Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
30. črc 2009

Kaci nevadi, daj si hned dve, to ti neuskodi, len pomoze. Ja mavam tiez pri antiobiotiokach mikozy a odkedy som zacala jest laktobacyly, tak si mikozu ani raz nemala!!!!! A to som brala naozaj silne antibiot.

farmarska
30. črc 2009

kaci no i já dělám, vždycky psí kusy, ale mám pocit, že za to jakoby nemůžu, že mi prostě začnou velet hormony., jinak jsem totiž docela normální 😅
po prvním potratu jsem se dokonce i nacpala do podvazků, které jsem neměla asi pět let na sobě, jen aby to klaplo... jenže než jsem se do nich vecpala (páč mám od tý doby o hodně kilo víc), tak mi stihnul usnout, až se zdi otřásaly 😠 😀 😀 😀
tentokráde to ale nějak vychytám 😀 😀 😀

evanek77
autor
30. črc 2009

jo jo farmi, tak tyhle konspirační plány jak na manžely si pamatuju... manžel jak tušil ovulaci tak prchala, že přeci nebude dělat něco jen proto, že "musí".... ale jídlo, kafe a předstírání klídečku a pohody fungovalo na jedničku 😉

kackark
30. črc 2009

Farmi, dobře si to vymyslela 😉 🙂

Evi, taky jsem to četla 😔 Moc na ně myslím a věřím, že to zvládnou, musí 😉

Papu: a mám vzít dvě najednou a nebo raději jednu ráno, druhou večer?

papua
30. črc 2009

Tak to je velmi smutne ☹, je mi jej luto, drzim velmi stale palce cez to vsetko, ach joooo 😔

kackark
30. črc 2009

Farmi, nemáš doma mého manžu? 😀 😀 😀

kackark
30. črc 2009

Papu, pro mě to s Jaruškou a Martinkou je takový výstražný prst, radši se držím co nejvíce doma a soustředím se na Táďu. Vím, že ani jedna z nich neudělala nic špatně, chudáčci ☹

papua
30. črc 2009

Kaci: daj si jednu teraz a jednu vecer pred spanim....Kludne, to ti neurobi urcite zle.....ja si pri antibiotika kupujem forte a jem ich aj dve denne, lebo antibiotika su svine...A aj v tehotenstve sa odporucaju laktobacyly preventivne papat, aby si nedostala mikozu....

kackark
30. črc 2009

Papu, aha, tak já je nakoupím do zásoby a budu až do konce těhu užívat 🙂
Škoda, že tohle mi dr. neřekl, pamatovala jsem si to od minulé dr., ale v tom rozpoložení jsem si na to hned nevzpomněla.

papua
30. črc 2009

Ja ked som bola tehotna tak som brala take laktobacyyi pre tehotne ....

kackark
30. črc 2009

Tak o těch jsem ještě neslyšela 😲
Nemáš nějaký odkaz jak vypadají, prosím?

farmarska
30. črc 2009

všichni chlapi jsou snad stejný!! 😠 minule když jsme se hádali a já mu nadávala, že kuli němu mám prošvihlou ovuli a že ze vzduchu neotěhotním, tak mi vpálil, že není obskočnej králík, aby šukal na povel a jen připouštěl 😅
no když mě přijde, že maj v sobě nějakej radar, kterej vycítí, že ted když je kolem ovu tak ne, ale jinak by jako moc rádi a nejraději by když nemůžou.. třeba když už otěhu 😠
ale já se jen tak lehce, nedám...
ted jdu posekat zahradu, pak se naložit dovany, pak si dát masku, navonět se, ohřát oběd a čekat 😉 😎 😀

evanek77
autor
30. črc 2009

farmi,
jasan, udělej se neoodolatelnou a hurá do toho 😉 🙂

farmarska
30. črc 2009

tak ahoooj! to víte, mám toho ještě dnes hodně napráci 😀 😀 😀 😀 😀

papua
30. črc 2009

kaci IP 🙂

kackark
30. črc 2009

Farmi, já jsem při snažílkování přišla na to, že chlapi mají z ovulky strach z toho důvodu, že mi přesně víme kdy, a pak když to nedopadne, tak to selhání je vlastně na nich. No a když se zadařilo, tak mi to manža potvrdil, že to přesně tak cítil. Tak radši než aby bylo podezření, že je s ním něco v nepořádku, tak se kolem ovulky milování vyhýbal. Ale já ho objednala na spermiogram a když mu řekli jaký je borec, tak to pane zabralo hned druhý měsíc 😀 😀

Papu: díky moc 😵

Už se mi vaří brambůrky a uzené. Mám docela hlad 😲

evanek77
autor
30. črc 2009

kači,
já se nedávno bezelstně zeptala manžela, jestli se může zeptat známého, ke kterému šel, jakže daleko od sebe má svoje děti, jeho žena totiž otěhotněla 4 měsíce po porodu.... no a můj drahý už vypráví, že nejenže musel jezdit z prahy do brna na moji ovulaci, ale teď už má dokonce naordinováno druhé dítě i když první se ještě nenarodilo 😀 😀 😀 😀 😀 takže na chlapy se musí ale super opatrně, vycítí nebezpěčí ve všem 😀

kackark
30. črc 2009

Evi, tak to je taky dobrý 😀 😀 😀
No jo, někdy je to s nimi horší než s malými dětmi 😎

evanek77
autor
30. črc 2009

nic holky, jdu gruntovat, ať si zasloužím oběd, který nevím co si dám, doma nic není 😀

kackark
30. črc 2009

Evi, já si zasloužila oběd už jenom tím, že jsem si ho sama uvařila 😉 😵

jaspina
30. črc 2009

Tak šéf pdjel - jsem tu! 🙂 Ale zítra tu bude taky..
Papu - bereš 1 tabletu -a v které dny? 3-7DC nebo jinak?
Kači já jsem po ATB kdysi chytla úplně hnusnou mykózu, že to bylo v sobotu a přítel mě musel vézt do nemocky na gyndu - ale já jsem to dřív neměla a nevěděla jsem, jestli to je zánět nebo ci.. 😖 Tam mi dali Canesten čípky a krém a jinak kdykoli mám ATB, tak si dávám jako prevenci Femigel - je s Tea tree olejem. Nevím jestli se to může v těhu.. Paní v zelené lékárně mi kdysi poradila, že se dá přímo ten čistý Tea Tree kápnout na intimku a že to nezinfikuje - i proti zánětu močáku. A nebo nakapat do vody do lavoru a sedět v tom. Ale fakt netuším jak je to v těhu..

jaspina
30. črc 2009

Jo a nechcete mi někdy půjčit ty vaše chlapy? 🙂 Ten můj snad ještě neměl den, kdy by se mu nechtělo.. 😀
Ovulka neovulka - mu je to jedno. Včera jsem mu říkala, že kdyby byla příští měsíc, ať se připraví na maraton a on mi řekl, že nanosí do postele jídlo na pár dní a že se z ní nehnem 😀

evanek77
autor
30. črc 2009

jaspi,
to není že se jim nechce, ale nechtěj "plodit" 😀 😀 😀 😀 😀
jak je po ovulce, hned jsou zas divocí 😉 😀

papua
30. črc 2009

Jaspi: takze berem jednu tbl denne od 6 DC (vraj sa ma podla letaku od 5DC, ale to je jedno ) a beriem podla folikov......To znamena ze ak po piatich dnoch budem mat foliky velke, tak uz nebudem brat viac...lebo ja mavam ovu normalne....

kackark
30. črc 2009

Tak jsem se krásně prospala, ty antibiotika mi dávají vážně zabrat 😝 Ale dneska jsem zobla poslední, tak snad už bude líp 😵

Jaspi, Evička má pravdu, manža teď chodí jako mlsný kocour a má chudáček smůlu. Dr. mu řekl, ať si nechá do 30tt zajít chuť, a že ho pak k tomu bude nutit 😀 😀 😀

jaspina
30. črc 2009

No ze mě už si Jarek dělá srandu - přijdu domů a on: tak co, ovulujem? 😀 Nebo - Máme folíčky? a říká mi Ty můj folíku 😀

kackark
30. črc 2009

Jaspi, dokud to bere sportovně, tak je to fajn 😉

jaspina
30. črc 2009

Já letím domů, tak se mějte

kackark
30. črc 2009

Pá 😵

kristynaw
30. črc 2009

ahoj holky🙂

co noveho?nemam narok docitat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru