výborně, neboj 😵 Dělali ti tedy i klasickou prohlídku?

A se stelirizátorem neporadím, sama nevím 😖

murynka
22. črc 2009

kači dělal jen pohmatem 😉 zkontroloval čípek a prohmatal bříško....

evanek77
autor
22. črc 2009

Ahoj kači,
no právě jak jsme byli o víkendu u těch kamarádů a mají 10tikilovou holčičku, tak ona do těch šprušlí pořád mlátí, líbí se jí, že rachtají, jak tam nejsou úplně na pevno. A pořád nevím, když chci stejně do dvou let od porodu druhé, jestli ty vyndávací šprušle užiju. Postýlka, co se mi teď líbila je totiž nemá. Ach jo, nevím, jak se rozhodnout... tedy né, že by do listopadu nebyl čas 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
22. črc 2009

mury,
gratuluju ke kontrole 🙂
kači,
já jdu 31.7., tj. příští pátek 😉

kackark
22. črc 2009

Mury, jj. Mě zatím čípek nikdo v těhu nekontroloval.

Evi, tak to těžko říct, já si myslela, jak to je jen ku prospěchu věci a ono to je i na otravování rodičů 😀 😀

kackark
22. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....čeká chlapečka
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................33DC
Tercie.....................14DC
Jaspina....................13DC
Strouzek..................13DC
Farmi........................9DC
Mimina......................4DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
22. črc 2009

Evi, díky 😉

evanek77
autor
22. črc 2009

kači,
nám co rodili a je větší riziko, nám na čípek kašlou, co? 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
22. črc 2009

kači,
ty děkuješ mně, že jsem lajdák a nehlásím ti to automaticky? 😀

kackark
22. črc 2009

Evi, tak to má teda logiku 😉 😀 😀 😀

Ale no tak Evi, víš, že to dělám ráda 😉 😵

evanek77
autor
22. črc 2009

jo a ještě: miminko přeci nespí na polštářku, takže kupujete mu krom spacího pytle co? Jako jestli samotnou peřinku, nebo se přikreje dekou? Já nějak tápu....

kackark
22. črc 2009

Evi, takhle daleko jsem v uvažování ještě nezažla, snad nám poradí zasloužilé maminky 😉 🙂

kackark
22. črc 2009

A jak je to s praním oblečku, Evi pereš už teď. Mě to připadá strašně brzy, že to pak ani nemůže vonět, ale nevím a popř. v čem perete?

farmarska
22. črc 2009

ahoj holky hezké ráno 🙂
hlásím že mně už je celkem dobře a krk se umoudřil a už nebolí! 🙂 Ale ještě musím skoro tejden jíst antb. a nechodit ven na sluníčko a jít do bázénu na zahradu, by asi taky nebylo nejvhodnější že?? 😕
Jinak s postýlkou nevím, já měla u prvního bez těch tyček, ale se sklápěcí tou jednou stranou, což je si myslím supr, že si to člověk dá dolů a nemusí se taky tak ohýbat.
Mury s tím sterilizátorem, to bych řekla, že když má člověk myčku, která má třeba takovej ten baby program (asi 80st.) tak že by byl zbytečný. Ale nevím, je to můj laický názor 😉 A když nad tím tak přemejšlím, tak asi i jakákoliv myčka by mohla stačit..když se dá vyšší teplota.. 😕 ale fakt nevím 🤐

Jinak holky musím zahlásit, že mi konečně včera během odpoledne skončila ta moje osudová dlouhá, silná mrcha! 🙂 Hned jsme toho s manželem v noci využili a trénovali jsme 😀 Mooooc hezký to bylo, navíc po táákový době 😝 😀 No a taky jsem strašně zvědavá, co mi poví ten muj gyndař v pátek, jak to se mnou tam ve vnitř vypadá 😅

tak a ted jsem se taky rozepsala, ale už musím končit, letím podojit kozy, už řvou tak, že je slyším i v baráku, 😠 čuby jedny rozmazlený 😀 😀

farmarska
22. črc 2009

jo abych nezapoměla !

ba vítej zpět! a ještě jednou moc moc moc moc moc moc moc gratuluju, holka jedna šikovná !!!! 😵 😵 😵 😵

evanek77
autor
22. črc 2009

kači,
já kupovala vesměs na bazárku, to peru hned, jak mi to přijde, nové věci mám zabalené zvlášť zatím neprané.
dokonce jsem vyprala i potah kočárku, jsem na to trochu úchyl.
Peru v lowele pro miminka a mám v plánu to pak malému vyprat ještě jednou, až to bude aktuální+ nové věci vyperu poprvé až než je dám do skříně. Zatím mu totiž výbavičku dávám do takových těch tašek na peřiny, co jsou igelitové na zip. Peru i veškeré hračky, kt. nebyly zatavené v igelitu, ty totiž strčí do pusinky jako první 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru