Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
13. zář 2009

Monkul, takže záhul hned od začátku, co? A co malá půjde do školky, nebo si jí necháš ještě doma?

Marti, jak dopadla včera buchtička? To si piš, že budu odpočívat, já se jen tak neodbydu 😀

monkula
13. zář 2009

Ahooj, Evičko....
mar, gratulujem k natálke.... keby v brušku vydržala o deň viac, oslavovali by sme narodeninky spolu...
kačka, nie, mám ju ešte doma.... to by bolo veľa, jarko škola, Chiara škôlka, ja robota.... 😅

mar26
13. zář 2009

monkul fakt? 😀 a děkuju za gratulaci, už je tááák velká 😵

kačko ještě jsem nepekla,Naty včera už vůbec nespala...ale usla pak sama ve 21:15, kojení až v půl 6 a pak v pl 8 a spinkala do teď a zase sosá 😀

monkula
13. zář 2009

mar a hlavne je nádherná.... teraz som dopozerala albumík.... ako pekne zaspala u toho Shreka... zlatá...

mar26
13. zář 2009

monkul děkuju 😵 ...zlatíčko je as taky někdy pěkná rošťanda 😀

kackark
13. zář 2009

Monkul, tak to máme narozky ve stejný den 😵

Marti, já se dneska chystám na ten koláč od tebe, minule na něj taky nedošlo, ale prý radši se švestkama, než s ostružinama 😵

Evi, postýlka je nádherná, mě teď nějak všechno dojímá 😵

mar26
13. zář 2009

Kačko tak pak napiš,jak chutná..chtqla jsem včera koupi švestky,ale už měli jen hodně měkké ☹ ..myslíš,že ještě někde seženu? Taky bych udělala švestkový...letos jsme ho neměli 😒

evanek77
autor
13. zář 2009

kači,
no, ještě musím ten spací pytel, povlečení a mantinel vyprat, je to teprv vybalené z obchodu, ale včera jsem fotila nějáké oblečení manžela na mimibazar, tak jsem to vzala při jednom 😉 Manžel se mi směje, že v té záplavě modré nebude tomášek vůbec vidět 😀

mar26
13. zář 2009

Evi 😀 ,tak kupte i něco růžového 😀
Zrovna jsem po Naty dala na mmb věcičky 😀

maova
13. zář 2009

Ahoj holky, jdu vám napsat o naší včerejší návštěvě doktora. Byl to nejlepší a nejpříjemnější doktor, se kterým jsme kdy mluvili, po dlouhé době jsem od nějakého doktora odjížděla s dobrou náladou. Z těch základních věcí, jako příčin, jsme se nic nového nedozvěděli, ale s tím jsme počítali, že už asi není co. Každopádně z povídání, z papírů, co jsme mu přinesli se nejvíc přiklání k nedostatečnosti děložního hrdla. Říkal nám i o stehu, který navrhuje můj doktor, jestli ho udělat před nebo až v těhotenství je složité, když k tomu nejsou žádné podklady, takže to je spíš na nás, ale my už jsme rozhodnutý. Kromě toho by podával od začátku těhotenství acylpirin, říkal, že se to zdá sice divné, ale že je někdy zázračný, tak ten musím nejdřív předem vyzkoušet, protože když jsem byla malá, tekla mi po něm z nosu krev. Pak pro jistotu i Prednison a ten Utrogestan. A kolem toho 20tt případně antibiotika, ale to jsme potom nějak zamluvili, tak netuším jaká a proč. Určitě se k němu ještě vrátíme, až budu těhotná. Na ty antropozoonosy (infekce) o kterých nám říkal ten jiný doktor minule, tak se moc netvářil, že prý to snad ani není možné, aby k takovému potratu došlo třikrát po sobě ze stejné infekce. Kromě toho mi poradil další věci na ty vracející se mykózy, říkal, že je to jasné, že chodím na tolik vyšetření, tolik revizí, že prostě to prostředí už je hodně narušené a proto není lehké se toho zbavit. Ale rozhodně ze mě nedělal nějakou "šlapku", jako kdysi jeden doktor, když jsem tam byla s tím, že se mi mykóza vrátila. Tak to je asi všechno, víc mě teď nenapadá. Jen, že říkal, že by dal půl roku až rok určitě pauzu a našel by klidně i nějakou jinou pomoc pro srovnání psychiky. Dal nám i nějaké kontakty.

monkula
13. zář 2009

kačka, to vážne? 19.7.? Aj ty? 😵

evanek77
autor
13. zář 2009

marti,
já mám spoustu barevných dupaček, ale holt modrou mám nejradši, sama nic třeba béžového a hnědého v šatníku nemám, mám ráda jasné barvy... prostě tomík buď bude sladké bleděmodré miminko, nebo barevný papoušek 😀

mimina321
13. zář 2009

mao tak dalšie možné riešnie...
hodím vám graf 😉

monkula
13. zář 2009

evi, aj ym sme mali jarka v modrom a Chiaru v ružovom.... proste čistý gýč... 😀

mimina321
13. zář 2009

evi mantinel je krásny 🤐
mar pozerala som nové fotky slečna rastie ako z vody je sladunká 🤐

evanek77
autor
13. zář 2009

marti,
tak to jsou krásné zprávy, je moc fajn narazit na někoho, kdo vás bere vážně, viď?
Moc moc moc bych vám přála, aby se to podařilo, rok uteče jako voda a tohle všechno bude aktuální 😉 🙂 🙂
a odborné pomoci bych se nebála, já chodila 3 měsíce k psychologovi a jsem docela ráda, že jsem to vyzkoušela, i když na něj nemám jak na osobu nejlepší názor 🙂 Ale je dobré některé věci slyšet i od cizího člověka, nejen od milujícího partnera 😉 😉 😉 😉 😉

evanek77
autor
13. zář 2009

monkula,
ono až mi začne doma běhat, tak už ho na sladce modrou nedonutím 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
13. zář 2009

holky, mějte se krásně, jdemem na výlat, tak pa odpoledne 😉

kackark
13. zář 2009

Marti, já mám švestek spoustu, pokud si myslíš, že přežijí českou poštu, tak ti je ráda pošlu 🙂

Monkul, vážně 19.7. 😉

Evi, včera Anička otevřela Tádínkovu skříň a jen podotkla, to je hrozné, on má jen modré a bílé věci 😀 😀

Marti, jsem moc ráda, že se to zase někam hnulu, a že ten dr. Ti byl tak sympatický. Myslím si, že ty antibiotika kolem 20tt nasadil pro případ jakkékoli infekce, já je brala, taky kvůli možné recidivě boreliozi, dr. tvrdil, že kolem 20tt je největší předpoklad potratů, kvůli infekcím. Tak si myslím, že by si je dostala preventivně 😉

kackark
13. zář 2009

Evi, užij si krásně výlet 😵
Mimi, mě se tvůj graf nezobrazuje ☹

mimina321
13. zář 2009

kači skúsim ešte raz 😵

mimina321
13. zář 2009

som zvedavá čo mi naň poviete,po tom 9 dni je to na...... 😝

sarlotta
13. zář 2009

Ahojky holky🙂

Marti i mě jsi potěšila fajn zprávičkou, tak všechno chce svůj čas a začnete to řešit pěkně pomalu a postupně. Ale budeš mít cíl... a ono vůbec nezáleží jestli mimísek bude za měsíc nebo za rok...ale že bude a zdravý a krásný a šikovný.
Já už se v tom plácala tolik, že mám nějaké léčky a snaženíčko bude za měsíc za dva ... nevím přesně.. ale vím jistě, že miminka se dočkám. Napřed musí být maminka v pořádku a silná- fyzicky i psychicky... psychika kolikrát udělá i víc škody, když se člověk bojí a smutní.
Chtěla jsem se zeptat, psala jsi kdysi i o adopci, jak to vypadá ? Ptali jste se na to někde ? Zjišťovali jak dlouho to trvá atd ?

maova
13. zář 2009

mimi, taky tvůj graf nevidím ☹

Kači, asi jo, asi kvuli těm infekcím, jen jsme to dál přesně nerozebírali.

Evi, on myslel doktor spíš nějakou duchovní pomoc, než psychologa. Na rozdíl o jiných doktorů se ani těmhle věcem nebrání. Na ten problém to nepomůže, ale že to pomůže srovnat celkově to tělo a tak.

Pamatujete si, jak jsem vám psala o reiky a že mi tenkrát ta kamrádka napsala, že jí ten člověk řekl, že miminko nedonosím, protože mám nějak narušené čakry? Já jsem byla taková trochu naštvaná, že mi to nemusela psát, když jsem těhotná. Ale teď si říkám, třeba na tom něco pravdy je, nikdy jsem na tohle nevěřila, ale třeba jsem v minulém životě opravdu byla nějak špatná, někomu jsem ublížila a teď si to musím prostě "vyžrat". Já sama nevím, jestli tohle všechno nezní divně. Ale třeba na tom něco bude.

mimina321
13. zář 2009

mao skús na tú druhú adresu
ja som tiež už uvažovala o niečom takom ako liečitel,len neviem ako vybrať ved vieš ako dopadla strouzek 😠

maova
13. zář 2009

mimi, já myslím, že graf vypadá docela nadějně 🙂 Testík jsi ještě nezkoušela? Uvidíš zítra, já podle sebe vím, že teplota mi klesá 11 nebo 12DPO, záleží jak to máš ty v jiných grafech? Zítra bych podle teploty zkusila testovat asi 😉 Moc ti přeji, aby na tebe vykoukly // 😵

sarlott, doufám, že ti léky pomůžou a brzy se pustíte znovu do snažení. Bereš to hezky, je to pravda, že měsíc, dva tři, ... , že to není tak strašné, uteče to a jednou se miminka dočkáme všechny. Jen tak nějak to občas člověka přepadne a zdá se to být strašně dlouhé. Určitě chci podnikout nějaké ty věci, abych byla i vnitřně v pořádku, prostě vyzkoušet před tímhle těhotenstvím opravdu všechno.
A adopce, byli jsme na úřadě, byla tam moc hodná paní, radila nám co a jak a odešli jsme s tím, že si zjistíme další věci a potom přijdeme, až budeme mít jasno. Dala nám i formuláře, nějaké otázky, které často pokládají. To jen tak mimochodem jsou otázky, na které ani když přemýšlím, tak nevím, co odpovědět, natož, když jí nebudu vědět dopředu. A když budeme manželé, tak v Praze trvá adopce tak dva až tři roky, v průměru a když bych podávala žádost jako samožadatelka, tak třeba pět až šest let. Takže z toho vyplývá, že první věc jakou musíme udělat je svatba a potom budeme pokračovat. Už jsem obvolávala úřady, ale to byste nevěřili, že i na obyčejných městských úřadech je všude úplně plno.

maova
13. zář 2009

mimi, taky jsem si říkala, jak někoho vybrat, že to je těžké. Ale dostala jsem už dost doporučení, takže budu vybírat z nich. Kdybys chtěla nějaké kontakty bych ti poslala, člověk tomu musí asi trochu věřit a sám doktor včera říkal, že to je složité, že někdo k tomu dojde až později, každý to máme prostě jinak a já sama ještě nejsem přesvědčená, jestli něčemu věřim úplně. Je to tak napůl, v něčem si říkám, že to tak může být, něco mi přijde zvláštní. Třeba, že je ten člověk schopný se na tebe podívat na dálku, to pořád moc nechápu. Ale jsou to všechno kontakty u nás, tak by ti as moc nepomohly ☹ Zkus se ale zeptat někde u vás, třeba i na koníkovi v nějaké diskuzi. Jedna koníkovka má dobré zkušenosti právě s čínskou medicínou, je to teda hodně drahé, ale jí to pro udržení miminka pomohlo a hodně to chválí.

mar26
13. zář 2009

Marti jsem ráda,že z Dr. máš dobrý pocit a že dokázal poradit...kromě reiky bych ti poradila kyneziologii...ta se právě zabývá oblokací problémů z doby buď co jsi byla malá, z břicha nebo z generací před tebou. A mohla bych ti dát kontakt na jednu paní. Bylyjsme tam s manžou a kupodivu nám řekla spoustu věcí,co nemohla vědět a vyčetla jen z obrázku co jsme oba kreslili....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru