Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
18. kvě 2009

Evicka: velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulaaaaaaaaaaacia!!!!!!!!!! To znamena, ze robili triple testy normalne???
Nebudes musiet teda na amnio??

evanek77
autor
18. kvě 2009

papua,
nedělali, tripple se dělají od 16tt, tj. na ty půjdu v červnu. Ale NT je výrazně přesnější, dělá se mezi 11-13tt 😉
Ale pokud vyjdou oboje testy negativní, na plodovku nemusím 🙂

papua
18. kvě 2009

aha.... tak to je super, tak to aj triple musia vyjst tak krasne.....Velmi sa tesim s tebou!!!! Zajtra sa hlasim s testom, ale neviem neviem......necitim nic stale, tak uvidime....Snazim sa aj verit, ale vies ako to je.....tazko to ide☹ verit.

evanek77
autor
18. kvě 2009

papua,
já vím, že to je težký, ale určitě tam budou, jsem o tom přesvědčená 😉 😉 😉 😉

tercie
18. kvě 2009

Jaspi teda to byl přeborník ten váš čičiňák😀 i když tak špatně skončil...ale z toho si nic nedělej, já jsem zas umordovala křečka, když jsem byla malá... jsem ho v akvárku s plexisklovým krytem dala v létě na okno, aby si užil sluníčka... asi se přehřál, a večer bylo po něm, chudinka... jenže byla jsem tele malý.

Evi já taky spíš spoléhám na ty NT, ty se nepletou, tripply bývají falešně pozitivní.
Papu taky moc držím palce na zítra!!!!

evanek77
autor
18. kvě 2009

tercie,
přesně tak 🙂

papua
18. kvě 2009

dakujem vam dievky! tak zajtra...

tercie
18. kvě 2009

Jo a já hlásím, že ode dneška měřím BT, abych věděla, jak to funguje 🙂 MS skončila po 4 dnech, zřejmě díky kontryhelu, jinak jsem ji mívala vždycky 7 dní.
Evi prosím tě o radu, jak si dám v albu odkaz tak, abych nemusela adresu kopírovat a složitě vyhledávat...no prostě jako to tam máš ty? Já tyhle programovací jazyky neovládám 😀 Moc děkuju

jaspina
18. kvě 2009

holky já už letím domů, tak se mějte krásně. Budu držet palce Papue a taky Katušce.. snad se nám ozve!

evanek77
autor
18. kvě 2009

tercie,
menu-sharing-home page sestup: nahoře na stránce tam bude Your Charting Home Page Web Address: to zkopíruješ do alba jako cokoli, co se vkládá 😉
pokud bys nám chtěla poslat jen jeden konkrétní cyklus, tak si nejprv dole na strávnce zaškrkni v kolonce Selected charts, který tam chceš mít 😉
doufám, že to nepletu, už je to dlouho, co jsem to dělala 😀

evanek77
autor
18. kvě 2009

pro to vložení musí být před čímkoli co vkládáš tohle

evanek77
autor
18. kvě 2009

ostré závorky co jsou na klávese s otazníkem a čárkou dole vpravo, pak "a href=" bez uvozovek a za to zkopírovat tu adresu z koníka 🙂 🙂
jinak mne to naučila kačka s maovou 😀

evanek77
autor
18. kvě 2009

našla jsem stránky, kde to je popsané, co se týče koníka: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

dracekmracek
18. kvě 2009

evinko moc gratuluju aspoň tobě to dopadlo dobře 🤐

evanek77
autor
18. kvě 2009

dráčku a co ty a bojovníček, celý den tu na tebe všechny myslíme, kdy budeš vědět víc?

dracekmracek
18. kvě 2009

jela jsem ráno s horečkou do gennetu,nemůžu dýchat a bolí mě v krku,no a v gennetu měli dopis z laborky že opakované testy se dělat nebudou,že tyhle vyšly jasně.takže mi je znovu už nennabírali a já jela domů.

evanek77
autor
18. kvě 2009

dráčku a co dál, odběr choriových klků nebo plodovka nebo co? Jaký zvolili postup?

murynka
18. kvě 2009

ahojky katusko a co dál?? 😕 😕 mysleli jsme na tebe a kdy jdeš na UZ

evanek77
autor
18. kvě 2009

ta viroza mne mrzí, ale to jsou i nervičky, vím, jaké to je, to by porazilo stádo slonů, takové nervy a né nás křehké těhulinky 😉

dracekmracek
18. kvě 2009

příští čtvrtek jdu an nějaké dva ultrazvuky a uvidí se...se cítím nějak prázdná,brečím.Bojím se že miminku ublíží i ta viroza ☹

murynka
18. kvě 2009

dracem mimiminku viroza neublíží to se neboj..spousta těhulek je nemocných to miminko zvládne 😉

evanek77
autor
18. kvě 2009

jinak kači, šmírovala jsem ti album, tripple ti nemohli dělat, to jde od 16tt, teď ti museli brát krev na Nt
a kdyby to byl tripple, ty vychází tak 50:50 falečně pozitivní, to by bylo fajn, u NT je 10% falešně pozitivních, i tam je pořád naděje 🙂

dracekmracek
18. kvě 2009

užv mi tak hrabe že jsem dneska cítila že se mi něco hýbe v bříšku 😔 jste moc hodňoučké já vám to tu nebudu kazit

evanek77
autor
18. kvě 2009

dráčku, ve 12tt už viroza neva, neboj 😉
hele, kdyby to pokládali za vážné, rovnou by ti odebrali ty choriové klky na vyšetření, bere se to dlouhou jehlou přes vaginu přímo z dělohy ☹ Takhle neboj, dobře to dopadne, i když je mi jasné, že se to líp říká než provádí, se nebát...

murynka
18. kvě 2009

katusko evička má pravdu triplly ti dělat nemohli,to byl asi odběr na NT a co ti přesně řekli?proč tě tak děsí mě krev nabrali ale výsledky řeknou až po UZ který bude ve čtvrtek 😕 😕

evanek77
autor
18. kvě 2009

dráčku, nic nám nekazíš, máme tě rády a jsme tu pro tebe 🙂

evanek77
autor
18. kvě 2009

hele dráčku, jestli máš ty hodnoty, pošli mi je do IP, já ti je klidně porovnám s těmi z letoška a z loňska, jak to vypadá

dracekmracek
18. kvě 2009

evinko já nevím co byly ty druhé testy,měla jsem dvě žádanky.sestřička mi je i na recepci ukazovala že tam mám nějaké hodnoty vysoké.já tomu nerozumím a ona mi řekla že má zakázané říct víc,že mám počkat až na ty ultrazvuky.

evanek77
autor
18. kvě 2009

aha, takže hormoy z krve... dráčku to samo o sobě nemusí nic znamenat, oni to dají dohromady s UZ, kde zkontrolují šíjové projasnění a nosní kůstku + rozštěpy a z toho teprv spočítají riziko s ohledem na tvůj věk.
Tak to jsi mne uklidnila, sestřička tě zbytečně vyplašila, jedno bez druhého nejde hodnotit 😉 😉 😉

murynka
18. kvě 2009

když jsme to tu spala proč jí děsí že se musí udělat ještě UZ 😉 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru