Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
1. čer 2009

jééé malá je moc hezounká, drobek ale viděla jsem i menší drobečky a teď jsou z nich krásné a aktivní dětičky.

dracekmracek
1. čer 2009

jani to se srovná neboj 😉 každý to musí pochopit,a uteče to rychle neboj 🤐

emička je nádherná 😵

jana.jaro
1. čer 2009

mám porodnici za domem....5minut chůze,tak tam budu chodit po třech hodinách ,nebo po šesti odstříkávat mlíko(mám ho strašně moc)aby ho dostávala čerstvé a nemuseli ho převařovat.Návštěvy u inkubátorů jsou 2x od 11 do 11:30 a potom od 15 do 16h

jana.jaro
1. čer 2009

jinak holky moc děkuji za podporu,jste fakt zlatíčka 🤐 😵

strouzek
1. čer 2009

tak to je dobře že to máš takový kousek, doma se z toho aspoň budeš lépe dostávat jak fyzicky tak psychicky, stejně budeš u malé furt. já jsem třeba nepochopila jak ta moderátorka jakási teď porodila dvojčátka chlapečky a nebyla s nima v nemocnici a že za nima jezdí jen 1x denně na hodinku.

evanek77
autor
1. čer 2009

kdepak tu eminku okukujete, já ji u janičky v albu nenašla ☹

mimina321
1. čer 2009

janinka ked máš mliečko to je super,od maminkinho Emuška rýchlo narastie 🙂

mimina321
1. čer 2009

evi mrkni o stanu dozadu 😵

dracekmracek
1. čer 2009

na předchozí stránce je odkaz evi

evanek77
autor
1. čer 2009

jani, je fajn, že ji můžeš vidět 2x denně, uteče to a budete klokánkovat, pak se napije sama přímo od tebe a pak bude najednou doma 😉 😉 😉

strouzek
1. čer 2009

co to je klokánkovat?? 😅

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
dostaneš miminko na prsa a bříško, pěkně tělo na tělo, pro maminky s mimísky z inkubátorů je to první pořádný kontak s jejich miminkem, miminkům se to moc líbí a mamimky... no to je jasné, co to s nimi dělá 🙂 🙂 🙂
jinak eminka je moc krásná, rychle to dožene 😉 😉 😉

strouzek
1. čer 2009

aha jo tak, já právě viděla klokánkovat tak jsem si říkala jestli dají ty mimča do klokánky nebo co, to víte nemám s tímto zkušenost, vlastně ani neznám nikoho kdo by měl mimíška v inkubátoru

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
kamarádka porodila předloni ve 30tt, tak to mám z první ruky krůček po krůčku.

strouzek
1. čer 2009

aha tak to jo 😵 a holky proč to tak je? to nevydržel čípek nebo proč se to stane??

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži, těch důvodů je asi celá řada, někdo třeba spadne, někdo to má od zad (to měla ta kamarádka, prostě nervy z páteře tak dlouho vysílaly do pánve impulzy bolesti, až jí z toho odtekla voda), někomu praskne plodová voda, a někomu ten čípek...

evanek77
autor
1. čer 2009

některé maminky můžou v 8.měsíci jezdit na kole a nic a jiné vyndají prádlo z pračky a než zvednou vandlík, už jedou do porodnice... v tomhle asi nejde hledat spravedlnost ☹

strouzek
1. čer 2009

nevím co to je vandlík ale to neva, to máš pravdu, všechny moje známé byli aktivní těhule až hrůza, každá těhu do měsíce, v těhulítali na kole, tahali těžké tašky a vše v poho. jen mě nejde otěhu a potratila jsem a to jsem nic špatnýho nedělala. ale stejně se ZP nedá ovlivnit děláním nebo neděláním. spíš mě naštvali ty těhule před měsícem na svatbě kámoše jak chlastali slivovici, takové zabít málo 😠

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
vandlík je lavor 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
moje známá znala kluka ani ne měsíc, protože byl dobrá partie, vysadila antišku, hned se jí povedlo, za pár měsíců svatba, chvíli nato mimčo a víš co je nejlepší? Že jim to fakt vyšlo a jsou spolu moc šťastní.... přitom my jim s holkama prorokovaly katastrofické scénáře, že takový vztah nemá šanci... život je nevyzpytatelný 😀

dracekmracek
1. čer 2009

od rána od sedmi nám vyměňují stoupačky na záchodě,takže neteče voda ale co víc nemůžu na záchod 😠 navíc debilové ulomili odpad takže nemůžu pouštět vodu nic.....zasrali mi celej byt,normálně si tu chodí v botech

strouzek
1. čer 2009

a jo lavor tak to už jsem doma 😀 evi no taky takový pár znám, poznali se, pro oba to byla první známost, hned po 2 měsících začli plánovat mimčo, hned se jim to povedlo, pak spolu žili hezky avšichni zírali že jim to fakt vyšlo ale teď se to pokazilo a po mnoha letech kdy už fakt všichni věřili že jsou ten šťastný pár kterým to vyšlo tak se rozešli. ale možná by se rozešli i kdyby spolu předtím chodili 10 let.

dráčku to je na zabití, vím že když dělali stoupačky našim tak moje máti chodila na záchod k sousedce.

dracekmracek
1. čer 2009

strouzku já je sama v bytě nechat nemůžu,nevěřim jim,navíc mi kráva správcová říkala že je to tak na 3 hodiny....

strouzek
1. čer 2009

no to je zase fakt, snad to budou mít rychle ale to uklízení bude horší, měla bys odpočívat a ne uklízet po tomto

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
no právě, co to udělá za 10let nikdo neví, ale to nevíš nikdy. Manžel se poprvé ženil po 7mi letech a 3 měsíce po svatbě už měl parohy a bohužel si to přečetl až v Blesku... a mám několik kamarádek, co se po 8mi letech místo svatby s partnerem rozešly... ono přechodit to je asi také blbé 😝 😝 😝

evanek77
autor
1. čer 2009

dráčku,
nejít 3h na vecko je mimo moje možnosti, co jsem těhule 😀 😝

strouzek
1. čer 2009

co? až v blesku? to byla ta žena nějaká hvězda ??? máš pravdu ani dlouhý vztah nezaručí že se nerozejdou. ale to přechození to taky znám plno párů, já si to neumím jakože představit chodit spolu 10 let a rozejít se

dracekmracek
1. čer 2009

evinko taky už mi to leze krkem,a jsem maximálně nasraná 🙄

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
slavný byl spíš ten také ženatý pan poslanec, navíc se dvěma malými syny 😀 😀 😀
udělal ji na rok tiskovou mluvčí, no a když ji pustil k vodě, dostala padáka a začala prudit nás, asi si myslela, že se rozejdem a manžel se zblázní blahem, že ji má zpět... mám na ni docela vztek, že s ní není domluva, příští pondělí máme daší soud, kam zas nepřijde... jsem z toho unavená. Manžel už jí nabídl, ať mu dá jen polovinu toho, co mu dluží, ale nemá ani to a pořád hraje na čas, je děsné, kolik let se dá v naší zemi nechodit k soudu bez trestu.

evanek77
autor
1. čer 2009

dráčku, to chápu... nedájí se dát sousedům klíče a jít třeba k mámě?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru