Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
2. zář 2009

Jinak na druhou stranu je to podle mne dobře, že jsme takové zocelené, moje ségra pořád řešila, jak mi může být jedno barva kočárku, a že jsem to nechala v podstatě na manžovi. Pro mě je nejpodstatnější, aby v tom kočárku leželo zdravé mimi a naplno si to může podle mě uvědomit jen ten, co má něco podobného za sebou jako my.

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
ale já mám 3+kk a ty starý barák, to je obrovský rozdíl 😉
proti tomu, jak jsem bývala aktivní před těhotenstvím jsem teď chcíplina chcíplá....
a děkuju za přáníčko, příští týden se manžel dozví ortel, dvěma koly prošel a teď je na nich, zda si ho vyberou, jsou dva kandidáti, tak 50% šance 😉 Moc se mu to líbí, tak si umíš představit, jak je nervozní, aby to dopalo...
a hlavně by nastupoval hned v říjnu, tak bychom snad zas měli auto, i když ono si do porodnice člověk může vzít taxika, už mám na ledničce radši číslo, manžel je stejně pořád v praze 😀

murynka
2. zář 2009

holky tak jsme zklamaná ☹ a nevím kde nakoupíme a zařídíme bydlení 😅 😠
v Kice nic nemají postýlky drahé 😲 😲 a fuj.....postel pro nás žádný výběr 😠 a skříně hnus 😝 😝
líbila by se mi jen jedna obrovská do haly ale tu ted nemáme kam dát tak jsme jí nekoupili 🙄 🙄
takže jsme docela zoufalá ☹ ☹ ☹
akorát malé jsme koupila na ty lahvičky aby to bylo teplé ten termoobal jinak nic....

a ted jsem zazimovali bazének 😝 😝 byla to fuška ale je připravený na další léto už se sofinkou 😀 😵

mimina321
2. zář 2009

farmi to tho môjho moc prehovárať nemusím 😀 😵 😎
evi tak budem držať palce aby to manžovi vyšlo 😉

evanek77
autor
2. zář 2009

mury,
no, mně se také postýlky v kika nelíbily 😝
snad něco objevíte 😉
mimina, díky 🙂

mimina321
2. zář 2009

mury neboj nájdeš takú aká sa ti bude páčiť,pozerala si v ikee?možno by sa ti tam niečo zapáčilo

murynka
2. zář 2009

holky o postýlku nejde tu mám vyhdlídlou na netu ale jde o celé vybavení?? ☹ ☹ kde jako mám nakupovat 😕 😕 ☹ ☹

evanek77
autor
2. zář 2009

mury,
měli pěkné v chicco, i fajn slevy, kdybych neměla vybranou tu mothercare, tak bych ji byla koupila tam 😉

murynka
2. zář 2009

evi 😀 😀 fakt o postýlku nejde 😉 mám jí vyhlídlou na netu hned jí objednám ale kde jako budem nakupovat věci do domečku chjoooo ☹ ☹ ☹

evanek77
autor
2. zář 2009

mury,
my si většinu nábytku nechávali dělat podle svých návrhů od kamaráda, takže neporadím...

kackark
3. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................28DC
Sarlotta.....................24DC
Mimina.......................16DC
Farmi.........................15DC
Papua........................9DC

kackark
3. zář 2009

Krásný den 😵

Evi, to má manža skvělé šance, to je super. O to víc budu ty pěstičky mačkat 😵
Mury, s nábídkem neporadím ☹ Ložnici jsme kupovali v menším nábytku ve městě a zbytek máme prozatím staré skříně co tu byly ☹

jaspina
3. zář 2009

Dobré ránko holky 🙂
Tak už cítím, že MS dorazí asi dnes.. Od včera mám docela křeče v břiše - možná je to z těch hormonů, že jsou větší jak jindy. No a bolí mě v bedrech a nohy - já nevím proč, ale mě vždy před MS bolí nohy od kolen nahoru. No i tak - když by se zadařilo do vánoc, byla bych ráda!
Kači mi už jsme Mondeo včera vyloučili kvůli spotřebě - prý to žere jak tank. No a zas ty xsary že mají pozink. karosérii, tak že nerezaví.. Uvidíme co se nakonec z toho vyklube 🙂

kackark
3. zář 2009

Ahojky, jaspi, víš co, já tě radši poprskám těhu bacilama 😵 , než aby chodila MS 😠

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.

No a s tím fordem jste dospěli asi ke stejnému názoru, co říkal manža.

sarlotta
3. zář 2009

Dobré ránko🙂
Jéé tady se prská🙂))))))))))))

Mury tak prolez nábytky a třeba Ti padne něco do oka... nemusíš kupovat všechno v jednom obchodě ... to ani nemá to kouzlo mít všechno najednou 😉

Já mám pro malého pokojíček od téhle firmy http://www.domestav.cz/cs/katalog/klasik-detske...

kackark
3. zář 2009

Ahojky sarlott, taky si pro sebe pár bacílků ukradni 😵

papua
3. zář 2009

Ahoooooj kočky!!!!!
Jaspi: ty mavas take iste priznaky ms ako ja🙂, uplne to iste citim ja vzdy...Je to hrozne, o tom PMS ani nehovorim. Co sa toho auta tyka, tak ojazdene auto-to je ine...lebo presne ako hovoris, nikdy nevies na aky kus natrafis. Jedny hovoria to, druhi zase ine. Ja by som ojazdene kupila iba Skodu, alebo VW inac nic. Tie maju najlacnejsí servis a kazdy to vie opravit a su aspon kvalitne.Ale naozaj to zavisi tiez na co natrafis....

ba111
3. zář 2009

Mury, koukni na manželovu firmu: www.nabytek-aldo.cz 🤐 - snad si něco málo vybereš...

A my už máme 4 kilča holky 😵 😵 😵 včera jsme se byli vážit u dr 😵 a jak Oliver přibírá, tak já hubnu... docela trpím na nechutenství - takže u každého jídla jsou slzičky. Strašně se přemáhám abych vůbec něco snědla. Chjooo. A pak když něco sním, tak je mi vždycky zle. Takže po jídle musím odpočívat, aby ta nevolnost odezněla.

evanek77
autor
3. zář 2009

krásný čtvrtek vlaštovičky,
jaspi, papua,
to mne mrzí holky, já do prvního porodu také trpěla jako vy, od té doby mi naštěstí špatně nebývalo... ach jo, snad vám miminko vyřeší i tyhle trable 😉

evanek77
autor
3. zář 2009

moni,
ty sránky máte krásně propracované, jste s manželem šikulky 😉

evanek77
autor
3. zář 2009

moni,
vždy´t už teď jsi štíhlounká, ach jo, doktorka by neporadila, čím to může být? Snad se to brzy upraví 😉
ale malej teda nabírá ukázkově 🙂

dracekmracek
3. zář 2009

ahoj vlaštovky,chci se zeptat,jak to budu mít s mateřskou?v době trvání neschoepnky se mnou rozvázali poměr,peníze z nemocenské mi chodí a jsou srovnatelné s platem...až nastoupím na mateřskou bude mi vůbec něco chodit?

evanek77
autor
3. zář 2009

dráčku,
v době neschoopenky nemůžeš dostat výpověď, přeci...

dracekmracek
3. zář 2009

ale jo evinko můžu v lednu když jsem ležela v nemocnici mi jí donesli podepsat

dracekmracek
3. zář 2009

nebo spíš využili toho jak mi bylo....ale byla jsem v ochranné době tak nejsem bitá na penězích...ale nevím jak to budu mít s mateřskou?

evanek77
autor
3. zář 2009

spadl mi internet, tak znova:
víš co dráčku, skus na koníkovi v pododdíle paragrafy založit diskuzi, jak to je, chodí tam holky účetní a tak, tak ti poradí 😉 🙂

ba111
3. zář 2009

Dracku, mareřskou bys měla mít zhruba stejnou jak máš teď nemocenskou - teda já to tak mám...

Evi, to nechutenství je fakt hrozné. Všechno mi chutná jak .... no ani nevím, k čemu to mám přirovnat.
A ani necítím hlad. Jen občas. Chjooo.

sarlotta
3. zář 2009

ba to mě mrzí... já teď měla pošůlaný žaludek, ještě před operací a vím jak je to šílené, nemoct se normálně najíst.
Zkus obyčejnou vařenou mrkev, nebo banán samotný to by mělo žaludek uklidnit a klidně jez míň, ale častěji. A nezapomínej hodně pít. Suchý brambor, rýži, pečenou rybu, kuře. Nic nemastit.
Přeju ať je brzo líp. Určitě bude🙂

ba111
3. zář 2009

Sarlot, děkuji za rady

evanek77
autor
3. zář 2009

moni,
já když končila vejšku, tak jsem zhubla na 43 kilo při svých 169cm a vím, jaké to bylo, sedět před talířem a nemoct... pomohly mi injekce B12, ale jak to je u kojení, to netuším...
dráčku, už jsem četla, co ti odpověděla vojtíšek, je mi líto, že tě zaměstnavatel takhle podvedl 😔 😔 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru