Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
8. zář 2009

vzkaz od MURYNKY....

murynku si nechali prozatim radsi v nemocnici, nic vice nenapsala, vice se teprve dozvi, doufam a verim ze bude ok!!!

sarlotta
8. zář 2009

evi no joooo 😉 Tento měsíc jsme to ještě odložili. Uvidíme co bude příští 🙂

Murynko doufám, že tam nebudeš dlouho a všechno bude ok. 😎

evanek77
autor
8. zář 2009

papua,
bude, co by nebylo 😉 🙂 už se ta smůla musí prolomit a basta 🙂

evanek77
autor
8. zář 2009

tohle jse poslední, co markétka psala v prosincovkách:
holky asi pojedu na pohotovost mě se to nelíbí brečím tu a nevím co dělat
v noci jsme skoro nespala ty bolesti v zádech a ted to samé a ten konečník a mám pocit že mi ted ztvrdlo břicho tak 4 krát

papua
8. zář 2009

Co je s murynkou???? drzim palceky.......boze , uz dlho sa nam tu nic nedialo????? 😠
Mury snad bude vsetko ok...

evanek77
autor
8. zář 2009

😉 papu,
je toho všeho všude nějak hodně....
ale murynka to určo zvládne a sofinka se narodí v prosinci 🙂

jaspina
8. zář 2009

Chudák Mury ☹ Snad to bude brzo dobré a pustí je domů.. V kolikátém je tt?

sarlotta
8. zář 2009

Murynka je 29tt.

evanek77
autor
8. zář 2009

tak nové info o murynce:
nechali si jí v nemocnici, měla hrozné bolesti zad, tlačení na spodek a tvrdnutí břicha. Tak jí udělali monitor, tam naštěstí ždáné stahy nebyly a čípek je v pořádku, zítra jí ještě budou dělat velký UTZ.

sarlotta
8. zář 2009

díky evičko, psala jsem holkám do zamlklinek, všichni moc držíme palečky.

evanek77
autor
8. zář 2009

snad bude brzy doma a pořád dva v jednom 🙂

jaspina
8. zář 2009

Holky dala jsem do alba 3 věci nad kterýma váhám pro tu kamarádku. Líbí se vám něco z toho? Jo a nějak se mi zbláznilo album 😒

kackark
8. zář 2009

Jejku, takovéhle zprávy. Moc na murynku myslím a věřím, že vše bude v naprostém pořádku. Mury, Sofi, držte se holky.

Jaspi, jsem pro dárek číslo dvě 😉

evanek77
autor
8. zář 2009

jaspi,
líbí se mi jednička a dvojka 🙂
kači,
holter nezlobí?

kackark
8. zář 2009

Evi, popravdě začínám mít trošku strach. První hodnota co naměřil byla 145/96 a od té doby to je skryté. Tak trošku počítám i s tím, že mi možná vrátí ty léky, ale hlavně, aby byl Táďa v pořádku.
Myslíš, že můžu napsat sms murynce jak je na tom? Vůbec nevím co se stalo a jak se to seběhlo, moc na ně myslím.

evanek77
autor
8. zář 2009

kači,
jejda, tobě ale ten tak umí vyletět. Snad to zas byla jen reakce na bílé pláště a teď už jsou tam samá pěkná čísla 😉 🙂
myslím, že murynka už je stabilizovaná, holky psaly, že to je nějáký skříplý nervík, jak sofinka tlačí hlavičkou na čípek 🙂

kackark
8. zář 2009

Evi, taky v tom doufám, byla jsem pak ještě na rehabilitaci, tak mi dr. poradila, ať se s holtrem domluvím, aby mi měřil jen hezké hodnoty, a on že určitě bude, tak jsem zvědavá 😉 🙂
A pak ještě jednou se mi nezdálo měření, když mi volal manža, tak se manžeta dofukovala, a přitom já jsem ráda, když volá. Uvidíme, nechám tomu volný průběh.

Taky věřím tomu, že se murynce uleví a Sofinka si ještě alespoň dva měsíce v bříšku pobude 😵

evanek77
autor
8. zář 2009

kači,
palečky samozřejmě nepouštím, ale paní z rehabky má pravdu, zkus mu domluvit, ať měří jen pěkně 🙂

farmarska
8. zář 2009

jaspi ty jsi ale šikulka, takhle se donutit cvičit 😉 a s tím dárečkem, já bych byla pro dvojku 🙂 a kde se něco takovéto dá vůbec sehnat?bych si tu lampičku sama jednou pořídila 😵
holky s murynkou to musí dopadnout dobře, když jí tu tolik lidí drží palečky 😵
stroužku tak co kontrolka, jak je? 😉

jaspina
8. zář 2009

vy jste mi teď zamotaly hlavu - já už byla téměř rozhodlá pro fusak - no nebo vezmu obojí a bude.
nakonec jsem kamarádce ty obrázky poslala a at mi pak napíše, jestli jí bude něco sympatické.
Jo Farmi je to všecko z www.babylife.cz Mají tam spoustu pěkných věcí 😵

kackark
8. zář 2009

Jaspi, mě se ten fusak taky moc líbí, ale říkala jsem si, že je možné, že už si ho pořídila, tak proto jsem byla pro tu lampičku 😵

No jo, kdepak se nám stroužek loudá? Ona určitě někde oslavuje 😵

jaspina
8. zář 2009

Já bych taky slavila 😉 Uvidím co napíše ona - jestli si něco vybere. Nerada bych právě koupila něco, co by bylo k ničemu a nebo by to pak měla 2x... moje první nápady byly hrací deka a kolotoč nad postýlku- obojí bude mít. Tak snad jí něco padne do oka.
Kači doufám, že se ti ten tlak umoudří. I když pokud by měl být tak vysoký, tak by ty léky asi byly lepší.. Když byla těhule kamarádka, která je zdrav. sestřička, tak si pamatuju, že se hrozně bála vysokého tlaku kvůli Preklamsii? Nebo si ten název s něčím pletu? Tak dobře, že tě hlídají 😉

kackark
8. zář 2009

Jaspi, to já se právě taky bojím, tak jsem ráda, že mám tenhle "hlídač" na 24 hodin a ukáže se pravda. Jsem smířená i s tím, že bych si klidně lehla do nemocnice na zbytek těhu, hlavně, aby byl brouček v pořádku. Když se totiž potvrdí vysoký tlak, tak už budu mít dva příznaky preklampsie ze tří - stále mě trápí ty otoky, naštěstí nemám bílkovinu v moči - to je ten třetí příznak.

Snad ti kamarádka výběr usnadní 😵

kackark
8. zář 2009

http://marvel.inshop.cz/inshop/scripts/shop.asp...

Pro maminky, těhulky i snažilky. My žádnou pěknou fotku nemáme, ale ráda vám pošlu hlas, když se přihlásíte 😵

evanek77
autor
8. zář 2009

kači,
fotečky z dovči? já se na dovču dostanu tak za rok 😀 😀 😀

kackark
8. zář 2009

Evi, to já budu ráda, když se za rok vůbec někam dostanu 😵

Evi, ale není tam psáno, že to má být zahraniční dovča a myslím si, že máte s manžou spoustu krásných fotek z exteriérů 🙂 😵

evanek77
autor
8. zář 2009

mi z té maminky ani neposlali potvrzení o obdržení emailu, tak nevím...

kackark
8. zář 2009

Evi, to je ale škoda ☹

evanek77
autor
8. zář 2009

tak já tam teda fotku pošlu, ale očekávám stejný výsledak 😢

sarlotta
8. zář 2009

ahojík ... evičko.. nemáš nové zprávičky o Murynce ? Moc na ni myslím, aby to bylo v pořádku.

Kači, to jsem nevěděla, že máš problém s tlakem... já jsem se byla před 14dny přehlašovat na gyndě a sestra mi tam naměřila 140/98... tak jsem byla v šoku.. no a u obvodní za týde potom jsem měla 110/75.. tak jak mívám normálně- spíš nižší tlak a to jsem tam ještě jela na kole 😲 😀 tak ono je to hodně ovlivnitelné čímkoli. Hlavně se drž a nesolit!!! a hodně pít... ať se to zlepší bobku, budu držet paleček 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru