Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
17. zář 2009

brý ránko holky

řešíte sušený kytky to nějak vadí těhu a otěhu?? 😕 já mám sušených doma plno ale zbavovat se jich nebudu já na to nějak nevěřím. moje kámoška je na sušené expert má je všude a těhu byla do měsíce od vysazení prášků.

jaspi nedělej si s tím starosti, vzpomínáš na mě a léčitele Havelku? dle něho jsem potratila kvůi tlustému střevu, jsem totálně zdravá vč. štítky aj. nesmysli a dle něho a jeho výpočtů jsem měla otěhu v dubnu a čekat dvojčata 😀 😀 ale to jen když mu dám kupu peněz a když jsem řekla že ne vřískala na mě jeho pomocnice že ať se nedivím že zůstanu neplodná.můj šéf si zase nechává všechny kšefty a projekty počítat od jedné staré babky co dělá numerologii, no a jako vychází tak každá druhá třetí věc a firma je ve velkým háji, mě tvrdila že se nemám vdávat že se stejně za 20 let rozvedu a přitom ona je rozvedená 3x!! 😀 kamarádka byla zase u kartářky a ta jí spočítala jak bude do 5 let vdaná a mít dítě, koho si veme a bla bla. no a už je to 7 let a kamarádka s tím klukem není, žije v cizině a dělá kariéru a o dětech nechce ani slyšet.

farmarska
17. zář 2009

hele mám dotaz...
včera jsem mluvila s kamarádkou a ta mi říkala, že když jde chlap na genetiku, tak to sperma co si má přinýst sebou, nesmí bejt starší než hodinu, bo jinak z toho nic nepoznaj, bo ty potvůrky vychcípou 😨
no a my máme jet už ted v pondělí na tu genetiku do Hradce a manžel to právě mám mít sebou, ale do hodiny to tam tutově nemůžeme stihnout dopravit Doktor mi teda o hodině nic neříkal, jen , že to má bejt čerství(ranní)... Tak nevím.... 😕 😕 bojím aby kuli tomu třeba nebyly špatný ty výsledky 🤐 🤐

jaspina
17. zář 2009

Farmi - s tím blbem si to trefila 😀 😀
My jsme tam taky museli být do hodiny.. Fakt to pak může ovlivnit výsledky..
Tak si uděláte někde po cestě zastávku.. A nebo si to tam dejte i s noclehem, ať je to příjemnější 😉

papua
17. zář 2009

Ahoj holky, konecne vas idem docitat!
Farmi: urcite to treba do hodiny, u nas dokonca ani nedovolia priniest, manza to musi urobit u nich...Iba obcas dovolia vynimku🙂. Nechapem preco vam to kazal doktor doniest...to je cudne......

kackark
17. zář 2009

Farmi: a to jdete do fakultky nebo do Sanusu? V Sanusu na to mají taky speciální místnost 😉 a můžeš tam jít i s partnerem.

strouzek
17. zář 2009

farmi ten doktor má pravdu i mojemu to říkali že musí být do hodiny tam a že vzorek má vést v teple u těla nejlépe

kackark
17. zář 2009

Babky kecalky 😀 , kdepak dneska jste? Je mi tu smutno ☹

sarlotta
17. zář 2009

Ahojík holčinky🙂 Tak dneska byla pracovní porada a od října mám smlouvu- sice jen na 2měsíce🙂 ale prašulky se hodí a prosinec budu zase doma v pelíšku🙂))) Tak jsem moc ráda...už mě to doma se.. 😠 😀 😀 😀

kackark
17. zář 2009

Sarlottko, tak to ti moc přeji 😵 A v prosinci už budeš na nemocenské s těhu 😉

sarlotta
17. zář 2009

kači to by bylo ideální, teď to necháme bez snaženíčka.. přece jen budu zvedat květináče a balíky... takže bych nerada něco pokazila.. kdyby něco🙂) a pak už v klídku.
No a od Ledna bych mohla mít jinou práci tady... mám rozjednané. Takže ideální na otěhu🙂)))) Víš jak to je, jak si člověk najde fajn práci tak je v tom 😉 😀 😀

strouzek
17. zář 2009

Farmi neboj to zvládnete, mě se zdá že ty ženský jsou z toho spermia vždy vystresovanější než chlap. Jasně chlap z toho nemá zrovna super pocit že se má jít někam udělat do kelímku ale já byla vynervovaná že bude špatný výsledek a co pak, že se neudělá, my to z domu vést nemohli protože cesta trvá hodinu a půl atd. no a nakonec byl manža hotovej raz dva ani jsem nestihla dopsat smsku v autě 😀 třeba to zrovna dopadne jak u nás, loni jsem otěhu když jsem začla vyhoržovat spermiem a letos jsem otěhu 3 dny po spermiogramu prostě těm mrchám pohrozit a bude zaděláno hned 😉

kackark
17. zář 2009

Tak to by bylo úžasné. A máš naprostou pravdu, jen se trošku začneš soustředit jiným směrem a začnou se dít věci, až se začneš divit 😵

strouzek
17. zář 2009

šarlotko tak to gratuluju a stou prací máš pravdu, zákon schválnosti najdeš si práci a buch // 😀

kackark
17. zář 2009

Strouzi, ale myslím si, že se šarlotka za takový zákon schválnosti zlobit nebude 😉 🙂
A jak ty to zvládáš v práci? 😵

strouzek
17. zář 2009

holky ty moje těhunevolnosti si dělají co chcou, už týden mi bylo dobře ještě jsem včera říkala jak je ten 2. trimestr super a začínám být vysmátá těhule a dneska? bliju od rána , bolí mě hlava no mazec. odpoledne jdu na štítku tak doufám že mi dr. nebude moc koukat do pusy a krk páč ho nejspíš pobleju 😝

kackark
17. zář 2009

Strouzi, já to taky tak měla, neboj se ono to zase odejde 😉

strouzek
17. zář 2009

kači taky myslím 😀
já dobrý, dneska jsem zažila menší šok, došla jsem do práce a tam vzkaz od šéfa že hledá nějakou smlouvu v poště jestli došla pořádně mi to nenapsal co vlastně chce tak jsem začla stresovat jestli jsem něco někde nezaložila blbě protože mi tam napsal že když se to fakt ztratilo bude to průser a bude penále tak já nervyale nakonec přišel šéf do práce a vyšlo z toho že je to totální blbost a vše se našlo akorát on měl bordel na stole. tak jsem byla ráda protože už jsem se fakt vyděla jak mě veme premie nebo rovnou vyrazí

sarlotta
17. zář 2009

jaspi, zítra bude fajn den, neboj🙂) Kryštůfek má zítra svátek, tak mi Ti zase pošleme dávku pozitivní energie🙂))))

K těm kytkám- no sušené květy jsou mrtvé- není dobré jich mít doma moc. Já Vám poradím zase jiné finty- ke dveřím si pověste zvoneček- třeba tam kde máte pověšené klíče, nebo jen tak na zeď na hřebíček a zvoňte na něj když jdete kolem- to nosí do domu štěstí🙂

V ložnici by neměli být naproti postele zrcadla-aby neodráželi špatné sny. A záchod by se měl zavírat celý i s poklopem-utíká tama energie🙂))))))))))))))))))

sarlotta
17. zář 2009

strouži dneska je nějaký nízký tlak, nebude to tím... mě se dělalo zle, když se mi točila hlava

strouzek
17. zář 2009

holky koukaly jste včera na TOP star? sakra jak to ty ženský dělají? byla tam ta Erbová a Bendová obě doma malý dítě a postavu žůžo a já před těhu děs, a chci vidět tu katastrofu po těhu, ale neva no, budu škaredá tlustá mamina ale budu mamina a jezdit s jane kočárem 😀

farmarska
17. zář 2009

už mám podojíno i nakrmíno a jsem zpět 🙂

kači máme jet do fakultky, vůbec netuším kde to tam je, .to bude další půlhodina hledání k tomu necelá hodka cesty ..no to nevím jak to tam dovezeme čerstvý 😅 😅
jen mi je divný, proč mi to neřekl ten můj gyndař 😕 😠
že bychom tam přespali to nehrozí, ještě ráno před cestou, musím obstarat zvířata
téda tak to budou teprve nervy.., a že bychom si udělali astávku někde po cestě to nevím nevím 😅 😅 můj manžel z toho začíná mít nervy, takže to bude docela problém, bo jemu to na povel nepůjde 😅 😅 🤐 🤐 pochybuju, že bude schopný, svým penisem dělat něco jinýho než čůrat 😅 🤐 🤐 no ještě tak v nejhorším ráno doma 😅
tý jo a jestli to po něm budou chtít znova tam (jako že tamto se třeba skazí) 😅 tak to bude fakt průser 😨
holky a uměj to z těch chlapů vycucnout nějak jinak než ...přirozeně?? chápete? jako jestli to třeba uměj nějak "vycevkovat" ? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kackark
17. zář 2009

Strouzi, že ti za ty kecy příjdu nasekat 😀 😀 😀

Sarlott: tak s tím zrcadlem v ložnici to je blbé, my jí máme tak malou, že nikam jinam nemůžu dát taburetku ☹

strouzek
17. zář 2009

šarlot jejda ty se v těch energiích nějak vyznáš jo? no já jsem na to skeptik ale i přesto jsem si dala do ložnice nějaký čínský zvoneček který jsem dostala od šéfa a pak jsem ještě dostala přímo od číňana který obchoduje s tchánem nějakou skřínku kterou prý dostávají novomanželé aby jim přinesla do domu štěstí, děti , peníze aj. a co? jsem chudá, 2 roky stresů a průšvihů a mimi je vymodlené ale hlavně jak říkám já vydepkované a vysexované 😀 na to nejsou zvonečky ani energie ani svěcená voda (a že tu jsme už taky zkusili a nic)

kackark
17. zář 2009

Top star jsem neviděla, ale až bude na streamu, tak se mrknu 😉

kackark
17. zář 2009

Farmi, kde je fakultka to ti popíšu, je to jednoduchý, kouknu se na mapě za jakého směru přijedete 😉
Ale jinou možnost než po cestě tedy nevidím ☹

kackark
17. zář 2009
strouzek
17. zář 2009

farmi vycévkovat 😀 😀 neboj můj taky není na povel hlavně teda na to potřebuje absolutní klid i doma a tam přitom prý stály sestřičky před dveřma a řešili co včera dělali děckám k véči ale sám sebe překonal a byl prej hotovej raz dva. no taky aby ne když jsem mu pohrozila, ale spíš myslím že u pomohli ty přítomné časopisy aj.nechuťárny, doma bych mu nedovolila ani playboy natož takové ty husté časáky jako měl na výběr tam prej si to prohlídl jen tak zběžně a prej si vybere naprosto každej 🤐

farmarska
17. zář 2009

kači fakultku najdeme, párkrát jsem tam už byla, ale tam v tom areálu to bude zmatek 😅 ted já se budu chtít někoho ptát kde a kam máme jít, jenže manželoj to určitě bude připadat trapný, na "todle" se ptát 😀 určitě se po cestě třikrát pohádáme, bo nervy budou pracovat 😅 no to zase bude horror 😀 a v tomdle si stříkej vid 😀 😀 😀

kackark
17. zář 2009

A je to naprosto jednoduché, projedete skoro celým HK, pořád směr TESCO dojedete na kruháč ten přejedete rovně a na další křižovatce (po levo budete mít benzínku teď si nevybavím jakou) a na pravo přes roh křižovatky univerzitu, tak na té křižovatce se dáte doleva a hned další doleva a tam je parkoviště u fakultky. Ale ten areál je hodně rozsáhlý a to konkrétní oddělení si budete muset najít.

farmarska
17. zář 2009

jéé jsem to nestihla a ty jsi se mi tu s tím chudinko hledala a vypisovalala 😅 ale díky mooooc, jsi mooooc hodnááá!!! 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru