Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
5. zář 2009

evi koupila jsem je v DM jsou různé velikosti vyšli na 45 kč plus ta sleva 😎
mám velikost S také jsme se tomu divila 😕 ale kámoška mi je ukazovala a prý je zkoušeli s manželem 😀 😀
on prý hrál miminko 😀 😀 a ten čudlík se přizpůsobí 😉 😉 prý a jde to krásně tak nevím 😨 😀 😀

murynka
5. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tad yjsou nějaké premium 😅 😅

evanek77
autor
5. zář 2009

mury,
díky, tak to já kouknu, od toho aventu vycházely v chicco na 245,-

murynka
5. zář 2009

evi myslím že ej to zbytečný ale nevím.. 😉 třeba jsou kvalitnější ale i tyto jsou dobrý 😎
viděla jsi postýlku?? 😵 😵 😵

evanek77
autor
5. zář 2009

normálně už mám druhý den poslíčky, nejdřív jsem si nebyla jistá, ale teď už nemůžu tvrdit, že o nich nevím...

murynka
5. zář 2009

poslíčky 😕 😕 😕 ty jo jak s epoznají 😅

mě ted docela bolí někdy v konečníku nevím co to je?? 😕 😔

evanek77
autor
5. zář 2009

mury,
no, jsou to takové slabé křeče z dělohy do podbřišku a bolest jako při menses, do 10x za den je to jen normální chystání dělohy, pokud by sílily, tak je to horší. Měly by v teplé vaně přejít, pokud nepřejdou a sílí, je to porod 😉 😉 😉 Většinou začínají tak měsíc před porodem, ale můžou prý i dřív. Když mi vyvoávali porod, tak to ze začátku bylo hooodně podobné.
ta bolest, co vystřeluje ke konečníku je spíš jak tlačí děloha, to ti po porodu přejde 😉 😉 😉 jsou to nervy od páteře 🙂

mar26
5. zář 2009

Ahoj holky,jsme doma z chaty..až bude chvilka,pokusím se dočíst. Stalo se od pondělí něco důležitého?

Jinak k chráničům...mám Avent -dělají větší a menší..nevím jaké mám já...krabičku jsem omylem vyvařila a dopadla 😀 ....místa je tam dost,ale mimi si tu bradavku krásně vcucne..jen pozor..i když se vysterilizují,tak se tam hodně drží plísně atd. a taky mimi nevysaje mlíčko z dvorce..saje jen to,co teče bradavkou.
Radila mi to odsud z koníka jedna holčina co je přes kojení, jelikož pořád bojuju s tím mlíčkem..nevzdávám se 😀

evanek77
autor
5. zář 2009

marti,
mléko teče i dvorcem? To jsem netušila....

mar26
5. zář 2009

evi jj...ne tolik,ale někde jo -vyzkoušeno odsávačkou a taky, že přes ten klobouček se stimuluje jen bradavka...a to taky prý není dobře na tvorbu mlíčka a taky na množství co prcek vysaje.

evanek77
autor
5. zář 2009

marti,
je to ale věda... no, sestra měla tak rozkousané bradavky, že skončila se 40kami horečkami, naštěstí o mléko nepřišla, ale říkala, že x-krát horší jak porod....

mar26
5. zář 2009

Evi ono chce fakt dávat bacha,jak mimi přikládáš,stačí jednou špatně a je to..když se bradavka nezahojí ani po bepanthenu nebo purelanu,tak je tam plíseň a je dobrý canseten..v tenké vrstvě a nemusí se omývat. A taky bradavky hodně větrat a co nejméně máčet.
věda to teda je, závidím těm co mají mlíčka hodně a bradavky ok

evanek77
autor
5. zář 2009

marti,
já mám ze tří kamošek v okolí dvě, co mléko neměly, je to fakt dar... no, já také vůbec nejsem kojená a žiju 😉

mar26
5. zář 2009

Evi máš pravdu,je to dar,už to beru v pohodě,ale pořád to nevzdávám 😅

mar26
5. zář 2009

stroužku 😀 😀 jsem se fakt pobavila u foteček testků

mury nádherná postýlka 😵

jaspina
5. zář 2009

Mury nakoukla jsem do alba a moc hezká výbavička na Sofinku čeká 🙂 A ta postýlka.. 😵

jaspina
5. zář 2009

http://www.babylife.cz/lozni-soupravy-male/bavl...

Kači vím žes psala o povlečení a tohle je myslím za dobrou cenu..

kackark
6. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla// 8.9. NT screening
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Sarlotta.....................27DC
Mimina.......................19DC
Farmi.........................18DC
Papua........................12DC
Jaspina.........................2DC

kackark
6. zář 2009

Krásné ráno 😵

Jaspi, je mi líto, že MS dorazila, ale je dobré, že neměla až takové zpoždění 😉 Minule nebyla ani ovu, teď byla ovu a tenhle cyklus budou //, věřím tomu, moc 😵 Díky za odkaz, určitě se mrknu.

Mury, postýlka je kouzelna 😵 Povedla se 🙂 Taky jsem kupovala Hipp 🙂

Evi, to jsi měla začátek víkendu, chudák ženská. A co ty poslíčci 😕 Nestačím se divit, ale je pravda, že mne občas píchne napravo a mám pocit, že to je vaječník. Je to možné? Jinak gratuluji k 30tt, vypadají úžasně 😵

Marti, jsem ráda, že jste se nám holky vrátily, zrovna včera jsem si říkala, kdy asi přijedete, a jak mi tu chybíte 😵

mar26
6. zář 2009

Dobré ránko 😵

tak já se nasnídala a stihla jsem i vyžehlit a Naty ještě spinká, na to že usnula ve 21h je to výkon, kojo až ve 4:15 a pak spala od 5 do půl 8 a to hned zase vytuhla. To zase nezamhouří už očka přes den.

Kačko taky jste mi už chyběly 😵, jak se ti s Tádíkem daří?
Hipp je moc fajn, skoro vše mám od něj,jen mycí emulzi seba med...ale třeba mlíčko a olej je od hippu naprosto super! Tvůj 27tt vypadá taky báječně..holky je to neuvěřitelné a brzy budete mít mimísky u sebe...moc se těším zase na další vlnu porodů 😵....s Naty ten čas moc rychle utíká,až je mi to někdy líto...včera už jí bylo 7 týdnů

maova
6. zář 2009

Ahoj holky,
Marti, taky jsem ráda, že jste se už vrátili 🙂
A přeji všem hezkou neděli, i počasí se trochu moudřilo 🙂 My jdeme na sádrokartony a potom se projet na kolech 🙂

mar26
6. zář 2009

Marti ahojky,
jéé kola..vy jste tak akční...brusle,kola 😵 ...krásně jste si užili dovču..to je moc fajn.
My se taky měli hezky a těším se,že příští rok už vyrazíme i s Naty a chtěla bych k moři...ale uvidíme jaká bude na jaře

kackark
6. zář 2009

Ahojky Martinky 😵

My jsme už po obědě, měli jsme švestkové knedlíky (já je moc nemusím, ale manža je miluje, tak jsem mu chtěla udělat radost).

Marti, tak to jsem ráda, že jsem s tím Hippem neprohloupila, mohla by si mi prosím napsat, jakou všechnu kosmetiku máš? Vůbec nevím, co budu potřebovat. Zrovna jsem nad tím přemýšlela, že Natálka už není novorozenec, ale kojenec, letí to šíleně rychle.

Mao, jak je? Často na vás myslím a věřím tomu, že tentokráte se najde správné řešení k vaší spokojenosti. A co práce? Už si nastoupila a jak to zvládáš? Držím moc pěstičky, aby ti svítilo už jen sluníčko, ikdyž se blíží podzim 😵

maova
6. zář 2009

Marti, přítelova ségra teď jela s 14ti měsíční holčičkou k moři, tak ti pak řeknu, jak to zvládali 🙂 Ona začala chvíli před odjezdem chodit, takže to je myslím super, že už tam nebude jen lézt po kamínkách nebo písku.
My se teď snažíme pořád něco dělat 🙂 Je to takový lepší, než být jen doma a ten čas líp utíká. Jen v úterý jdu do práce, tak to se mi teda vůbec nechce. Ale snad to nebude tak strašný.

kackark
6. zář 2009

Jé Martinko, ty si mě předběhla s odpovědí 😅 Budu na tebe moc myslet, ať je ten návrat co nejsnažší.

Marti, taky uvažuji o tom, že bych za rok jela s Tádínkem k moři, třeba takhle v září, ale všichni si myslí, že jsem blázen, a že to je nereálné ☹

maova
6. zář 2009

kačko, už po obědě jo? My teprve snídali 😀 Na mě už třetí den něco leze a dneska jsem tak unavená, že jsem prostě nebyla schopná vstát. Až pro mě přítel přišel, že už je půl jedenáctý, říkala jsem mu, ať mě vzbudí v deset a stejně jsem se nemohla z té postele vyhrabat. A od zítra vstávání v pět, mám pocit, že ze začátku prospím celé odpoledne, než si zase zvyknu.
Jé a vidíš, zrovna se na práci ptáš. Od zítra mám ukončenou neschopenku, mám jeden den dovču a od úterý práce. A jinak se prostě snažíme pořád něco dělat, jak jsem psala 🙂

kackark
6. zář 2009

Marti, taky se necítím úplně dobře s tou změnou počasí, ale to už nějak zvládneme.
Je dobře, že se snažíš zabavit, a že volný čas takhle smysluplně využíváte 😵 A jak šlo bruslení?

maova
6. zář 2009

Kačko, ta změna je taková rychlá, tak se ani nedivím, že to na těhulky nepůsobí nejlíp. Ale až si zvykneš, tak to zase bude asi lepší, když nebudou taková vedra 🙂
Bruslení kupodivu šlo, bála jsem se, že to bude mnohem horší, až se přiznávám, že jsem se sama divila 🙂 První den jsem byla ráda, že jsem prostě jela a včera mi Pavel říkal co dělám špatně a tím to najednou šlo ještě o hodně líp, že už jsem se i hezky svezla a tolik se nenadřela. Mám se samozřejmě ještě co učit a zdokonalovat, ale je to super, moc mě to baví 🙂 A Pavel teda jezdí fakt krásně 🙂

maova
6. zář 2009

Ale tolik chráničů jako já a k tomu ještě helmu na hlavě tam nikdy nikdo nemá 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru