Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
29. kvě 2009

kačko ještě jednou moc gratuluji mám takovou radost!!!!!!!! 😵 😵 😵

evanek77
autor
29. kvě 2009

kači,
tak to je nádherný, moc moc ti gratuluju 😉 😉 😉
Tý jo, samí kluci 🙂

evanek77
autor
29. kvě 2009

kači,
pak že u chlapečků nebývá tak zle 😀 😝

murynka
29. kvě 2009

evi přestávám věřit že budu mít kluka říkají to každé 😀 😅 😅

mimina321
29. kvě 2009

kačka grááátulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to je neuveritelné v poslednej dobe samí chlapci 😵

evanek77
autor
29. kvě 2009

mury, kdyžtak napodruhé 😀 😀 😀 kdo by chtěl jedináčka 😉

evanek77
autor
29. kvě 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emu
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka
Jaspina..................18DC
Tercie...................16DC
Strouzek................14DC
Nella......................12DC
Mimina...................11DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

dracekmracek
29. kvě 2009

kačenko to jsem moc ráda!!!!a gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

to riziko je krásnééééééééééééééééééééééééééé o takovém si můžu nechat zdát....ale jsem ráda za tebe protože si to zasloužíš,tak paráda budou samí pinďové 😀

evanek77
autor
29. kvě 2009

dráčku, oslavuj, vyšlo ti to pěkně, nebo ti osobně přijdu dát na zadek 🙂 😉 😉 😉

mar26
29. kvě 2009

Ahoj holky, já od rána měla lítání a byla na velkém nákupu...po dlouhé době sama..manža šel cvičit,ale čeká na něj v autě,aby ho vynosil 😀

Už mám vyřízenou mateřskou, nástup 1.6. ..takové pěkné datum 😵 V práci mě všichni chválili, jak moc mi to sluší, tak mi udělali radost a za odměnu se jdeme příští týden s manžou fotit ...jen pár bříškových foteček, budu bříško hooodně špulit,aby bylo vidět 🙂

Dneska jsem v lékárně a DMku dokoupila fakt už poslední věcičky.
Taky na nákupu nakoupila už dobroty k porodou -po porodu a pití a tak...už jsem fakt připravená 😀 😀

Kačko mooooc gratuluji, krásné zprávičky z NT 😵 a taky k pravděpodobnému chlapečkovi 🙂 ,alespoň ty naše holky budou mít spoustu nápadníků 😵 . Mám moc radost, pěkně to s manžou oslavte 🙂
Brzy už ti bude dobře a budeš si krásně těhu užívat ...ještě aby mamince bylo brzy dobře 😔

evanek77
autor
29. kvě 2009

marti,
tak teď už můžeš dát nohy doma v klidu nahoru a až do porodu odpočívat 😉 🙂

sarlotta
29. kvě 2009

Ahojík Kači blahopřeju ke kontrole....tak sis oblinkala chlapečka joooo🙂)))
To je krásné jen tak dál těhulinky 😉

Mar ty poslední týdny si užij, pořádně se vyspi a pořádně se rozmazli🙂))) pak už budeš celý život myslet jen na blaho toho mrňouska🙂)) už bude navždycky na 1.místě 😵 😉

ba111
29. kvě 2009

Káťo!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluji k chlapečkovi!!!!!!!!!!!!!!!! Moc moc moc moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dneska jsem uklízela, už mám hotovo!! Na oběd jsme si Oliverkem uvařili zelňačku a teď už odpočíváme. Jen nás ještě čeká třídění pidioblečků. Dostala jsem od kamarádky nějaké oblečky na chlapečka - tak je musím přetřídit.
Evičko, ty se nám pěkně léč

diddi
29. kvě 2009

Ahojte,velka gratulacia....jeejda,to uz tak skoro vedia zistit? 😨 mne v 15tt hovorili na Ellu,ze 80% dievca a na Miu chlapca....potom na 3D v 22tt boli obe dievky a den pred porodom,ze Mia bude asi Mio,ze ma asi "ruksak a bakulu" 😀 ...to z NT vedia tak skoro zistit....lebo utz,je dost klamlive....hlavne na zaciatku....a vraj chlapcom zostupuju vajicka az po 30tt....dovtedy to vyzera na pysky....no uz su asi pokroky....raz to mozno bude tak,ze si deti nasich deti a ich deti odnesu do nemocnice vajicka a spermie a babo bude vyrastat v takom akvariu a rodicia sa budu kazdu poradnu chodit pozerat ako rastu,co to je,ci su zdrave....a ked dozrie cas,tak si ich mamicka s oteckom vytiahnu z akvarka a pritulia si ich 😵 ....scifi tehu 😉

kristynaw
29. kvě 2009

kacka,moc gratuluju 😵 😵 😵

dadunka
29. kvě 2009

Gratuluju moc moc: Andaře k Magdalence 🙂
Kačce a Dráčkovi k chlapečkům 🙂

Já dnes byla opět na kontrole a je to stejné jako v út, dobré je, že to není horší. Hlavička pořád těsně naléhá a doktor se bojí, že by tlak na čípek ho mohl otevřit. Není mi schopen říct, jestli to tak zůstane, ani jestli ležení pomůže. Snažím se více odpočívat a poléhávat a moc mi to nejde.

mar26
29. kvě 2009

Evi, šarlotko-to udělám, pěkně si ještě užiju toho klidu doma 😀 a budu relaxovat, chodit ven s kamarádkama a odpočívat 😵

Evi jak ti je?

dadu fakt se odpočívat snaž...je ještě brzy aby Tadeášek šel už na svět....to odpočívání určitě trošku pomůže 😵

dadunka
29. kvě 2009

Mar, já se snažím, ale moc mi to nejde, hrozně mě to psychicky deptá. 😔
Nevím, jestli není lepší, abych byla v pohodě a měla napůl polehávací režim a byla mezi lidmi, než tohle.
Je to těžký, nikdo mi nezaručí, jestli ležení vůbec pomůže. 😒

mar26
29. kvě 2009

dadu vím,že to je těžký,jak jsem musela ten měsíc ležet,tak to bylo na bednu...ale u mě to pomohlo...taky to nebylo jisté jak dlouho to budu muset vydržet...no a u mě se to fakt vyplatilo, teď je to úplně dobrý a ani bříško netvrdne 🙂
Zkus to brát tak,že když budeš doma...budeš ležet...mezitím chvílem můžeš něco připravovat pro Tadeáška. Dobrý je vyhnout se luxování, žehlení...
ALe jestli by to psychika moooc odnášela,tak je asi lepší ta druhá varianta.

dadunka
29. kvě 2009

Potřebovala bych k rozhodnutí asi víc odborných názorů od doktorů a PA, nevíš, na koho bych se teď do neděle mohla obrátit?

bejbypd
29. kvě 2009

ahojte baby najprv gratulacia vsetkym ste super 😉 a dadunka ja som mala to iste co ty zacala som sa v 30.tyzdni ale aj otvarat tak silno hlavicka naliehala...prelezala som v nemocnici osem tyzdnov s nohami hore psychika prvy tyzden pod nulou ale potom som si tam na rizikovom nasla kamosky s ktorymi sa stretavam dodnes a bolo super jak dovolenka a zodpovedne ti mozem povedat ze lezanie pomohlo a byt tebou idem do nemocky lezat si pod kontrolou aspon kvoli malickemu naozaj...viem ze je to hrozne v nemocnici ale pre to drobciatko verim ze by si spravila vsetko na svete ale je to viac menej na tebe...drzim palce

tercie
30. kvě 2009

Holky moje, dřív jsem se sem nedostala, moc moc moc moc gratuluju, a to že všem těhulkám, jak ke kontrolám, tak všeobecně jak to všechno moc krásně zvládáte\!!!! \já to zrovna v tenhle okamžik moc nedávám, ale mám důvěru v to, že když budu věřit jako vy, že to taky zvládnu!!! jen tak dál a přeju vám dobrou noc 🙂

kackark
30. kvě 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emu
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................19DC
Tercie...................17DC
Strouzek................15DC
Nella......................13DC
Mimina...................12DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
30. kvě 2009

Ahoj holky moje zlaté, moc vám děkuji za gratulace. Velmi se mi ulevilo. Riziko na Dawna je něco přes 1:30 000 a i ostatní vady vycházely pěkně. NT je 1,9 a nosní kůstka přítomna. Poprvé jsem slyšela i srdíčko a bylo to úžasné. Prý se jeví zatím zcela normálně a dokonce byly viditelné všechny 4 dutiny, což v tomhle týdnu tak často nebývá. UTZ trval něco kolem půl hodiny. A já jsem moc šťastná.
Jen jsem se už sem včera nedostala, musela jsem obstarat Aničku.

murynka
30. kvě 2009

kači ještě jednou moc gratuluji co fotečka?? 😵 😵
jinak my také viděli 4 dutiny a ukazovalo se to to barevně? 😕 nám modře a červeně bylo to zajímavé 😅

kackark
30. kvě 2009

Taky to chvilkama na barevné přepínal a dokonce i na 3D, ale to zas až tak hezký obraz ještě nebyl. Ale já byla z toho srdíčka strašně unesená, poprvé v životě jsem ho slyšela. Předtím mi ho nikdo nikdy nepustil.

mimina321
30. kvě 2009

kačka to musí byť super 😵
moja dr nemá ani obyč.sono nie ešte 3D,k takýmto zážitkom sa teda nedostanem

kackark
30. kvě 2009

Mimi, u nás je NT placené, tak se hodně snaží 😉
Pořád uvažuji, jestli se po tom 20tt na 3D objednáme, ale nevím.

Mury, fotečku tam máš.

kackark
30. kvě 2009

Jinak mi to připadá taky podezřelé, že mi všechny 4 z konce čekáme chlapečka. Asi se v březnu dělají 😀 😀
A porodní asistentka mi radila, aby jsem zkusila si něco z NT proplatit na pojišťovně, že to tak nereálné není.

murynka
30. kvě 2009

kači krásná 😵 😵 😵 a chlapeček je jistý??a co jméno?už jste nějaké vymysleli?

mimi ahojky jak je mladá paní 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru