Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. zář 2009

Potřebovala bych utřít všude prach a vytřít, ale s tím bolavým krkem se mi moc nechce. Nadruhou stranu to za mě nikdo neudělá a není skoro nic krásnějšího, než pocit z dobře vykonané práce 😵 Když se do toho pustím, tak to pak snad půjde.

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
ale fakt opatrně, zrovna dneska u snídaně jsem manželovi říkala, že si myslím, jak teď začnou chřipky, chladné noci a horké dny 😝 😝 😝

kackark
23. zář 2009

Evi, když to nepůjde, tak to nepůjde, neboj. Mám se ráda, a hlavně Tádíka 😉 😵

evanek77
autor
23. zář 2009

jinak já gruntovala včera, průvan mi převrhl 2m fíkus na světlý koberec, tak jsem těhule netěhule lezla po židlích a všechny velké kytky doma přivazovala ke garnýžím a oknům, + vysávání a podlahy, víš jak, sáhneš na kytku a můžeš vytírat...

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
tomík se včera nějak zapřel hlavičkou o čípek a nekopal, ale tlačil nohou do žěber takovou silou, že jsme s manželem nechápali, asi objevil novou hru 🙂 manžel mu to dlaní oplácel, ale malej měl fakt sílu 😀

kackark
23. zář 2009

Evi, ani mě nezlob, lézt někde po židlích, co to čtu 😲
Já mám prcka narvaného jednou nohou na žebru už asi tři týdny a pořád to tak tlačí a on se né a né hnout, tak vím o čem mluvíš, asi se tam zašprajcl 😅

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
a také ten tvůj nesnáší, když si sedneš? Já musím sedět v pololežer, jinak kope a kope, dokud mu ta žebra neuhnou 😀
tak mi po ránu kazí náladu:
http://www.novinky.cz/ekonomika/179726-ceske-do...

kackark
23. zář 2009

Evi, dala jsem ti do alba fotečky jako důkaz, že patřím na psychiatrii 😀 😀 Většina těch věcí co jsou vyfocené je vel. 56 max. 64 😉

A ta poslední fotka je speciálně pro Martinku, až bude mít zase pocit, že nemám žádné bříško 😀 😀 Omlouvám se za ten binec v pozadí.

kackark
23. zář 2009

Evi, už jsem to četla a ani jsem pro jistotu nedávala odkaz, abych vás hned po ránu nenaštvala ☹

sarlotta
23. zář 2009

dobré ránko holčinky🙂

kackark
23. zář 2009

Ahojky Sarlottko 😵

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
máš bříško krásné 😉 🙂 a je super nápad hodit tu výbavičku na ramínka, to mne nenapadlo 😉
ahoj šarlotko 🙂

sarlotta
23. zář 2009

kači, krásné věcičky🙂)) ale oni ty miminka rostou vážně dost rychle 😲 😀 😎 Budeš mít určo některé kousky rovnou na další mímo🙂))))
Náš malý měl 3800 a 52cm když se narodil 🙂)) některá bodyčka jsem mu přes plenku nedopla 😉

kackark
23. zář 2009

Evi, bylo mi líto ty kombinézky mačkat, a když je prostor, tak jsem to dala na ty ramínka od bodýček, ale potřebovala bych jich ještě víc.
Sarlottko: já vím, proto jsem psala, že jsem zralá na psychiatrii. Asi mám nějaký syndrom - strach z nedostatku 😀 😀

sarlotta
23. zář 2009

kači, to nevadí... nebudeš muset tolik prát... některý den je mimi blinkací a vytaháš i 4-5 bodyček a jindy stačí 2 😉 ale já jsem převlékala i když se malý trošku zapotil, nebo když jsme šli ven 😎

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
neboooj, také jsem křeček 😀

evanek77
autor
23. zář 2009

i když u mne to hoodně bylo i tím, že nakupovala zároveň i ségra, mají u nich levnější sekáče 🙂

kackark
23. zář 2009

Evi, já to měla zase tak, že jsem strašně dlouho neotevřela skříňku, kde byly Natálčiny věci a úplně jsem zapomněla, co všechno jsem nakoupila.

kackark
23. zář 2009

Holky, já jsem jak přejetá parním válcem. Jako bych vůbec nespala 😖

evanek77
autor
23. zář 2009

to jsme dvě 😔

kackark
23. zář 2009

Evi, tak to bude asi nějaký divný tlak, jsem totálně bez energie, potřebovala bych Duracell 😀

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
já ráno kňučela jak pes, když mne manžel přišel přitulit. Nebýt toho, že jsem včera koupila croasánky a manžel už je rozpíkal v troubě, tak bych nevylezla 😀

evanek77
autor
23. zář 2009

a duracelláčky budeme mít za dva měsíce, vem si martinku 😀 😀 😀 😀 😀
to říká manžel, když brblu, jak jsem pořád unavená, že malej teď hodně roste a aby měl sílu tak kopat, bere si ji ode mne... takže za únavu vlastně nemůžem 😉

kackark
23. zář 2009

Evi, máme stejné myšlenky, chtěla jsem napsat, že jednu Duracelku v sobě mám, ale ta mě místo nabíjení prozatím úspěšně vybíjí. Zkusila jsem si dát sprchu, ale myslím, že to nezabralo 😒

strouzek
23. zář 2009

ahoj holky už jsem zpět byl tu šéf ale už vypadnul tak můžu koníkovat. koukám dneska se tu grutuje 😕 nechcete holky ke mě na brigádu? já přijdu každý den z práce ve 4,než se najím, osprchuju, obstarám kocoura, trošku poklidím, dám vyprat prádlo atd. je večer , vyžehleno nemám ani nepamatuju, my už nosíme jen věci co se nemusí žehlit 😅

jinak tu veselou novinku s janotovým balíčkem jsem četla ráno, fakt nádhera 😠 a to vy ještě máte štěstí že rodíte letos takže porodné a mateřskou budete mít letošní ale co já ? ☹

evanek77
autor
23. zář 2009

strouži,
manžel nosí košile, ty nejde nežehlit 😝 😝 😝 dokonce i ty nežehlivé to potřebují a ty stejně moc nenosí, protože mají tvrdé límečky...
jo jo, porodné stihneme, z mateřské už moc ne 😝

kackark
23. zář 2009

Evi, jj, košile to je dar z nebes 😠 Když žehlím věcičky malého, tak si to krásně užívám 😵

Strouzi, asi se potkáme někde na pastvě 😖

kackark
23. zář 2009

Evi, chtěla jsem si zkopírovat ten odkaz, co s sebou do porodnice a vystisknout a nejde mi to do Wordu vložit, nevíš, v čem by mohl být problém?

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
já v pc nemám word, ale co to zkusit celé označit a na práznou stránku wordu to vložit?
já musím tisknout přes manželův pc

kackark
23. zář 2009

No to mi právě nešlo, prostě jakoby se to zkopíruje do schránky, ale ve Wordu, když dám vložit, se to neukáže ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru