Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
10. zář 2009

Holky nestrašte mě, já budu mít super hodný dítě vychovaný , super porod atd. 😀

kackark
10. zář 2009

Teda holky, vy mi dáváte, to je něco vás dočíst 😲

Evi, já mám ten tlak spíš psychicky, hodně to kolísá a uvědomuji si, že jako raka mě rozhodí kde jaká kravina a nedokáži stále bojovat s tím, že se kolem vyskytuje dost lidí, kteří to s námi nemyslí vůbec dobře. A včera mě docela vytáčel i manža kecama o tom, jaký jsem hroch, a že je zvědavý, jak budu vypadat po porodu atd. A tečku tomu dodal, když kolem projela holka na kole s výstřihem až po kolena a on se mne zeptal, zda jsem viděla, jaký měla prsa. A já jen odsekla, že mě taky vyrostly, že si toho jen přes to moje obří břicho nevšíml. Ani se se mnou nechce moc líbat atd. Tak jsem taková nějaká rozhozená.

Ale dneska se snažím makat co to jde, už jsem se na to nemohla dívat, drtím pračku a žehličku, všude jsem vytřela, uklidila celou koupelnu a půjdu si uvařit něco dobrého.

A strouži o víkendu budeme mít kuřecí stehna s kaší, ale to jsem ti moc neporadila, když ti nedělá kuřecí dobře 😝

kackark
10. zář 2009

Holky, já si teď říkám, že budu vděčná za jakýholiv lumpíka, hlavně když bude zdravý 😉

A bohužel s těma dvojčátkama to ze své praxe mohu jen a jen potvrdit a po pravdě se mi ulevilo, když dr. řekla, že mimi je jedno.

evanek77
autor
10. zář 2009

kači,
ach jo... ale ono je to všechno pochopitelné, já např. vždycky obdivovala těhulky, jak jsou krásné no a když teď vidím svoje tělo bez šatů +11kg, tak si jak hroch přijdu také 😀 😀 😀
Mně manžel něžně říká dělová koule 😀
a manža víš jak, do 30tt máte půst, to už chlapovi hrabe 😔 ☹
nejhorší je, že ani po 30tt to není na orgie, pupík to prostě nedovolí a i můj velmi apetentní manžel upřímně říká, že ho jedna poloha s poněkud nepohyblivou velrybou nebaví 😝
takže to, že očumují cizí ženské jim holt musíme přát, nemají to s námi lehké. My také ne, ale my jsme ženské, takže nás nikdo litovat nebude 😀

kackark
10. zář 2009

Evi, napsala si to naprosto přesně jak to je, dokonale si to vystihla.

Marti, mohla by si mi prosím napsat, jakou všechnu kosmetiku máš pro Natálku? Děkuji 😵

papua
10. zář 2009

Ahoj dievcata moje!
Strouzi: ty si cislo!
Murynka: soma rada ze je to lepsie!!!drzim palceky
Mao: to vies, ked sa clovek zaradi do normalneho kolobehu zivota, tak vzdy na neho dolahne vsetko co prezil za posledne tyzdne predtym. Je to tym ze zrazu ti pripadaju malicherne veci, o ktorych sa bavia v praci a ktorymi ta zatazuju a pride ti to luto vsetko. Ja som to prezila tiez tak....Nemala som vobec naladu na ludi a na ich trapne problemy v praci...Ach jooo, trosku to prejde. 😔

Evi: svedci ti to velmi, aj ked mas 11 kg hore 😉 !!!

papua
10. zář 2009

ja mam dnes holky take hrozne ovu bolesti, asi mi zase meska ovu z toho clostilu...., ze? lebo som 16DC dnes...

mar26
10. zář 2009

papu asi ano...tak šup šup snažílkovat se a za 14 dní budu čekat na // 😵

to moje zlatíčko usnulo zase v lehátku,tak jsem ji přenesla na balkon do kočárku,ať je víc na vzduchu a nevzbudlila se a chrupká...ohřála jsem si obídek,uklidila myčku a pak vytřu,jestli bude ještě spinkat...no a pak něco dělat na PC..potřebuji objednat větší dudlíky do lahviček a tááák

Kačko tak co jsem používala-použila od začátku je líh na pupíček, slunečnicový olej na mazání po koupeli...střídám s mlíkem od Hippu..teď už spíš jen mlíčko,ale na tu hodně suchou loupací kůžičku je ten slunečnicový z lékárny nejlepší, pak jsem mycí emulzi od sebamedu a zadeček mažu buď rybilkou nebo indulonou na opruzeniny nebo bepanthenem-ale to jen tak 1x denně a zadeček má Naty nádherný. Jinak zatím nepoužívám nic...šampon ani jiné krémy..ono moc kosmetiky škodí..děti si na to moc zvyknou. To jen kdyby měla hodně suchou kůži a to nemá...pokožku ji Dr. vždy chválí.
Jinak jsem měla opthalmo septonex,borovou vodu a libenar kapky do nosu-i když je lepší mrňousky odsávat pokud je rýma (i když kapky jsou od narození).

papua
10. zář 2009

Mar: ta tvoja malinka je naozja zlaticko, vsetko si krasne pri nej porobis🙂)

Inac ako dlho prebieha ovu? teda resp. ako dlho je vajo schopne oplo... 😝

vlastovka385
10. zář 2009

Ahojte vlaštovičky, moc vás zdravím. Nemůžu uvěřit, jak to letí a těhulkám naskakují týdny. Velikánská gratulace stroužkovi ke 13tt, Marti moc Ti to přeju po všech těch nervech se štítkou a léčitelem 🙂 . My jsme byli v Chorvatsku představit Tibora zbytku rodiny a zařídit mu občanství a pojištění atd., jako holky myslela jsem si, že u nás je šílená byrokracie, ale co jsme zažili tam, to bylo hrozný. Manžel jel jeden den čtyřikrát od policajtů na pojišťovnu, protože mu vždycky neřekli, že potřebuje ještě něco, večer jsem myslela, že ho fakt trefí šlak, asi hodinu nadával.
Tibor je fajn ale potvora, naučil se na nošení a teď to vyžaduje, do teď jsem to zvládala, ale už má skoro 7 kilo, tak už na to nemám. Před chvíli usnul tak, že se uřval v sedačce, protože jsem ho odmítla zvednout, tak jsem dosáhla malého vítězství. Musím ho to odnaučit teď, když jsem v Brně u mamky, protože manžel na to nemá nervy. To je jenom takové varování pro těhulky, nedovolte prckům, aby si zvykli na chování a uspávání v náručí, upletete si na sebe bič. My jsme udělali chybu hned na začátku a teď to bude boj ho to odnaučit.

Jinak já používám mléko do koupele a pleťové mléko od Weledy a jinak taky nic moc, jenom glycerin na obličej, když byly potníčky a občas dětský krém. Teď ase zlobí u kojení, vždycky se přisaje a jak se mu spusté mléko tak se pustí a řve. Levý prso nechce skoro vůbec, no je to s ním náročné. Ale jinak je to mateřství nádhera 🙂 . Mrkněte do laba, přidala jsem tam dvě fotky.

vlastovka385
10. zář 2009

Jo Evi, nebuj, já jsem v těhu přibrala 21 kilo a už mám nahoře jenom 5, jse to rychle dolů.

vlastovka385
10. zář 2009

Mar, naprosto chápu tvoje pocity, taky si někdy myslím že už na to nemám, jestli Tě můžu trošku uklidnit, tak Tibor taky nechtěl moc spát přes den a nevěděla jsem, co s ním, furt se chtěl nosit, doma bordel, potřebovala jsem vařit prát a uklízet, ale jakmile jsem děcko položila, tak řev. Ale asi posledních 14 dní se to zlepšilo, už ho začíná zajímat okolí, hračky, televize, vydrží i sám v sedátku nebo v postýlce dívat se na kolotoč, už se dá zaujmout tak, že buď aspoň neřve, nebo si vystačí na chvíli sám já můžu něco dělat. Doufám, že čím bude starší, tím to bude lepší.

farmarska
10. zář 2009

strouží teda co to tu čtu..koukám, že ti kocour opravdu dává zabrat 😅 hele proti tomu rozsypanýmu kočkolitu, nám zabralo, když jsme potom pořídili takovej ten záchůdek celej zakrytej 😉
kačí tak to zítra nějak přetrp 😔 , budu na tebe myslet 🙂

kackark
10. zář 2009

Marti, díky moc za vyčerpávající info, už to mám zapsané 😵

Ahojky vlaštovko, jdu se vrhnout na tvoje albíčko a rady si budu pamatovat 😉 🙂

farmarska
10. zář 2009

tý jo jdu vás dočíst, vy zase jedete! 😕 😝

kackark
10. zář 2009

Vlaštovku, maličký je kouzelný 😵

Farmi, díky 😉 🙂

farmarska
10. zář 2009

tak jsem vás dohnala, dočetla 😀
vlaštovičko máš nádhernýho chlapečka 😵 se to nidky ani z těch fotek nechce věřit, že by něco tak hezkého roztomilounkého mohlo bejt taky protivný a bečet 😀 😀
s tím chováním to máš pravdu. I já si na sebe ušila bič, když byl náš malej malej, tak jsem se ted zařekla, že už to takhle neudělám, ale ted říkám takhle a až to malinký budu mít u sebe, bojím že zase selžu a neoodolám tý malý pusince 😅 kor když bude tak pracně vymodlená 😀 Ale je pravda, že kamarádka s půlroční holčičkou to má udělaný tak, že v poho může malou šoupnout do postýlky a odmalinka si vystačí, pohraje a pak sama usne..žádný uspávání a tak 🙂 zavedla si to takhle od malinka, ale ze začátku to prej bylo taky x prořvanejch hodin 😅 to nevím jestli na to budu mít srdce 😅 😅 😅

farmarska
10. zář 2009

kačí to mne štve, ten tvůj trotl manžel místo aby tě uklidnoval, jak jsi pořád stále krásná, tak si z tebe utahuje a kouká ti po jinejch 😠 s tím že kouká po jinech, s tím asi nic nenaděláš, je to holt chlap 😝 , ale to rejpání a posmívání bych mu zatrhla 😠 😀 😎 😀

kackark
10. zář 2009

Farmi, čím víc bych mi dávala najevo, jak mi to vadí, tím víc si myslím, že by to dělal 😠 Vždy tomu dodá korunu, když řekne, vždyť je to přeci jen sranda, ale zatím si nevšiml, že já se teda rozhodně nesměji 😒

mar26
10. zář 2009

Kačko manža takhle zlobí jo?
Můj určitě taky koukal po jinejch,ale asi to nedával tak najevo a občas si teda taky rýpnul..no ale řekla bych,že to koukání ho nepřešlo..přeci jen mám pořád 4 kila nahoře...nebyl zvyklý na převis na břiše co mám teď 😝 😀 a prostě asi hezká,hubená ženská ho zaujme..s tím nic neudělám,ale dokud se jen dívá.
Na druhou stranu mi teda i říká,že ho pořád přitahuju jako dřív,jak jsem sexy a tak..ale fakt si tak nepřijdu,když ještě ve 12 tady sedím v noční košili...na které je vidět co jsem snídala 😀

mar26
10. zář 2009

jinak už jsem vytřela,utřela prach,nakonec i uvařila večeři a teď se natáhla načerpat sílu na odpolední maraton 😀

jaspina
10. zář 2009

nestíhám - mám tu šéfa, tak až zítra..

evanek77
autor
10. zář 2009

jsem byla na obídku, poslední pěkné dny na letní zahrádce je třeba využít pokaždé,když se najde oběť, co jde se mnou na oběd 😀 😀 😀 😀
vlaštovičko,
malej je krásnej a co má vlásků 😉 🙂 🙂

kackark
10. zář 2009

Marti, jj, zlobí, doufám, že se to zlepší a znám tvé pocity, hlavně v prvním trimestru jsem asi vypadala dost často podobně, byly dny, kdy jsem celý den nesundala župan.

Evi, tak to já jsem blázen, já dnešek využila naprosto jinak, za cvhilku dám prát už šestou pračku a čtyři mám vyžehlené, 3 dnešní a jeden rest z minule. Musím si z tebe vzít příklad a využívat hezké dny jinak 😉 😀

mar26
10. zář 2009

vlastovko malej je moc hezký 😵 a věřím,že až se víc zabaví,že už tak uplakaná nebude..i když dneska to bylo zatím mnohem lepší jak včera

evanek77
autor
10. zář 2009

kači,
šestou? tak to je pro mne scifi, já mám v bytě sušák jen na jednu, tj. peru max. dvě 😀
a jednu už schne, večer přežehlím, tak moje norma splněna i s odpoledním spaním 😀 😀 😀

kackark
10. zář 2009

Evi, jj šestou, právě jsem jí dověšela. Se sušákem velkým venku to je úplně něco jiného. Vejdou se mi tam skoro tři pračky a při takovémhle počasí to schne úplně samo a to Táďovi věci peru na 400 max 800 otáček a jeho věciček byly dnes tři pračky. Teď půjdu ještě chvilku žehlit, ale o půl šesté zalezu k Ulici a nebudu dělat vážně nic. Dneska jsem měla solidní záhul.

evanek77
autor
10. zář 2009

kači,
a to se máš šetřit 😉

kackark
10. zář 2009

Evi, já vím, ale když jsem měla takovou chuť něco dělat, musela jsem jí využít. Je možné, že teď třeba dva dny nebudu zase dělat vůbec nic 😀 😀 😀

farmarska
10. zář 2009

jé holky dnes nám davají Ulice dvě! 😵 říkejte mi blesk 😀
já se musím pochlubit, taky jsem se dnes neflákala 😎

holky už druhej den mi není nejlíp..mám těhotenstký příznaky 😕 já je mám teda každej měsíc vždy od ovule do mrchy 😠 😀 ale tentokráde je to vážně síla! 😨 dokonce jsem skoro nemohla dopíct obalovanýho hermelína, jak se mi z toho smradu z oleje dělalo šoufl 😅 přitom jindy ho tak ráda.., ale ted ujíždím na tlačence, kterou jsem už asi dva roky nejedla 😅 😅 bojím se na to jenom pomyslet, to bude zase sklamání až mrcha dorazí, 😝 ale třeba opravdu ta správně načasovaná kapka zabrala 😵 😕 😨 🤐 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru