Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
3. říj 2009

teda holky, vy jedete na to že je dnes sobota 😕 😕
jsem myslela, že nebudu mít co pročítat, že vás jen rychle zkouknu a tady tři nový stránky!!! 😨 🙂

mimina321
3. říj 2009

farmi máme ukecaný víkend 😀 😀 😵

murynka
3. říj 2009

sarlot to víš těhu demence 😀 😀 😀

kači dělala jsem švejka hovězí maso s lečem a hranolky 😉

také nevím co pořád vařit ☹ 😠

evanek77
autor
3. říj 2009

my měli kulajdu a škubánky s mákem, manžel už spinká jak andílek 😉 🙂

murynka
3. říj 2009

evi také se natáhnu mě bolí tak záda ☹ ☹ a jdu na lívance které mi donesla tchýně 😀 😀 😀

evanek77
autor
3. říj 2009

mury,
jj, to chápu 😉 🙂 🙂

mar26
3. říj 2009

Kačko jo tak vy myslíte podložky 😀
ty se fakt užijou..na přebalovák...lehce se zamažou když je v plíně mega nálož...počůrají a někdy Naty nechávám na nich rozbalenou,protože to prckové milují a to se počůrají hned 😀
Ale dokoupit je můžeš vždycky 😉

jsme měli obídek z restaurace a já teď udělala palačinky a ještě přeházela ve skříni letní věci se zimníma 🙂

mimina321
3. říj 2009

ja som dopiekla koláčiky,robila som 2 druhy čakáme návštevy tak sa to popapá
som uťahaná,umyla som aj tie dvere a prevliekla som,ešte urobím polievku na zajtra a oddychujem 😵

mar26
3. říj 2009

mimi ty jsi zase pilná 🙂

mimina321
3. říj 2009

mar to ja mám záchvat raz za čas 😀 😀 a niekedy počkám na gauči kým to prejde 😀 😀 😀 😀 😵

jaspina
3. říj 2009

Ahoj holky,
my jsme dnes dopoledne objížděli autobazary,ale nic se nám nelíbilo..Ten Focus prostě nasadil laťku moc vysoko.. Mě se akorát líbil Renault Scenic, ale Jarek byl proti, že je to velká kráva, že bych v tom nejezdila - to má pravdu. No a odpoledne mi volala kámoška, že jestli nechcem Peugeota - její manžel tahá auta z německa a že jak na tohle narazil, tak že říkal ,že to by bylo auto akorát pro nás. Je to peugeot 206 combi. Sice je bílý - co jsem nechtěla, ale skousnu to, protože to je automat. Rok sice 98, ale má najeto jen něco přes 70tis. km, takže v pohodě.. A má i klimu.. atd. No a nejvíc nás přesvědčila cena - i s převozem, clem, daní...se to prý vleze do 45 tis - což je nádhera. My jsme se dívali i kolem 80tis a nic nás nepřesvědčilo.. no takže takto bychom ušetřili.. Snad to klapne a nikdo ho nevykoupí dřív 😠 Jo a zítra nahlásím 1DC - minule po pregnylu jsem to taky dostala 30DC a všecky MS příznaky jak vyšité - ale ani nejsem v depce - poznala jsem už v pátek, že se blíží,tak jsem to stihla vstřebat.. A taky mě tak nějak trochu hodilo do pohody, že jak jsem cítila, že MS přijde, tak jsme se o tom doma pobavili a řekli jsme si, že když to jinak nepůjde, tak prostě půjdem i do IVF.. Tak se k tomu clostilu neupínám jako k poslední možnosti. A taky si od pátku zas užívám horkou vanu 😵 Si říkám, že není co zkazit a mě to ulevuje od těch bolestí břicha.

kackark
3. říj 2009

Jaspi, tak pro toho peugeota bych byla všema deseti a cena je úžasná 😵 Najeto málo 😉
Známá má Renaulta Scenica a už by ho nebrala, drahé náhradní díly a je dost poruchový.
A hlavně je dobře, že nemáš depku, k mamince bez depky se miminku bude chtít hned 😉 🙂
Marti, to je dobře, že jsme se pochopily 😵

kackark
3. říj 2009

Mimi, ty jsi tak neuvěřitelně pilná 😉 🙂
Mury, nevím co přesně je ten švejk, až se ti bude chtít můžeš popsat 😉 🙂

murynka
3. říj 2009

ahojky

jaspi to auto je super a auta dotažené s německa jsou v super stavu a jak píšeš super cena 😉 neváhala bych a šla bych do toho my to chceme také tak ale nemáme nikoho kdo by to přetáhl a vyřídil ty papíry ☹

renaulta ne proboha ne!!!toho mám já a je na to tak hodit ze skály 😅 😠 😠 ☹

a k MS třeba nedojde!!někdy se pocity můžou mýlit 😉 😉

kači švejk:v papináku na cibulce hovězí maso,nechám ho chvilku na cibulce povařit,přidám sklenici leča koupenýho,zaliju vodou a nechám 40 minut vařit,pak vyzkouším zda je maso měkké a když je podle potřeby zahustím moukou..někdy je třeba někdy ne a k tomu máme rádi hranolky nebo rýži 🙂

kackark
3. říj 2009

Mury, díky za fajn tip na rychlé jídlo, už teď se mi sbíhají sliny 😵

murynka
3. říj 2009

kači nemáš zač rychle té opravdu je 😀 😀

holky mě je dneska divně celý den mě bolí bříško ☹ a ted je mi na zvracení ☹ asi se nemám bát co??? 😔
je to jen nějaký střevní fuj 😝 🙄

kackark
3. říj 2009

Mury, mě je často na zvracení, myslím, že je to tím, jak malý stlačuje žaludek a kope mě do žeber. Věřím, že ani u tebe to nic nebude 😉

Víš jak dlouhý si měla čípek na poslední kontrole? Já teď 41mm, a CS mi žádné nenapsal, tak ani nevím jak na tom jsem.

murynka
3. říj 2009

kači ty joo tak to máš dlouhý čípek 😕 😕 mě řekli že ho mám delší 😅 😅 a to jsme měla ve 28tt za té hospitalizace 34mm 😕 😕 😕 ....

no jo gulášovka mi nesedla byla od tchýně a šla do wc ale ulevilo se mi 😎

kackark
3. říj 2009

Mury, tak hlavně že je líp 😵
Já mám celou dobu čípek poměrně dlouhý, od minule se zkrátil o 1cm, tak uvidíme jak to bude dál.

murynka
3. říj 2009

já jsme zvědavá na CS ted v úterý 😅 😕 .......
tak bud ráda čím delší tím asi lepší 😉 😉

dobrou noc 😵 😵 tobě i tadíkovi 😵 😵

kackark
4. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 5.10. KO, 13.10. NT screening
Papua.........našla // 6.10. ultrazvuk
Jaspina.......................30DC
Mimina.......................17DC
Farmi.........................14DC
Sarlotta.......................3DC

kackark
4. říj 2009

Ahojky sluníčka 😵
Přejí vám krásný den 😉 🙂

Mury, ty jsi tu včera ještě byla 😕 Já myslela, že už spíš 😀 Tak budu na úterý držet pěstičky 😵

mar26
4. říj 2009

Ahoj vlaštovičky,

dneska to vypadá,že bude hůř jak včera,ale třeba se počasí vybere. Včerejší den byl Natynky zatím ten nej 🙂 .Celý den samé úsměvy,povídání, žádný pláč. Usnula ve 20h a vzbudila se před 8..no nádhera 🙂 . Já teď snídám a ona si hraje na dece.
V 10h nám přijde paní,aby ji uzavřela pojištění-spoření Sluníčko.

přeji včem pohodový den 🙂

kackark
4. říj 2009

Ahojky Martinko,

gratuluji k hodné princezně 😵
Až to pojištění uzavřete, můžeš nám o tom něco napsat, taky uvažuji, že Táďovi něco založím, ale nechci udělat chybu, tak čerpám co nejvíce info už teď 😉

kackark
4. říj 2009

Berušky, vy dneska asi pilně pracujete, že tu nikde, nikdo není. Já vždy od práce utíkám k vám, že si tu chvilku odpočnu a tady nikdo 😔

mimina321
4. říj 2009

ahoj 🙂
tak nakúkam a tu je prázdno,všetky asi na prechádzke 😉

strouzek
4. říj 2009

krásnou neděli holky

nene já jsem doma, snažím se uklízet no mám půlku bytu, udělala jsem chybu že jsem si sedla a už se mi nechce nic. 😝 ale budu muset.

mimina321
4. říj 2009

stroži ja som bola pracovitá včera dnes leňoším 😵

strouzek
4. říj 2009

to ti závidím, já taky se většinou snažím uklidit v sobotu a v neděli už jen odpočívat ale byli jsme u tchýně, měli jsme tam být 2 hodiny a zase to bylo na celý den, jeli jsme na návštěvu ke strejdovi od manži a ten nás nutil koukat na svatební fotky svojí dcery, jako krásný to jo ale koukat na 1200 ks fotek na dvdčku to fakt člověka unaví. pak jsme jeli na oběd s tchýni, vůbec mi ten oběd nesednul, takže jsem šla hned v té restauraci zvracet, pak jsem ještě zvracela po cestě autem, když jsme pak šli na nákup tak mě zase v půlce nákupu chytnul průjem takže fakt den k pohledání 😀

kackark
4. říj 2009

Strouzi: tak snad je dneska líp 😵

Ahojky mimi 😵 To je dobře že lenošíš, včera jsi byla pilná víc než dost 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru