Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
30. zář 2009

ahoj šarlot kde se flákáš? 😉 určitě si vařila něco dobrýho viď? já dneska obědvala musli s mlíkem a co bude na véču ví pánbůh

sarlotta
30. zář 2009

no houby... v noci sem létala na záchod.. takže dneska se léčím mrkvičkou a rýží 😝 ais mě protáhl burčák nebo coooooooo 😉

ale byla jsem dopolko na pohovoru a vypadá to moooc dobře... od ledna nová prácička.
No a uklízím, žehlím- zítra nastupuju do nynější práce- tak ať toho pak nemám moc.

strouzek
30. zář 2009

aháá tak to jo 😀

to je dobře že prácička vychází, jak to tak bývá bude mimi hnedka 😵 ale ty se myslím zlobit nebudeš viď 😀 naše mimi si zase počkalo na to až jsme se rozhodli že pojedeme na dovču a ukázalo se na testu den předtím než jsme jí měli jet zaplatit 😀

jaspina
30. zář 2009

Šarlot a co budeš dělat v nové práci?

strouzek
30. zář 2009

holky jak to je, když je holka je břicho špičaté nebo naopak?? já se dneska cítím teda na holku, šílená pleť a děsné vlasy ale jeden kolega mi tvrdí že je to kluk že mi to sluší a prý i břicho mám na kluka

sarlotta
30. zář 2009

to co teď PPL, internet, objednávky, telefony... pohodička 😉

strouži já měla veliké kulaté - a byl to kluk🙂))))

strouzek
30. zář 2009

no já mám asi špičaté zatím se mi zdá tak uvidíme, štve mě že manža už vzal tip na holku jako jasnou věc a prostě o klukovi nechce slyšet, prej je to nelinka, doma už mluví o nelince, i tchýně prej už počítá s holkou a přitom je to tak nejistý. už i já jak mi topořád říká tak si zvykám na holku a bojím se že pak bude problém zvyknout si na kluka nebo spíš přepnout v hlavě na kluka, no snad to ten velký utz ukáže najisto a bude konec pochybnostem. je teda fakt že minule jsem si byla klukem naprosto jistá i lidi mi to říkali hned od začátku a teď je to těhu jiné, jiné příznaky atd. tak že by fakt holka nevím

sarlotta
30. zář 2009

strouži no a když to neprokáže utz ve 20tt , tak určo nějaký další🙂)) já to věděla až ve 32tt🙂))

evanek77
autor
30. zář 2009

strouži,
já mám špičaté a je to kluk 😀
jaspi,
už byc si vzala něco s klimou,kvůli mimču pak, vem si globální oteplování 😉 🙂
šarlotko,
gratuluji k nové práci 🙂

jaspina
30. zář 2009

Evi mě stejně furt nejvíc láká ten Ford, ale není combi - tak nevím jestli by se tam vlezl kočárek.. Ale je krásný.. I když na druhou stranu má taky nejvíc nevýhod..

sarlotta
30. zář 2009

dík holky... má mi volat tak doufám, že to klapne.. smlouvu ještě nemám. ale mám dobrý pocit ze schůzky.
no nic musím valit, pes skučí u dveří, mějte se krásně🙂

evanek77
autor
30. zář 2009

jaspi,
kočárky jdou dnes složit tak, že je dáš i na zadní sedadlo, alespoň to naše Jane by se tam v pohodě vešlo 😉
teda pokud si nekoupíte dvousedadlový sporťák 😉 🙂 🙂
ale klimatizace je hooodně poznat, vem si, jaká jsou posledních pár let vedra dík výkyvům počasí... pojedeš nakoupit a na parkovišti budeš mít v autě 50°... a chudák mrně

strouzek
30. zář 2009

no tak to jsem zvědavá kdy s mimčo pořádně ukáže, doktorka mi dělá utz pokaždé na poradně a má nějakej novej lepší 3d tak se teď koukala a zatím pindíka neviděla tak snad nenaroste ještě 😀

evanek77
autor
30. zář 2009

strouži,
náš malej se ukázal v 11tt, takže kdoví, jestli ty tam nemáš holčičku 🙂

jaspina
30. zář 2009

Evi já bych právě taky klimu chtěla.. Už jsme se celkem rozhodli, že pokud to automechanik schválí, tak ho vezmem. Volala jsem tomu chlápkovi z bazaru a že už to tady jezdí 3 roky - že díly jsou stejné a měl to tady nějaký invalida a te´d mu otec koupil větší, tak to prodali.. No a spotřebu tvrdil kolem 8l na 100 - že prý když si koupíme 1,6 tak ho stejně budem furt tak honit, že bude žrát stejně. No a dolů už s cenou moc nechce - říkal, že levněj to nekoupíme ani bez motoru 😀 Ale ukecávala jsem ho, tak říkal, že by třeba ještě něco šlo..

strouzek
30. zář 2009

evi no mě právě taky spousta holek co má kluky říkalo že to věděli skoro hned že prostě když tam něco je tak se to ukáže, no zatím se tam neukázalo nic ani na screningu ani teď tak kdoví. 😉

jinak já jsem antiklimovej člověk, nedávám si jí nikde ani v místnosti ani v autě, protože mě z ní vždycky bolí hlava a jsem nemocná

jaspina
30. zář 2009

Já bych s ní nejezdila furt, ale když v letním pařáku člověk vleze do rozhicovaného auta.. 😝 A nebo jet takhle třeba do chorvatska.. Já zas mám často nafoukané od okýnka a pak mě bolí uši a zuby 😖

kackark
30. zář 2009

Jaspi, já jsem v minulém autě klimu měla a využila jsem jí za celý rok jen jednou, když jsem vezla v 35 stupních domů nanuky. Věřím, že ve velkých městech se dost využije, ale mě na vesnici auto bez klimatizace stačí a do Chorvatska bych jela s malým přes noc. Ale taky je to asi tou mojí alergií, že mi prostě nedělá dobře a jsem pak nastydlá. Manža když občas jel na služebky a zapl si klimu, tak se pravidelně vracel nastydlý. Na druhou stranu teď mám kombíka a oproti krátké si to moc chválím. Ale sama vidíš, co člověk to názor, takže těžko radit.

Sarlottko, moc držím pěstičky na to místečko a pak taky hlavně na // 😵

kackark
30. zář 2009

Strouzi, já vím od 13tt o tom našem chlapákovi 😉 Jestli jsem to dobře pochopila, tak všechny miminka na začátku těhu mají "pindíka", ale chlapečkům se začne zvětšovat a holčičkám se z něho stává klitoris, ale kdy přesně to nevím.

kackark
30. zář 2009

A jestli máte některá chuť na bramborový salát, tak se u nás stavte, mám ho plnou mísu 😉 🙂

A mám nové zprávy od dráčka, jdu pro telefon a přepíšu vám je.

kackark
30. zář 2009

Draček psal:

Kačenko, tak mám přijet zítra, kdy tam bude internistka, udělali mi nějaké testy. Lukášek tlačí čím dál víc, že už jsem otevřená na špičku prstu.

jaspina
30. zář 2009

Kačence budu na zítra držet palce! 🙂
Kači já na ten salát jedůůůůů 😵 Mňam, jsi mi fakt udělala chutě! Jak ho děláš? A s těma nanukama jsem se musela zasmát - fakt výstižné.. 😀

murynka
30. zář 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

poslední fotky 🙂

jukněte kuchyn zaplacena přivezou jí 8.10 😵 😵 stála 45 tis.plus ješět montáž
je mnohem hezčí než s tím barem jsme max.spokojeni 😉

murynka
30. zář 2009

kačce držíme place 😉 😉 😉

strouzek
30. zář 2009

jaspi no vlézt v létě do rozhicovaného auta je děs ale zase lepší než rozhicovaná vlézt do zimy a být nemocná. mě stačilo na dovolené, půjčili jsme si auto a tím že jsme byli vyhřátí tak jsme onemocněli i po chvilce puštěné klimošky. vždycky když jedu s tchánem v autě a ten má klimošku pořád jsem nemocná nebo aspoň se mi spustí na den rýma. takže já i kdybych měla v autě klimošku tak si jí nepustím

dráčkovi držím pěsti a hlavně malému LUkáškovi moc se na něho těším, vlastně na všechny vlaštovčí mimča, já už se holky těším jak tu budete v prosinci hlásit jedna před druhou kdo porodil 😀

kackark
30. zář 2009

Jaspi, salát dělám úplně jednoduše, nepářu se s tím:
Brambory uvařím ve slupce, studené oloupu, nakrájím na kolečka a přes to speciální sítko promačkám na malé čtverečky, stejným způsobem dvě vařená vejce, pak zeleninu do bramborového salátu (prodávají už sterilovanou), a klobásu na kostičky (manžel miluje třeba čabajku), osolím, opepřím, opodravkuji a smíchám s jedním sáčkem majolky (nejlépe Poličanka).

Mury, kuchyň je moc pěkná. A ta cena je asi bez spotřebičů, viď?

murynka
30. zář 2009

kači jasně bez spotřebičů 😉 ty vyjdou ještě na 30 tis.plus montáž asi 15 tis.takže jsme v tom za 90 tis. 😀 😀
ale nedá se svítit 😉 😉 😉

kackark
30. zář 2009

Mury, pořád jste na tom mnohem lépe než my 😉 🙂
Ani nechtěj vědět kolik stála nás. My hlupáci jsme si totiž objednali spotřebiče přes ně 😒

murynka
30. zář 2009

kači aha a kolik jste tedy dali??? 😨 😨

kackark
30. zář 2009

Úplně se to stydím napsat, ale bylo to něco přes 160 tisíc. A to samotná kuchyň byla něco přes 70 - což by šlo, napálili nás na spotřebičích 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru