Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
1. čer 2009

aha evi, no koukám manža si taky užil svoje. ještě že našel tebe takovou hodnou a milou 😵

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
on je také hodnej a milej, proto si tak nabil papulu. Některé lidi je potřeba včas chytit pod krkem, že takhle se chovat nesmí a oni si pak většinou už nedovolí. Ale to se slušnej člověk učí těžko a dlouho...

strouzek
1. čer 2009

evi no jako bys mluvila o mýmmanžovi, ten už se taky kolikrát spálil, je hrozně důvěřivej, s každým chce být zadobře. jeho bývalá přítelkyně ho totálně oškubala, odjel k rodičům a když se vrátil měla vyměněné zámky a nechtěla mu dát žádné jeho věci, takže u ní nechal elektroniku, nové vybavení na lyže, všechny peníze, do toho si na ní vzal i půjčku atd. jediný co mu dala byla byl pas protože tam bylo jeho jméno a tak nemohla tvrdit že je to její.

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
no, my budem ten milion, za který zrekonstruoval byt, patřící městu, ale s nájemní smlouvou na ni, splácet 20let. Vyplatit ho ex nechce, jak podepsala v rozvodové dohodě a bytu se vzdát také nechce, to jsme jí za ten dekret nabízeli 600tis, prostě domluva nejde. Manžel sice sňatken s ní má nárok na 50% toho dekretu a ona tím, že tu nežije "opustila domácnost", čímž na něj právně ztratila nárok, ale to by musela chodit k soudu. Směje se nám do ksichtu, protože ví, že nakonec to vzdáme. Já a naše miminko do toho bytu totiž nemůžem být bez jejího souhlasu napsaní a kdyby se manžel třeba rozstřelil na dálnici, okamžitě mne i mimčo vystěhují. No a manžel zároveň nemůže z bytu odejít, protože pak by neměl peníze ani byt (ten by jeho opuštěním připadl zpět městu, které by ho přidělilo někomu v pořadníku), zbyly by mu jen dluhy. Docela mne to mrzí, protože já svůj malý byt v OV mám, šlo by ho prodat a koupit větší, jenže už bychom těch dluhů měli jednak hodně a jednak by to manžel bral jako obrovskou morální prohru ☹

strouzek
1. čer 2009

ty bláho evičko to je strašný, co to je za krávu ☹ nemáš to bobku lehký,podle mě té ženské nejde o prachy, prostě se rozhodla vám udělat ze života peklo 🙄

evanek77
autor
1. čer 2009

strouži,
to už bohužel také víme...

ba111
1. čer 2009

Joj holky, proč jsou lidé tak strašně zlí... teda někteří.
Já vždycky říkám, že je zázrak, že jsme se tady tak pěkně sešly a že jsme tak fajn vlaštovky.
Evičko, boží mlýny melou, neboj, ono se jí to vrátí. Moc držím palečky, aby to bylo co nejdříve a vy jste už měli pokoj 😎 😎 😎 😎 ...

evanek77
autor
1. čer 2009

ba,
když nic, je to velká škola života... a že boží mlýny melou, to už se té dámě asi splnilo, zůstala v 36ti sama bezdětná a žije tím, že sonduje z manžela, jak se máme my. Že jí kdysi nebyl dost dobrý, to už si nějak nepamatuje. A to ještě neví, že čekáme tomáška, sice se ptala, ale domluvili jsme se, že to neřekneme, abychom ho chránili. Člověk nikdy neví, když funguje držení palců od hodných lidí, může to působit i naopak. A náš chlapeček je teď naše všechno. Je to zvláštní, ale jsou lidé, co nevydýchají, že když někoho opustili, dokáže ten čllověk nejen žít dál, ale dokonce být šťastný. Jednou manželovi přede mnou vyčetla, že málo trpí. Tak se jí zeptal za co, když on nezahejbal a to mu řekla: "protože trpím já"
Ale dost už věcí, co sem nepatří, jsem vytočená, protože v pátek jsme s ní měli zase jeden naprosto zbytečný rozhovor, který nikam nevedl a já to pak obrečela, že to nemá konce. Ale ono je to kravina v porovnání s tím, být třeba nemocný nebo přijít o miminko.... člověk by měl pořád děkovat životu za to, co má a né myslet na to, co a kdo mu škodí.

ba111
1. čer 2009

Ten život je prostě pořádná fuška... .
Vybrali jste krásné jméno Evi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evanek77
autor
1. čer 2009

No, bude tom po tátovi 😉 😉 😉
v manželove rodině má prvorozený syn jméno otce 😉 😉 😉
jen se bojím, že holčička bude muset být eva, protože jsem já i tchýně 😀

dracekmracek
1. čer 2009

evinko tomášek je fakt hezké jméno,já ho chtěla taky,ale je to jak brách a tak synovec 😀 to budu čumět za 3 týdny až pindík zmizí 😀

mar26
1. čer 2009

dráčku nevíš něco o Martince?

evanek77
autor
1. čer 2009

dráčku,
můji rodiče mají zatím jen jednoho vnuka-kluka a ten se také jmenuje tom, takže budou dva 🙂

dracekmracek
1. čer 2009

martinko vůbec,neozvala se mi....ani na icq není zkusím jí napsat sms

no evinko to náš klučík bude pro mamku 5.vnuk,ani jedna vnučka 😝

mar26
1. čer 2009

dráčku zkus a dej mi prosím vědět...vím že se neukázala ani v říjnovkách..tak mám starost

evanek77
autor
1. čer 2009

mar,
jejda, snad se nic neděje...

kristynaw
1. čer 2009

tak snad je marti v pohode.... nechcete ji nekdo zkusit zavolat?

dracekmracek
1. čer 2009

máte IP

evanek77
autor
1. čer 2009

dráčku, díky

jana.jaro
1. čer 2009

V pondělí večer mě z ničeho nic začala prosakovat plodová voda.Nevěděla jsem jestli to není třeba únik moči,tak jsme zajeli raději do porodnice.Tam se zjistilo,že to voda samozdřejmě byla,tak si mě tam rovnou nechali.Napíchli mě kortikoidy na dozrání plic,nasadili antibib. a dali kapačku na zastavení kontrakcí(ty jsem neměla).Takto jsem vydržela celé úterý a středu do oběda.Kdy vysadili kapačku proti kontrakcím,tak to začalo.Malá už neměla skoro žádnou vodu,takž v kontakcích strácela tep.Nebylo na co čekat,musely mě udělat ihnet císaře.

kristynaw
1. čer 2009

jani,tak hlavne,ze se stihly steroidy na plice...drzime palecky

evanek77
autor
1. čer 2009

jani,
eminku se ti podařilo donosit do krásné váhy, uvidíš, jak rychle to dožene. Je škoda, žes musela na císaře, ale ono je to prý pro ta nedonošeňátka lepší, aby tlakem v porodních cestách nenastalo krvácení do mozku. Máš krásnou holčičku a až se obě zotavíte, uvidíš, jak tě bude každý s kočárkem zastavovat a obdivovat, jak jste krásná maminka s dceruškou 😉 😉 😉

meggi10
1. čer 2009

Mohu se prosím holky zeptat co je s mao?Často si píšem přes IP, děkuji.

sarlotta
1. čer 2009

Jana.jaro Ema je náádherná holčička-dívala jsem se na fotky...ničeho se neboj,kamoška rodila 31tt a malá měla jen 800g a je z ní zdravá,krásná šikovná,inteligentní holčička.... Ta Tvoje proncezna všechno zvládne. Doktoři říkají,že u nedonošeňátek je už 50% výhrou, že je to děvčátko - jsou to větší bojovníci a Emička má navíc skvělé 2kg. Pokud to jde - nevím jak jsi na tom, tak zkus odstříkávat mlíčko-mělo by to taky pomoct. Strašně moc Vám držím palečky a chápu, že to s Tebou mává. Buď silná, Ema je moc krásná. 😉

sarlotta
1. čer 2009

a tak už jsem se dočetla že mlíčko je 😎 ..to je skvělé..Janičko tak bojujte a ať malé chutná 😉

sarlotta
1. čer 2009

kackar dej mi do tabulky prosím genet.vyšetření 8.6. děkujííí...kontrola na gyndě dnes 1.6. dopadla úplně vpořádku-všechno ok, už mám zas ovulku 😅 tady problém nebude 😠 tak snad mi poradí v prediku..doufám. 😉

jaspina
2. čer 2009

Dobré ráno holky, tak mám za sebou dnes první odběr krve - zítra na hematologii, pak agolutin,profil a folikulometrie.. UF, už abych to všecko měla.

dracekmracek
2. čer 2009

AHOJ HOLKY,TOTO JE PROI VÁS NEVLAŠTOVKY,

moc vás prosím hlavně kvůli Martince přestaňte mi psát IP,abych vám napsala co s ní je.Sama mě poprosila ať si to nechám pro sebe,tak jí respektuji.Není to nic veselého a mně je zle že se z toho opět stává senzace tady na koníkovi jako mnohokrát.Řeknu jen držte palce a prosím respektujte jí a nás v diskuzi děkuji.

A vás vlaštovky zdravím 🙂 normálně jsem ráno blila 😀 asi po 3 týdnech 😀 ale to je tím že mám migrénu od včerejška 😝 asi jak jsem nemohla na záchod 😝

jaspi to jsem moc ráda 😵 jen tak dál a ť je v pořádku všechno 😵

ba111
2. čer 2009

Taky se přidávám ke Katušce, aby jsme teď VŠECHNY daly Martince pokoj a respektovaly její přání. Potřebuje teď klid.
Já jsem v noci vůbec nemohla spát, pořád jsem se převalovala ale pak se mi podařilo usnout a probudila jsem se až 8.30 😎 😎 😎 😎 . Už se mi hold někdy stává, že prostě nejde usnout... a to ještě nejsou žádná vedra 😲 😅 ...
Jinak dneska se přihlásilo ke slovu sluníčko a tak pádím na zahrádku zalít rajčátka a papriky 😵

mar26
2. čer 2009

dráčku máš v tom s Martinkou naší podporu...teď úplně lituju,že jsem se na ní vůbec tady veřejně ptala a nenapsala ti IP ☹
Holky až Martinka bude chtít a moct,sama se ozve...teď opravdu jen držte pěsti...nic víc stejně nikdo neví a udělat nemůže!! Děkujeme 😵

Jinak všem dobré ránko

jaspi to zvládneš a pak uvidíš alespoň nějaké výsledky a budeš vědět co a jak 😵

ba u nás po sluníčku ani stopy, do rána pršelo a teď je pěkně zataženo...včera bylo teda krásně proti dnešku 😒

dráčku ty si to zvracení taky užíváš, tak když je ti dobře, musíš to dohnat papáním,ať pořád jen nehubneš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru