Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
17. zář 2009

kači máme německého špice-7kg... malý, ale chlupatýýýýý 😠 😉

Strouži nad tím sem taky dost přemýšlela- ale přijde mi že se to musí velmi rychle osplachovat🙂

jaspina
17. zář 2009

Taky myslím, že když se to tam blbě přinípne, tak se to spláchne celé..

sarlotta
17. zář 2009

Hele někdo to povinně vyzkouší a pak bude referovat🙂))))))))))))))))

evanek77
autor
17. zář 2009

strouži,
já si to šplíchání na pohyb musela vypnout, vstávám teď tak 3-4x za noc, jak malej kopne do močáku a pokaždé jsem se strašně lekla, jak to šplíchlo, já si v noci nerozsvěcuji. no a ono to nejprv zabliká a pak střelí 😀 😀 😀
jinak manželova ex dávala kočičí záchod do myčky, než jí na to přišel... každej to má holt s hygienou jinak

jaspina
17. zář 2009

Fuuuj - Evi ta ženská byla buď magor nebo prase 😖 😝

sarlotta
17. zář 2009

evi no fuj teda, to nemyslíš vážně 😝 😒

evanek77
autor
17. zář 2009

jaspi,
jo jo... lidé jsou různí. Manžel to musel vyřešit tak, že vzal paní na úklid, do 2+1 dva lidé bez dětí... a to ani nevařili nic, což se prokeclo tím, když jsem řešila, čím vyleštit sklokeramickou desku a manžel krčil rameny, že doma nejedl, protože se nevařilo. Jsou věci, co nepochopím.

strouzek
17. zář 2009

no právě to mě taky napadlo jestli to brzo nevymyje, v telce říkali až týden to jako mám každý týden kupovat novýho kačera nebo jako ta náplň vydrží na více týdnů a furt to tam mám prskat??

jinak s tou myčkou to je masakr 😖

evanek77
autor
17. zář 2009

já jsem úklidovej maniak, já potřebuju vyléčit mimčem 😀 😀 😀 😀 😀
ale manžel se aklimatizoval na pořádek rychle a už sleduju, jak je nervozní, když není všechno tip ťop, když jsem byla třeba pár dnů za sebou v práci, nebo jsme jeli někam na víkend a po víkendu byl doma prach 😀

jaspina
17. zář 2009

Evi tak to bych tě doma brala 🙂
Strouži - to vydrží na víckrát - jde to vidět i v té reklamě, že trochu tam dali a zbylo v té tubě.

evanek77
autor
17. zář 2009

jaspi,
na reklamu bych nespoléhala 😀 😀 😀
no nevím, jak by se ti líbilo, přijít, vyzout se v chodbě a já už bych ti šla rovnat boty 😀 😀 😀 😀 občas se musím držet...

jaspina
17. zář 2009

😀 😀 Evi - tak to mi malinko připomnělo kolegyni -která už tu není.. Pamatuju si, jak po mě chtěla, abych měla vedle umyvadla roličku WCpapíru a vždy, když jsem se učesala nad tím umyvadlem - nad ním bylo zrcadlo. Tak abych to umyvadlo tím papírem vyleštila 😀
No nic, holky letím na UTZ - asi už se do práce vracet nebudu, tak prosím držte palce.

evanek77
autor
17. zář 2009

ježiš,
já zazdila ten vzkazík od dráčka, teď mi to došlo, dráčku, moc na tebe a na lukáška myslím, ať tam dvoukilovák macatej ještě chvíli pobude 😉 😉 🙂

evanek77
autor
17. zář 2009

jaspi,
to zas ne, já si kdysi našla takového spolubydlícího, šlo to dva měsíce a hledala jsem jiný podnájem, ten byl magor a také leštil po každém otočení kohoutku. Já teda koupelnu a záchod také beru každý den, ale spíš, že na WC je nerezový geberit, takže když chceš spláchnout, saháš na lesklou nerezovou destičku, kde zůstane co? dokonalý otisk 😀 A v koupelně jsou pro změnu nad umyvadlem dvě sklenené poličky, takže nezakapej je při mytí rukou, že? Proto máme i skleněnou digestoř, nerezovou lištu k myčce, nerezové umyvadlo v kuchyni, nerezovou lednici, skleněnou troubu... prostě od rána do večera něco leštím, kdekoli jeden z nás sáhne

sarlotta
17. zář 2009

evi... uuuu... tak to Tě přejde🙂 na to nebudeeee čas 😀

sarlotta
17. zář 2009

na záchodě budeš ráda, že se stihneš vyčurat 😉 jo a začne Ti období čurání s otevřenými dveřmi.. které končí někdy kolem 3tího roku dítěte🙂)))))))))))))))))

evanek77
autor
17. zář 2009

šarlot,
já to tuším 😀 😀 😀

strouzek
17. zář 2009

evi já bývala to samé co ty, taky jsem šílela z otisků na nerezu aj. hlavně teda na konvici a na regálku s kosmetikou v koupelně z toho jsem byla šílená, utírala jsem to i 3x denně, kolikrát jsem to drhla ještě v11 večer protože bych neusnula kdyby tam byl kapanec ale vyřešila jsem to tak že nerez jsem vyházela, do koupelny dala dřevo a jak se mi dobře žije. na tom nejde vidět nic

evanek77
autor
17. zář 2009

strouži,
já nerez miluju, ale do nového bytu si asi také rozmyslím, co vyházet. Např. nerezový koš na prádlo teď je pod umyvadlem a ty kapičky, to se nedá 😀 No a normální nerezový koš, jak to tam ti lidé vyhazují, že to nezapatlou? 😀 😀 😀
jinak jsem ti také ošmírovala svatbičku a moooc ti to tam sluší 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strouzek
17. zář 2009

evi my měli nerez ve starém bytě a tak když jsem šla do nového snažila jsem se zůstat u přírodním materiálů takže mám třeba v koupelně dřevo a hodně těch košíků atd. konvici jsem vyhodila a mám bílozelenou
s tím košem tak to máš pravdu, my měli nerez koš v koupelně takový malý na vatové tamponky aj. a to mě neskutečně nervovalo jak se to zašpinilo od plet. mléka atd. takže teď mám barevný koš v koupelně a v kuchyni koš nemám, mám ho na balkoně od od doby co máme olivera a dáváme tam kočkolit 😀

evanek77
autor
17. zář 2009

já mám nerezové i svícny na zvíčky a veškeré fotoránečky, skříňku na klíče v chodbě... i botník sice není v nerezu, ale je skleněný 😀

evanek77
autor
17. zář 2009

já tu zívu tak, že to jdu asi zalomit do postele, to to deštivé počasí...

mar26
17. zář 2009

no jo taky jsem zapoměla Dráčkovi vzkázat,že držím palečky a Lukášek už by to krásně zvládl,má krásnou váhu 😵
Kačko,určitě je oba moc pozdravuj a že na ně myslíme 😵

tak a vařit dneska nebudu,jsem zapoměla,že manža jde na třídní sraz,tak to mám bez práce,nají se tam

už mám i vytřeno,docela uklizeno,tak si odpočinu,když dneska budu celý večer na tu naši dračici sama 😀

jaspina
17. zář 2009

Dráčkovi taky držím palce! 🙂
Jinak já mám taky moc nerezu - hlavně ta kuchyň - nejblbší je mikrovlnka - nerezová a celá ta přední stěna je z lesklého černého jakoby zrcadla - a na tom je upevněno nerez.madlo. Takže je tam vidět fakt všecko 😝
Ale v nové bude nerez zas - jsem na to úchyl. Akorát mě štve dřez - ten bude asi granitový.
No a na UTZ dobré. Nějaké folíky byly, sliznice taky o.k. Jen jsem teprv 13DC, tak Pregnyl že až v sobotu. A prý dvojitou dávku jak minule.. Evi kolik jsi ho mívala ty? To už se pobliju stoprocentně 😝
A říkala, že mi tu léčbu nechá do konce roku a pak když tak laparka. A mám si koupit femibion - že mám nějaké to MTHFR.... (neumím zpracovat listovku..)

kackark
18. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................31DC
Farmi.........................30DC
Papua........................24DC
Jaspina.......................14DC
Sarlotta......................11DC

kackark
18. zář 2009

Krásné ráno 😵

Evi, hodně štěstí na KO 😉 🙂

mar26
18. zář 2009

Dobré ráno,

Evi pohodovou KO 😵

když tak koukám na tabulku,tak už vypadá fakt moc hezky,ale brzy by to chtělo nové //,aby se pak zase hezky rodilo v roce 2010 🙂 a byly jsme komplet 😵

kackark
18. zář 2009

Marti, je to tak 😵

Farmi, má dneska testovat, tak moc držím pěstičky 😵

kackark
18. zář 2009

Marti, ty nové fotečky jsou krásné a Natálka je kouzelná 😵

evanek77
autor
18. zář 2009

krásné ráno,
holky, díky 🙂, manžel jde se mnou 🙂 🙂
jaspi,
já 500j. a stejně to se mnou cvičilo. Ještě tu jednu ampuli mám, kdybys chtěla, nějak jsem ji ještě nestihla odnést k likvidaci do lékárny.
marti,
nádherné fotečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru