Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
8. říj 2009

jaspi,
já konečně pochopila, že se to říká. Mně totiž kdysi kolegyně řekla na kýchnutí zdechni a já se rozbrečela 😀 😀 😀 já to tehdy vůbec nevzala jako vtip, ona byla taková drsná a já se jí bála...

jaspina
8. říj 2009

Ona už když spolu chodily krátce řekla, že ho má zmáklého a on skáče jak ona píská.. Když jsem se snažila to bráchovi říct - i mamka už pak viděla co je zač, tak se hrozně zabýčil a prostě to neviděl.. Postupem času ji prokoukl i druhý brácha - ten se na jejich svatbě fakt opil a pak to byla teprve legrace..Jejímu bráchovi tam vykládal: Jako uznej sám - co on si bere? Ty by sis takovou ženskou vzal? Jsme z něj byli hotoví 😀 No a pak už na to přišel i můj brácha, ale už mají dítě, dům...myslím, že rezignoval. On je prostě takový dobrák - až blbý..

evanek77
autor
8. říj 2009

koukám, že rodinky jsou občas pěkné dílo 😒

jaspina
8. říj 2009

Evi no jo, ale když to řekne svojí tchýni (mojí mamce)..tak to mi přijde dost mimo..

evanek77
autor
8. říj 2009

jaspi, 😔 😔 😔

kackark
8. říj 2009

Jaspi, taky máte veselo 😝

evanek77
autor
8. říj 2009

já si koukám posledních pár let žiju na bleděmodrém obláčku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strouzek
8. říj 2009

no jo je to tak, rodinu si člověk vybrat nemůže 😝 bohužel

jaspina
8. říj 2009

Já už ji víceméně ignoruju a když mě naštve, tak už si to líbit nenechám.. Ale štve mě, že si musel narazit takovou kravku.. Je mi ho líto.

kackark
8. říj 2009

Evi, já myslím, že toho máš za sebou víc než dost a zasloužíš si, cítit se fajn 😉 😵

evanek77
autor
8. říj 2009

jaspi,
a chudák to malé ☹

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
za 44 dnů bude o človíčka víc, a bude můj 😀

papua
8. říj 2009

No holky ja som tu chvilku nebola a vy ste toho teda popisali 🙂!
Evi: gratulujem ku kontrole na endokrinologii, ja si myslim ze na chvilinku mozes ist aj s tomaskom na polikliniku, ale myslis ze by si mamu, alebo tchyni naozaj nepresvedcila aby isla s tebou a mozno ho vonku kocikovala iba na chvilku kym ty budes vnutri?
Jaspi: to cumim na tvoju svagrovu...fuha...strasne!

evanek77
autor
8. říj 2009

papua,
tchýně bydlí 70km ☹
ale spíš se domluvím s manželel, že hol vyjede z brna v pondělí v 7.15, v praze bude v deset, no. Holt si posune schůzky 😉 Mám strach malého v 6ti týdnech vystavovat infekci, 90% na těch odběrech jsou důchodci....
a doktorka mi nedala přesný termín, prý můžu podle malého 🙂, ale zas to potřebuju, než se přestěhuju 😀
a to mám jít ještě na odstranění 4 znamínek, co změnily tvar a na trhání osmiček, no, to asi až v praze

evanek77
autor
8. říj 2009

ono to miminko bude takové klíšťátko, co bez maminky ani chvilku a tím ani maminka bez něj 😀 😀 😀 😀

kackark
8. říj 2009

Evi, to je jsné 😉 😵

papua
8. říj 2009

Evi: to mas pravdu s tymi bacilmi, dochodcovia teda nic moc....lepsie to urobit tak ako si hovorila urcite...Moja tchyne byva tiez 60km od nas, takze nic moc....A s mjou mamou moc pocitat asi nemozem...Tiez to mam take s tou rodinou...No je to tazke...To ti nezavidim teda tie osmicky ...brrrrr☹

evanek77
autor
8. říj 2009

tak držák foto pozadí s černým pozadím mi přišel opět bez pozadí, tj. bez látky.... 😔 😔 😔 pán prý za to nemůže, že to bude stejná série

kackark
8. říj 2009

Holky, tak manža volal na kočárek, jestli není a ta ženská ho docela naštvala, že kočárek mají na prodejně, že ten by nám mohli dát hned, ale že nemají k němu autosedačku - je mi jasné, že ten náš kočárek si tam nechali na vystavování (tomu jsme se chtěli vyhnout) a někomu se zalíbila autosedačka, tak jí prodali 😒
Tak zkusíme počkat do toho 29.10. zda se ozvou, ale chtěla bych ten kočárek jako komplet a ne, aby byl ochmataný přes měsíc z prodejny.

papua
8. říj 2009

Evi: to snad neni mozne.....to je skoda.... 😔

kackark
8. říj 2009

Evi, to už snad není ani možný, to si z tebe dělají srandu nebo co? 😠

papua
8. říj 2009

Kaci: jasne ze novy a nie taky co tam maju vystaveny, alebo nech vam daju na neho poriadnu zlavu 🙂

strouzek
8. říj 2009

kači to je jasný já taky bych nechtěla ochmataný, proto si ho taky budu objednávat. vlastně jsem tam včera volala do toho obchodu že jakou mají dodací lhůtu na jane kočárek a úplně mě překvapila prý týden!! tak jsem natěšená, po velkém utz ho chci objednat.

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
kočárek mne moc mrzí, ach jo 😝 😝 😝 😝
jako pán z toho e-shopu byl moc milý, ale on to nemá skladem a přeposílá to od dodavatele, tj. nemá jak zkontrolovat vnitřek. Prýýý... jako teď jsme se domluvili, že to nechám doma a zkusí dodat jen tej chybějící díl, uvidíme. Já si říkala, že je divné, že váha na té krabici z PPL je stejná 😔

strouzek
8. říj 2009

když jsme u těch kočárků holky já šla včera přes město a otevřeli tam nový obchod,je to zelenina a v druhé půlce obchodu mají vystavené kočárky mazec, už vidím jak si někdo jde koupit kočárek na mimíška do prodejny kde vedle leží pytle z bramborama 😖

papua
8. říj 2009

Strouzi: vtipne.....🙂

kackark
8. říj 2009

Strouzi: tak to zase někdo přemýšlel, až to vymyslel 😝

Jestli nám zavolají, ať si přijedeme a zjistíme, že je ten kočárek ošahaný a jen ta autosedačka nová, tak se budu bránit. Není zadarmo a kočárek jsme chtěli nový. Hlavně, že když jsme ho objednávali, tak ten tip na prodejně neměli, je mi absolutně jasný, jak si mysleli, že nás napálí. Do týdne jim přišel, chtěli ho tam ty dva měsíce vystavovat, a pak nám ho vnutit. A manžel je předběhl s tím, že tam volal, tak si vymysleli historku s autosedačkou.

Evi: doufám, že ten správný díl dodají co nejdřív.

jaspina
8. říj 2009

Strouži to je fakt trochu nesourodé zboží.. 😒

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
to je fakt k v\teku, jak to každej zkouší 😝

evanek77
autor
8. říj 2009

vzteku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru