Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. zář 2009

Počkám na manžu, dneska se mi nějak nedaří. Ale já se obávám, že to bude PC, chudáček už má namále. Včera zase nefungovalo ani jedno USB, tak si s tím manža dvě hodiny hrál.

evanek77
autor
23. zář 2009

já když něco potřebuju vytisknout a nemám tu manželův pc, tak si to zkopíruju do mailu a vytisknu to jako mail 😉

evanek77
autor
23. zář 2009

já mám pc také takové začarované, třeba mi tu nefungují pořady na čt1, vždycky to spadne. Manžel si s tím hrál několikrát, ale prostě to nejde a u něj na pc v pohodě 😝

kackark
23. zář 2009

Evi, tak s videama to mám stejné, na nějakých stránkách fungují, jinde zase ne.
Zkusím ten mail, to je dobrý nápad.

farmarska
23. zář 2009

ahoj holky 🙂
co mi to děláte? číst hned od rána toakovýhle hnusárny, nejdřív o tý mateřský a ted o uklidu, fuj fuj 😝
já mám teda doma bordel jak v tanku a to nejsem těhu, ale nejdřív o víkendu marodil synek, v pondělí to chytnul od něj manžel, takže jsem měla furt vedle koho skákat a nakonec jsem to chytla já 😝 včera to ještě šlo, ale dneska ta bolest v krku a rýma ze mne jde snad i očima, takže bordýlek nebordýlek, nakrmím a mažu spátky do postele 😝

kačí krááásnou výbavičku máš pro toho svýho broučka 😵 a bříško je ještě hezčí 😵 😵
holky já nejsem těhu a taky mám syslovský touhy a sem tam neodolám a koupím nějakej overalek nebo bodýčko, a hromadím si doma v krabicích 😅 😅

kackark
23. zář 2009

Evi, skvělý nápad. Z mailu to už do Wordu překopírovat šlo, z koníka ne.

evanek77
autor
23. zář 2009

farmi,
jejda, to se brzy uzdravte 😉 🙂
kači, 🙂

kackark
23. zář 2009

Farmi, díky za pochvalu 😵 Prostě to jen vypadá, že jsem se připravovala na trojčata 😀 😀

Evi, teď jsem se ještě chvíli vztekala s tiskárnou, ale už jsem vyhrála 😉 🙂

kackark
23. zář 2009

Jinak farmi, asi na mě vlezlo něco podobného co na tebe, jen v lehčí formě. Ale ten popis sedí ☹ Hlavně, ať je brzy líp a na úklid se vykašli 😉

strouzek
23. zář 2009

jo tak košile to je jasný, naštěstí je v poslední době manža moc nenosí protože by chodila si nahatej. v 1. trimestru mi bylo neustále blbě, hlavně u žehličky v tom horku, no a teď zase nestíhám a ještě mám lenoru 😀 ale snad to o víkendu všechno stihnu dohnat.

kači jj je to masakr, já se úplně hrozím toho co si na nás ještě nachystají, kdybych byla snědé pleti tak mám prachů plno na přídavkách a příspěvkách ale takhle prd. 🙄

kackark
23. zář 2009

Strouží, já v I. trimestru nežehlila ani jednou, max. hned na začátku, tak si z toho nic nedělej. Ale manža nosí košile denně, tak ještě, že měl velikou zásobu.

Teď jsem ohledně šetření viděla video s Krausem:
http://frekvence1.stream.cz/video/361829/

strouzek
23. zář 2009

no já se snažila žehlit ale tak max 10 minut, vždycky jsem požehlila 5 věcí a konec, nakonec jsem košile manžovi donesla svojí mamce že to prostě nezvládnu vyžehlit že je mi blbě. teď tam ani košile moc nejsou, spíš trička a kalhoty tak snad to půjde rychleji tak se k tomu vrhnu o víkendu.

evanek77
autor
23. zář 2009

strouži,
ještě že máš ochotnou maminku 🙂

kackark
23. zář 2009

Evi, o tom si ty můžeš nechat jen zdát, viď 😔

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
všude je něco 😀

farmarska
23. zář 2009

kačí ty se taky vyprdni na nějaký žehlení a koukej mne následovat a mazat do postele 😉
a vůbec vyhlašuju, den nepráce, takže hezky všechny nožky nahoru, nebo zalíst do postýlek a zapnout telky 😎
a platí to pro všechny, těhule i snažilky 😉 a bez protestů 😠 😀
alspon si nebudu připadat sama jak lajdák 😀 😀 😀

evanek77
autor
23. zář 2009

farmi, já hlasuju pro, vlastně tu ležím zabalená v dece a PC na stehnech a puštěnou romantikou na nově 😀

kackark
23. zář 2009

Farmi, bezva nápad 😉 😵

strouzek
23. zář 2009

den bez práce? hm to bych brala ale já sedím zrovna v práci, musím letět s firemní poštou odpoledne na poštu, pak nakoupit, pro boty do opravny atd.

katwind
23. zář 2009

stroužku, super tvůj profil, gratuluju strašně moc! Ať je vše dobré až do konce, opatruj se! 😵

kackark
23. zář 2009

Strouzi, lituji tě 😔 Já dneska nedám asi nic, a to mám odpoledne "hlídat" Aničku, naši mají oba noční, tak aby nebyla v noci doma sama. Chuděra se asi těší, co budeme dělat, a já tu budu ležet jak lemra líná.

strouzek
23. zář 2009

jé ahoj katwi, já zase moc gratuluju k mimčovi a těším se na fotečky honzíka 😵

kači však taky to není med v práci, dneska mi tu zase hodili plno věcí a dobírek že to musí dneska odejít když mám zítra volno na doktora, tak jsem naštvaná, jakoby nikomu nedocházelo že jsem těhu 😠 tak opět musím zavolat manžovi že musí přijet pro poštu a pomoct mi. už se fakt těším na nemocenskou v tomhle směru, na jednu stranu když byla firemní grilovačka všichni na mě koukali jak na exota že tam chci jít když jsem těhu ale co se týče pošty a jiných věcí vůbec nikoho moje těhu nezajímá.

farmarska
23. zář 2009

strouží přestan si vymejšlet, ty musíš mít vždycky něco vid 😀 😀 hele neodmlouvej 😀 😀
zbytek pracovní doby prokrafej na koňoj, na poštu at si dojde šéfík sám, mu klidně řekni, že máme vyhlášenej den pracovního volna a jestli něčemu nerozumí, at se obrátí na mne, jsem vyhlašovatel, tak mu to vysvětlím 😀 😀 😎

strouzek
23. zář 2009

farmi no to chci vidět tebe pak v nový práci jak si děláš osobní volno 😀

farmarska
23. zář 2009

strouží no to ne, to až budu pracovat já, tak žádný osobní volno nebude 😅 🤐 to já jen ted kybicuju 😀 😀 se mi líp radí, než koná 😀 😀 😝

kackark
23. zář 2009

Holky, já se z vás asi zblázním. Přiznávám se, že jsem porušila volno a mám rozžehlené prádlo, takže si zasloužím na prdel 😀

mar26
23. zář 2009

Ahoj holky,jdu pozdravit 🙂

ráno jsem byla na gyndě na krvi po porodu,pak nakoupit a před chvílí jsme dorazily domů.
včera jsme byly s holkama ze srpnovek s kočárkama venku...v Praze u jednoho rybníka...je tam i krásná zahradní restaurace,tak to bylo fajn 😵 ...máme fotečky v srpnovky2009 🙂 ..srazy
Jen cestou domů to bylo ucpané a Natynka mi chytla 2x hysterák,tak jsem musela zastavovat a pak z toho chuděrka usnula. Večera pak byla trošku protivňoučká a pak během vteřinky mi usla v náručí...tak jsme nestihli ani koupat a od 19:15 spala až do 7 do rána
😀

pokusím se vás dočíst až mi usne..teď si vykládá v lehátku 🙂

Dneska budu péct k večeři kachní prsíčka na medu,tak jsem zvědavá jaké budou 🙂 a v pátek manžovi udělám koprovku,i když já ji nejím

kackark
23. zář 2009

Marti, ty máš doma teď hotovou Šípkovou Růženku, to je moc dobře, že si odpočineš 😉

To u vás budou zase samé dobroty, já půjdu za chvilku zadělat na langoše, byly na mě vyškemrány a asi se pokusím přemoct a upeču štrúdl.

farmarska
23. zář 2009

kačí už si to píšu..., dělám si poznámky, ...Kači 11.15 porušila mnou nařízené volno... 😠 takže mi pak napíšeš adresu, a až pojedu okolo, budu tě kontaktovat a náležitě tě za to "odměním" 😀 😀 😀

kackark
23. zář 2009

Farmi, už se těším, a když to stihneš dneska, tak možná bude i ten štrúdl 😀 😀 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru