Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
24. črc 2009

Ahoj holky 😵

kačenko jak už jsem psala do sms věřím že budete v pořádku kočičko,nemáme to jednoduché ☹ ale o to víc si budeme miminek vážit 😉 nebuď smutňounká....

teď je mi až blbé sem psát jak jsme dopadli my,myslela jsem na tebe celou cestu domů,kolikrát nás doktoři fakt vyplaší 🙄

murynka
24. črc 2009

dracek povídej hlavně pohlaví 😀 😀

dracekmracek
24. črc 2009

no kluk přeci 😀 😀 😀 zdravej jako rybička 😀 a nabrala jsem 3 kila,konečně,dostala jsem magnesium,a mám napsaný ísařský řez,tak pojedu do Motola si ho domluvit,že mi při něm udělají revizi bříška

murynka
24. črc 2009

gratuluji hlavně že jste zdravý!!!!!! 😉

mimina321
24. črc 2009

ahojte zlatíčka 🙂
kači ten by si zaslúžil,takto ťa vysresovať 😠 držím palce nech všetko dobre dopadne
katuška tak utz na 1 🙂
dočítavam vás v rýchlosti ,teraz som mala vela práce a ešte aj uhorková sezona 😝 mám na koníkovanie málo času ☹

dracekmracek
24. črc 2009

mimi ahoj,moc děkuju,chudinko tak ať si odpočineš 😉

Jani moc hezké hračky tak panenka bude příště no 😀

jana.jaro
24. črc 2009
kackark
25. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....čeká chlapečka
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Papua.....................36DC
Tercie.....................17DC
Jaspina....................16DC
Strouzek..................16DC
Farmi.......................12DC
Mimina......................7DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
25. črc 2009

Krásné sobotní ráno všem 😵

Jani, krásné video 😉 😵

Mury, jak si se včera ptala, jestli se Bessinka bojí vody, tak vůbec, ale nemá ráda molo, když se to pod ní houpe, tak se strašně bojí, tak se ze začátku ani necítila na tom šlapadle, ale pak si to plnými doušky užívala 😵

murynka
25. črc 2009

dobré ráno 🙂

kači jsme ráda že už píšeš veselé smajlíky 🙂

jo takhle bessinka se bála mola to je holka šikovná 😵 😵 že to tak hezky překonala.....

kackark
25. črc 2009

Mury, to víš, zbláznila bych se, kdybych se pořád stresovala, věřím, že vše bude dobré a hlavně vím, že Tadeášek je na tom mnohem lépe, než byla Natálka a to je teď nejdůležitější, ať to je jak to je, tak by to snad neměla být taková překážka, aby si neprožil normální, plnohodnotný život 😉

murynka
25. črc 2009

kači máš pravdu ale jak říkám znám plno holčin kterým se to urovnalo úplně....
ale jak psala evička já vůbec nevím že by mi něco takového měřil 😕 😕 😕
třeba jo ale nic mi k tomu neřekl....řekl jen že má dvě ledviny žaludek,moč.měchýř atd....

kackark
25. črc 2009

Přefotím fotečky, co jsme včera dostali a hodím je do albíčka. Ale je to kluk veliký, tak máme jen chodidlo a dvakrát hlavičku, celý by se tam už vůbec nevešel. Dr. mi tvrdil, že délku mi neřekne, že jak jsou smotaní do klubíčka, že by to bylo jen hádání, ale podle velikosti hlavičky a stehenní kosti atd. bude Tadík asi obr, o týden a něco napřed.

A hrdlo mám 53mm a není V (to nevím co znamená).

kackark
25. črc 2009

Mury, když řekl, že má dvě ledviny, tak je určitě viděl a kdyby se mu to nezdálo, tak by je přeměřil, neboj. Určitě je malá Sofinka v pořádku 😵

evanek77
autor
25. črc 2009

krásnou sobotu,
jani,
video nás s manželem dostalo oba, to je úžasný... 🙂
kači,
jak je dnes, je to už lepší? Doufám, že alespoň o trošku ano 😉 😉 😉 😉

kackark
25. črc 2009

Jinak mne dost nemile překvapilo, že jsem platila za UTZ srdce 500,- Kč, prý to moje pojišťovna neproplácí a na srdíčko se díval cca 1-2 minuty. Ale nadruhou stranu hlavně, že je v pořádku 😉

murynka
25. črc 2009

kači 🙂 🙂 my jsme také napřed ale nějak od začátku 🙂
podle gennetu termín 25.11 😉 což je o týden dříve než stanovil můj dr.
na fotečky se těším my je nechtěli jak říkáš malá už je veliká nevešla se tam celá a za měsíc jdeme na 4D 😉
to bude foteček snad 😕 😕 velikost mi také neřekli ale váhu 350g....

hrdlo to ani nevím to mi snad neměřili 😕 😕 😕

murynka
25. črc 2009

ahojky evi 😵 😵 😵

holky ve středu jsem v 6 měsíci 😲 😲 😀 😀 nějka nepobírám 😀 😀

evanek77
autor
25. črc 2009

kači,
přesně tak 😉 😉 😉
koukám jsi dopadlajako já, také jsem nechápala, proč geetiku platím, když loni byla špatná a ty to tu teď píšeš se srdíčkem jak přes kopírák...

dracekmracek
25. črc 2009

Kačenko přesně tak,s úsměvem to zvládnete líp.Mně pan doktor fotku nedal ale dělala mi jí jen paní doktorka která ten ultrazvuk nemá tak vychytaný,tak mám taky jen hlavičku,ale otvíral pusinku a doktorka řekla že vypadá jak manžel 😀
akorát mi tam ten genetik napsal vizualizace zhoršená,moc nemluvil,ptal se jestli chceme vědět co to je.Jirka koukal na tu obrazovku se slzama v očích a jakmile najel mezi nožičky,viděla jsem pindíka 😀 tak jsem mlčela doktor furt nic 😀 vypnul ultrazvuk a řekl:Chlapeček 😀
Kač netvrdne ti bříško?Já ho mám tvrdé od včerejška,jak spíme u našich tak jejich pejskovi se stejská tak byl celou noc namáčklej na mě a dával na mě packu bobánek 😀

kackark
25. črc 2009

Evi, to víš že je. Jen se nedostavila ta úleva, kterou jsem očekávala a prostě do 30tt bude zase ve střehu, ale to nevadí, věřím že to bude mít šťastný konec 😵 Já jsem pochopila, že s tím vším, co mám za sebou, mě radši dopředu více straší, než aby mi říkal vše je dobré a pak na mě vybafl něco hodně špatného. Takhle se můžu z každé změny k lepšímu radovat. Jen se začnu zase oprvdu šetřit, vystrašil mě i předčasným porodem, že když jsem dřív trpěla na záněty a k tomu ta borelioza, tak se to v těhu může znovu rozjet a způsobit to porod. Tak jsem sama sobě naordinoval klid a pohodu. Však ono se nic nezblázní a určitě bude zase dobře.

murynka
25. črc 2009

vy jste to platili 😕 😕 my ne a srdíčko kontroloval docela dlouho pouštěl nám ho ukazoval ty průtoky barevné atd.....

kackark
25. črc 2009

Ahojky Kači, myslím, že nijak drasticky netvrdne, necítím to. Bessinka se se mnou teď chodí pořád mazlit, je to můj mazílek 😉 Ten dr. jen řekl manžovi, že má mimi sympatický obličejík, ale jak to poznal vážně nevím 😀 😀

Mury, já tě za týden doženu, jo? 😉 🙂

Evi, příjde mi to víc než sprosté, vzhledem k tomu, jaké diagnozy máme za sebou, ale nic s tím nenaděláme 😖

evanek77
autor
25. črc 2009

kači,
a je moc dobře, že byl u toho manžel, že tě má víc opatrovat 🙂 😉
dráčku,
gratulujik chlapákovi 😉 🙂
mury,
mně na srdíčko koukala tak 10s, nekecám, víc ne...

murynka
25. črc 2009

holky to se mi zdá tedy vážně nefér ☹ ☹ vidělávají opravdu na všem 😔 😔

jen mě dožeň 🙂 😎 at na to nejsem sama 😀 😀

kackark
25. črc 2009

Mury, ty průtoky zapnul tak na 10 sec a ani jsem neslyšela ho bít. Měli docela skluz, tak mi přišlo, že se to snaží dohnat, ale jak jsem začala o tom, že jsem měla tu boreliozu a teď nové klíště, tak jsem tam nakonec stejně skejsla a hrozně to řešil. No a k srdíčku řekl, že 4 dutiny tam jsou, jak mají být, ale že stejně se nedají všechny vady teď ještě poznat.

kackark
25. črc 2009

Evi, bez něho bych to nedala, protože pak venku jsem se strašně rozbrečela a nebyla jsem schopná si dojít ani do lékárny pro ty antibiotika a musel tam jít on. Teď Táďu víc hladí a slibuje, jak nás bude opatrovat, abychom nebyli ve stresu. Je hodný. Víš, čekala jsem tu úlevu a ona nepřišla a to mě v tu chvíli dostalo.
Mury, ty zase musíš dohnat Evičku, aby v tom nebyla sama 🙂

dracekmracek
25. črc 2009

kačí to nechápu že jste platili.Já v gennetu neplatím,ale jestli to není kvůli tomu že jsem těhotná přes ně.....kor u tebe a u evičky by to tak být nemělo jako 🙄
včera mi sestřička nechtěla napsat lístek na peníze,že teď se vystavuje neschopenka každých 14 dní....lítala jsem tam v tom horku nahoru dolů,řekla mi že na cukrovku se nemusím objednat,přišla jsem na recepci tam na mě koukaly jak na blázna,tak jsem se samozřejmě na cukrovku objednala,a abych tam nejela na dvakrát,chtěla jsem objednat na ten samý den na kontrolu.Ale měla volno jen ta paní doktorka co mi v lednu odebírala vajíčka,tak to bych fakt nerozdejchala,tak mě nakoénec šouply k doktorovi.
Kačí tak budete obříci jo? 😀

evanek77
autor
25. črc 2009

kači,
tak já jsem z velkého uz velmi velmi zklamaná, mně k srdíčku neřekli a nepustili nic, já tam okem zahledla 3 komory jako naše vlajka, takový tvar... jinak nic, k ledvinám jen to, že když je močák, tak ledviny fungují (tu logiku nechápu), no... prostě tak...
a to placení mi připadá hnus, ale ví, že to dáme, tak nás kasírují, no...

murynka
25. črc 2009

holky jsme asi pitomá 😅 😅 😅
ale mám strach aby nám na tom 4D potvrdili holku 😕 😕
v jiných diskuzí je to nějaké samé překvapení..já nakupuji vše růžové 😅 😅 😅

kači tvůj manžílek je moc moc hodný 😵 😵 😵 zlatíčko 😉 😉

já měla pocit že byl mlj trochu zklamaný z holky tak jsme ho škádlila že to vyměníme 😀 😀 a on že ne že už by nás nevyměnilza nic na světě 😵 to potěší fakt jsme měla pocit že chtěl kluka...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru