Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
8. říj 2009

Holky, já včera šíleně utrácela 🤐 Chtěla jsem si zvednout náladu, ale stejně to moc nepomohlo, mám nějakou depku.

Koupila jsem si kojící podprdu za 700,-, malému jsem koupila odsávačku na vysavač, chránič matrace (dává se na to ještě vůbec prostědadlo, nějak jsem to nepochopila 😝 ) a pak mi manža i nechal ušít takové bavlněné šaty - měli blbou barvu, a paní byla ochotná, že se domluví s dodavatelem a ušijí mi černou, ale stejně mě to nijak z té depky nedostalo.

jaspina
8. říj 2009

Tak jsem tu - abych ukořistila nějaké prskance 😉
Na alergologii jsme dostala nějaké kapky a prášky a že se uvidí..

kackark
8. říj 2009

Jaspi, tak snad to zabere, moc Ti to přeju 😉

jaspina
8. říj 2009

Kači děkuju - ale hlavně ať zabere clostil - to je nejvíc! 😉

mar26
8. říj 2009

Ahoj holky,

Kačko, sluníčko,pročpak máš depku? Na chránič se prostěradlo dává 😉

mar26
8. říj 2009

papu krása 😵

jaspi tak držím palečky,aby zabral 😵

strouzek
8. říj 2009

jé papu už má v pasu týdny krása 😵

strouzek
8. říj 2009

kači no teda takže utrácivá nálada jo? 😉 tak tu já mám taky ale je před výplatou ale holky příští týden budu mít manžu v thajsku a jdu si pro jeho výplatu sama tak to vidím tak že hned od účetní to vemu přes město 😀 😀

jaspina
8. říj 2009

Kači já taky řeším depky nákupama - ale pak mě to doma hodí do ještě větší - že se mi to třeba pořádně nelíbí, nebo zas začnu bádat nad tím, jestli jsem si to měla koupit nebo ne.. Ono člověk na chviličku, kdy tu věc vybírá zapomene na to svoje trápení - ale v momentě kdy odchází z obchodu už je to zas stejné.. Mě nejvíc zabírá zalézt si do postýlky v tlustých ponožkách, s dobrým čajem - zapnout aromalampičku a prostě se z toho zkusit vyspat. A nebo naopak při vzteku si pustím hudbu a uklízím 😉

papua
8. říj 2009

Jaspi: ja drzim tiez palce, aby zabral clostil, ale myslim ze zabere urcite 😉
Kaci: z coho mas depku moja? nemaj !
Strouzi: 😉
Mar: 😉 dakujem 😉!

kackark
8. říj 2009

Jaspi, Marti, já pořádně ani nevím, asi ze všeho nejvíc mě štve, že to nemůžu mít pro Táďu tak hezký jak bych si představovala, do nekonečna bych tady mohla lítat s hadrem a vidět by to nikde nebylo. Včera jsem zjistila, že děda zase nechal připustit kozu, takže místo, aby si hospodařením ubíral, tak stále nabírá nové a nové a já to nějak nezvládám. Chce se mi brečet a v podstatě ani nemám žádný hmatatelný důvod. Jinak jsem hodně řešila depky taky uklidem, ale teď už to tak dobře nezvládám, mám pořád rýmu a hlavně mě pálí jedno místo pod žebrama - pořád jsem si myslela, že to je tím, jak malý kope, ale teď už začínám mít strach, že je to nějaký můj orgán, je to cca měsíc v kuse a to je blbost, aby se nehnul.

Marti, ale když to pročůrají, tak se stejně musí prát oboje. Tak to máš chrániče dva? Nebo jak to děláš? Nějak mi to nemyslí 😝

A jinak děkuji za povzbuzení všem, jste moje zlatíčka 😵

Strouzi: já včera už musela manžovi volat, jestli bude ochotný mi šaty koupit, já už bych na ně těžko měla, tak musel přijet a chtěl je vidět 😉

mar26
8. říj 2009

Kačko oni ani ty hormony a hnízdící instinkt nepřidá..chápu tě a nemusíš mít hmatatelný důvod. Věř ale,že spokojené miminko bude hlavně tím,že ho budete mít s manželem rádi, ať u vás bude uklizeno nebo ne. To ostatní se časem vyřeší..uvidíš 😉
Jinak něco tě bolet může,ty orgány se ti všechny posunuly a neboj, po porodu se pak vrátí na původní místo a na 99% tě to přejde, asi tam je něco skřípnuté.

Ono záleží,jaký ten chránič máš..ty ho máš jako prostěradlo s igelitem zespodu? Já ho mám od Emitexu, je to takové silnější a asi by to šlo jen otřít.....stejně to spíš využijem až při tréninku spaní bez plenek,i když nehodka se může stát vždycky 😅

Kačko to je manža hodný,udělal ti radost šatičkama 😵

jaspina
8. říj 2009

Papua díky - snad to tak bude 😉
Kači ony jsou igelitové - ty prostě jen chrání matraci od pročůrání, ale ležet přímo na tom se nedá - prostě PVC.. No a pak i takové (často jen menší podložky) a ty můžeš dát normálně na prostěradlo a při pročůrání vyhodit - většinou se prodávají po víc kusech v rozm. 60x60, 60x90,90x90 a ty maji igelit jen zespoda a nahoře nějakou netkanou textilii nebo prostě podobný povrch jako na vložkách - tak na tom se ležet může.. My to tady máme pro ležící pacoše..

papua
8. říj 2009

Kaci: Mar ma uplnu pravdu, to si aj ja myslim...neboj moja to prejde vsetko....
Jaspi: urcite, musi!!!! ked aj nie hned, tak na druhy krat urcite 😉

mar26
8. říj 2009

jaspi jj,ale mimi až se tam začne trošku mlít,tak ty jednorázové podložky nejsou tak vhodný...ale ty se užijí na přebalovák,na přebalování venku,u doktorů atd. Jinak po porodu taky dávají ty jednorázové podložky 😀

strouzek
8. říj 2009

Jé holky koukám téma úklid tak to je věčné téma asi všude. Já se o víkendu překonala a fakt jsem vygruntovala a jak dlouho si myslíte že to vydrželo? Asi tak 2 hodiny, manža hodil ponožky do rohu, tričko přes židli, všude drobky v obyváku protože večeřel bez tácku atd.když jsem pak konečně unavená lehla na gauč tak mi řekl proč se tak dřu když jsem těhu. Proč asi abychom nezhnili ve špíně. Jediné co pak udělal že vysál podlahu ale jakoby nevysával, narychlo o reklamě mezi filmem, a to ještě jenom prostředek pokoje protože přece do rohů a pod gauč nejde vidět
😠
včera jsem fakt zuřila znova protože se ho ptám kdy půjdeme zařídit okna a malíře a prej v poho všechno se zvládne levou zadní a přešel na jiné téma a místo toho se zabýval celý den seděl u netu. Nevím jestli je to už ten hnízdící instinkt ale asi ne protože tyhle věci mě rozčilují odpradávna.

kackark
8. říj 2009

Jste moje zlatíčka 😵 Díky 😉

No tenhle chránič je na celou postýlku a je to PU/froté - takže navrchu to opravdu vypadá jako normální prostědadlo a je pratelný, dá se i vyvářet 😉

strouzek
8. říj 2009

ty jednorázový podložky dává tchýně psovi do rohu když jede pryč 😀 já žádný chrániče ani podložky neplánuju, přebalovat budu na komodě a když někde mimo domov tak mám takovou přebalovací medvědí podložku z ikei

strouzek
8. říj 2009

holky budete používat plínky látkovky nebo jednorázovky??já rozhodně jednorázovky páč jsem zhnilá něco vyvářet a prát 😀

kackark
8. říj 2009

Strouzi, tak to jsme na tom naprosto stejně ☹ Manža mě ještě vynadá, proč třeba vytírám, když vím, že to nevydrží an pět minut, a že by to pak někdy klidně udělal. Ale to pak někdy bylo, že vytřel cca 2x za mé těhu, a vlastně se hádáme kvůli někomu úplně jinému, kdo ten bordel dělá a to mě štve 😠

mar26
8. říj 2009

stroužku a na komodě budeš mít co? Ty jednorázovky jsou super,protože mimčo se často při přebalení počůrá nebo po koupání když budeš sušit a mazat.....nebo když ho jen tak vybalíš a necháš chvíli bez plíny..větrat a děti to mají moc rády

jinak jedu v jednorázovkácha ty nový pampresky ..ty bílý sensitive jsou úplně úžasný...ale taky pěkně drahý 😝 ...dávám je na ven a na spaní

kackark
8. říj 2009

Strouzi: já ty jednorázový chci používat přesně jak píše Martinka a ten chránič jsem koupila proto, že mi je líto, aby úplně nová matrace byla hned pročůraná, klidně by se mohlo stát, že já nebo manža dáme špatně plínku a byla by škoda takhle ničit matraci 😉

strouzek
8. říj 2009

kači přesně, manža mě sice peskuje proč se honím ale copak to jde jinak. jako manža by to udělal ale já na to nemám nervy, dám mu prachovku ať utře prach a co myslíš, objede věci dokola takže jakoby ten prach neutřel. když mi pomáhá s nádobím tak to sice utře ale už neschová takže polovičatá práce. já neříkám že mám vygruntováno to spíš naopak ale občas prostě potřebuju pořádně uklidit se vším všudy a to si musím udělat fakt sama, pořádně vysát, vytřít, umýt dveře atd.

mar no na komodu si chci nechat vyrobit takový ten nástavec a mám na to koupenou takovou tu pěnovou podložku měkkou. jinak já chci taky používat pampers, všichni si je chválí akorát ta cena no ale to už k tomu patří.
jinak dívaly jste se včera holky na Přešlapy? bože jakobych viděla nás v tom páru jak mají to mimčo. 😀

strouzek
8. říj 2009

aha no tak to já si teda ty jednorázovky taky koupím. musím tyhle věci dořešit,to víte laik, na snažení,ovulaci, testování atd. jsem byla expert ale na věci kolem porodu aj. jsem úplný neználek. zrovna včera jsem se ptala kamarádky co to jsou ty jednorázové kalhotky tak mi radila nějaký síťovaný tak jsem to zkoukla na netu a na diskuzích na koníkovi a už vím o co jde a jaký 😀

mar26
8. říj 2009

stroužku nejsou pampers jako pampers 😉
Když budeš kupovat dvojkový -žlutý..dívej se na obal na fotku té plínky...lepší jsou ty,co mají dva malé obrázky-většinou slony po stranách a uprostřed nápis pampers..na té plínce,pak totiž tam dávají druhý druh a to je jeden velký obrázek uprostřed...dá se to poznat právě už na obalu. No trojkové atd.-modré už mají jen s tím velkým obrázkem,ale zdají se mi mnohem dřív pročůrané než ty s těma malýma obrázkama. No a ty nové bílé mají uvnitř takovou síťku a hezky voní,oproti jiným pamperskám...jsou jako bavnka. Jinak si chválí huggies a babylove z DM

strouzek
8. říj 2009

holky konečně jdu dneska k holiči, vypadám už fakt žalostně. akorát nevím jak zase přežiju tu barvu a alobaly na sobě, to jsem vždycky na svěrací kazajku, navíc mi to tam nechává dost dlouho protože mi chytá blbě barva takže dneska tam asi zešílím

kackark
8. říj 2009

Strouzi: tak to můj manža by do ruky ani prachovku nevzal. Ale na druhou stranu toho má dost, vím, že v práci má dost starostí a řešení, pak je taky spousta práce kolem baráku a kdyby měl uklízet tak, jak bych si to představovala já, tak by se z toho asi zbláznil. Jde o to, že by se měl třeba snažit usměrnit dědu a vysvětlit mu, že, když jde do koupelny, tak že si má vzít čisté bačkory, a ne ty ve kterých šmajdá ke slepicím, že když se vytře a počká se deset minut než se potom začne chodit atd. Ale jemu se tohle řešit nechce a jediné jeho řešení je, ať to teda nedělám, když vidím, že je to zbytečný 😝

Přešlapy jsme sledovali, ale asi je manžovi zakážu, začíná se bát, jak tam to miminko pořád brečí.

kackark
8. říj 2009

Strouzi, tak to ti v těhu bude chytat ještě hůř. Ale zase budeš krááááásnááááá 😵

strouzek
8. říj 2009

jejda no teda ty plínky jsou taková věda? 😕 já myslela že koupím pampers podle váhy nebo věku mimča a hotovo. hm tak to musím ještě nastudovat. 😀

evanek77
autor
8. říj 2009

Ahoj,
jsem zpět, konečně mám všechny hormony po loňském porodu srovnané 😀 😀 😀 , to brzy. Jen jsem narazila na to, že mám jít po šestinědělí na endokrinologii zas na kontrolní odběry a nevím, jak to udělat, když jsou na 7 ráno, kdy manžel už bude na cestě do prahy a mámu pro změnu takhle ráno nezlanařím, aby mi ho půl hodinky pohlídala. Myslíte, že se tak malé mímčo dá vzít na polikliniku? Abych ho nenakazila.... On ten odběr je 3min, to by v kočárku zvládl, ale má stach z infekčního prostředí....
kači,
je mi líto, že děda zas vymejšlí 😝 😔
jinak matračku mám už přímo s potahem na zip, kt. je z jedné strany igelit a z druhé prodyšný. Takže nepromokavá prostěradla jsem kupovala zbytečně 😀 😀 😀 😀
ale mám koupené ty chrániče na postel i na letiště, kdybych si malého brala do postele, měli je na mimibazaru za supr cenu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru