Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži,
to jsi šikovná, mne se to stalo také, ale já ani nepípla, jak jsem se lekla. měla jsem štěstí, že šla okolo parta lidí a začali pokřikovat, ať se v tom křoví necháme a borec zdrhl... ale vím, že reflexy vůbec nefungovaly ☹

kackark
9. říj 2009

Evi, chlap se musí pořád hlídat a kontrolovat, co?

Jaspi, tak to bych už umřela špínou, kdyby tady byla ta původní 😝 😀

Strouzi: ty jsi ale hrdinka 😉 😵

Evi, tak to nevím s tou zkumavkou, ale snad ano 😵 A díky za rady ohledně dudlíků 😉

kackark
9. říj 2009

Strouži 😀 Můj manža neuznává žádné léky. Max. vitamín C 😀

Evi: ty máš ale otřesné zážitky 😖

kackark
9. říj 2009

A musím se Evičky zastat, četla jsem nějaký článek nedávno, jak jsou odděléné ložnice ku prospěchu věci a manželství prospívají 😉 😵 Já osobně si to neumím představit. Ale je fakt, že když trucuju a jdu spát jinam, tak je mi líp, než kdybych ležela vedle chrápajícího chlapa, který by ignoroval, že brečím 😔

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži,
né, máme velkou společnou lékárničku, ale pak máme v kuchyni v lince každý šuplík, kam si dáváme peníze, doklady, a takové ty věci, co často bereš, ale nenecháváš ležet napovrchu... no a tím tam máme i léky, co bereme, teda já teď těhotná nic, ale dřív třeba antikoncepce, léky na záda, teploměr a tak... aby to bylo po ruce ráno na zapití 😀 No a teď mne napadá, že vitaminy máme ještě jinde, ty jsou v krabičce v příborníku 😀 ¨
koukám, že předtím, než malej začne chodit to budem muset sjednotit a schovat 😉

kackark
9. říj 2009

Evi, taky jsem nad tím uvažovala, jak budu před malým vše schovávat, hlavně Bessinčino žrádlo, nerada bych ho jednou našla jak jí papá z misky 🤐

kackark
9. říj 2009

A taky mě překvapilo, že pro děti je nejnebezpečnější místnost koupelna. Já myslela třeba garáž, ale tam je prý člověk mnohem obezřetnější. Takže prášky taky poputují někam nahoru do police.

strouzek
9. říj 2009

to je blbý že reflexy nefungovali, ale někdy prostě v tom šoku není schopný člověk nic udělat, to já jsem asi lepidlo na úchyláky, mě se to stalo několikrát ale vždycky to byl nějaký třasořitka že jsem ho přeprala, ovšem příjemný to nebylo.

největší úchylák mě ale pronásledoval u nás ve městě, šla jsem domů ve 3 opoledne za mnou nějaký uhrovitý klučina no napadlo by vás že je to úchylák?šel se mnou do baráku já myslela že jde k někomu na návštěvu ale začal se chovat divně ale já si ho nevšímala šla jsem po schodech a otočím se a on mi koukal pod sukni.tak jsem ho opět praštila igelitkou s nákupem a utekl. pak jsem šla znovu přes město odpoledne kolem radnice a on tam byl zase tak jsem utekla do jednoho obchodu ale on tam pořád čekal. zavolala jsem manžela ten přiletěl (bydlíme hned na náměstí) a zavolali jsme policajty. ti sice přijeli ale stalo se to že už od pohledu ho poznali a říkali že je nemocnej, že nemá ani svéprávnost, že jsme ho měli radši zmlátit že oni s ním nic udělat nemůžou. takže nakonec jsem se musela legitimovat já, no a představte si jak stojím ve 3 odpoledne na náměstí s policajtama před obchodem a ukazuju občanku. lidi se otáčeli no vypadalo to jakože jsem něco ukradla. policajti se ještě dělali srandu že jsem prostě jeho typ a že mám být pomalu ráda 😠

evanek77
autor
9. říj 2009

kači,
já si za to tehdy mohla sama, byli jsme na chatě s kamošema a já že se budu učit na zkoušku, pak mi to bylo líto a šla jsem potmě kolem rybníka za nima do hospody, prostě blbina. Jako teď už nosím svoje vlasy, ale to jsem byla platinová blondýnka v růžové bundě 😀 😀 😀 A fakt se nic nestalo, ta bunda byla péřovka, takže než cokoli stihl nahmatat, tak šli ty lidi 😀

papua
9. říj 2009

Strouzi: 😀, tak daleko nezajdem neboj 😉 😀
Evi: mas pravdu, urcite je to lepsie....Ale uz si naozaj pripadam ako idiot, ked si furt klopem na celo, ked hovorim o tehu...☹

strouzek
9. říj 2009

my máme taky oddělené ložnice,Ono lepší oddělené ložnice než ženská zralá na blázinec. Byla jsem přesně jak Evička, z nervů a nevyspání jsem brečela, akorát tak zralá se sesypat po několika nocích bez spánku. To fakt nešlo, takže spíme vlastně už od svatby odděleně, snažím se manžu donutit na tu operaci chrápání ale zatím se mi to nedaří.

Evi aha no já mám zase pocit že když jsem brala HA tak jsem léky žádné neměla prázdná lékárnička a teď? praská ve švech, ráno 3 prášky , večer dva, mezitím čaje, rozpustné vitamíny atd.

strouzek
9. říj 2009

Papu neblázni to je normální, hrozně se bojíme když najdeme //, nechceme to zakřiknout a k mimču se upínat ale stejně na něho myslíme 24 h denně , pozorujeme se a v hlavě honíme myšlenku který koupit kočárek. 😀

kackark
9. říj 2009

Papu, neboj je to normální, že chceš o těhu mluvit 😵
Taky, že ses načekala 😉

Strouzi: já si zase bez manžela noc neumím představit, ikdyž vím, že se občas v noci budím kvůli němu. Ale jsem hrozná citlivka a ten pocit bezbpečí mi za to stojí 😉

Evi, hlavně, že se ti nic nestalo.

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži,
já mám jen železo, magnézko a vitaminy 🙂
papu,
a počkej, jak pak budeš pořád řešit zoubky, nočníček, ... 😀 😀 😀 😀 😀
a pak koho si bere, jak vychovává děti, ... 😎

strouzek
9. říj 2009

Kači tak pocit bezpečí to je pravda, ale mě stačí když vím že je bytě. akorát že kdyby přišel zloděj nebo vrah manža se ani neprobudí, maximálně se otočí a zavrčí ať neděláme takový hluk že chce spát 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

Kači,
já spím také líp, když ja manžel doma. A ono je to docela romantické, jak se chodíme uspávat a ráno jeden pro druhého, ať se jde dospat přitulenej 😉 🙂 🙂

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži,
na to jsou pak bezpečnostní dveře 😀

kackark
9. říj 2009

Evi, jj, věřím, že je to romantika. A jinak prakticky taky vím, že manžu žádný zloděj neprobudí, protože nedávno v noci Bessinka vyváděla jak jatá a já věděla, že to není samo sebou, tak jsem ho vzbudila, ať se jde podívat, že mám strach, a on že nikam nejde, tak jsme vyrazily s Bessinkou samy, já bych jinak už neusnula, dokud bych se nepřesvědčila, že to byla jen pitomá kočka 😔

strouzek
9. říj 2009

Evi tak to já mám femibion, listovku, prášky na štítku, horčík, vápník atd.

každopádně k tomu mluvení o dětech, jako nevím jak Evička ale já se nikdy nebudu bavit u svého dítěte o tom koho si bere, páč naše děti se nikdy neožení, nikdy nepůjdou na radne a sex? bože to nikdy 😀 mě staší i představa že bych měla dát našeho Olivera někam na připuštění, to ho fakt radši nechám vykastrovat. prostě děti a rodiče (moji rodiče) v mé hlavě nesexují páč tato představa mě děsí 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži, 😀 😀 😀 😀
tyhle iluze se ti za 15 let rozplynou, dnešní decka jsou děsně rychlá 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

to já bych vnoučátka chtěla, ale tu slečnu, tu mu tak vybrat sama 😀 😀 😀 😀
ještě že to nejde, bychom jim to organizovaly, co?

evanek77
autor
9. říj 2009

ono úplně stačí, že náš malej už má domluvenou malou golfovou hůlčičku, aby mohl v roce a půl začít 😉 🙂 🙂
ono totiž s manželem na golf chodí samí stejně "postižení" čerství tatínci, co žijí pocitem, že jejich děti budou další Tiger Woods (akorát bílej)

strouzek
9. říj 2009

Evi no asi tak nějak, jestli si má někoho vzít naše Nelinka tak já už vybráno pro ní ženicha mám. buď syn Brada Pitta a nebo syn prince Wiliama. s nikým jiným ať mi domů nechodí 😎 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži,
do sucharů z královské rodiny bych nešla, jsem pro pitta 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

ale mně se nejvíc líbí connery zamlada, nemá děti? 😀

papua
9. říj 2009

Holky moje dakujem, vy ste take, zlate, ja som vedela, ze ked vam napisem ako mi je, tak mi hned bude lepsie!!!pusinku vsetkym!

strouzek
9. říj 2009

jo tak představy o dětech to máme i my, manža je přesvědčenej že naše Nelinka bude závodit v jachtingu nebo minimálně vyhraje olympiádu v běhu a kromě toho bude právnička, já jsem zase přesvědčená že bude Miss Wold nebo bude hrát na kytaru tak jako Šporcl na housle a bude doktorka. (píšu kytaru protože už mám pro ní doma schované 2 kytary 😀 )

kackark
9. říj 2009

😀 😀 😀 😀
Holky, tak teď jste mi ohromně zvedly náladu 😀 😀 😀 😀

Budete tchýně k pohledání 😀 😀 😀 😀

strouzek
9. říj 2009

Tak suchaři to jsou ale která tchýně může říct že její dcera bydlí v paláci a vnoučata mají modrou krev 😀 jinak connery se mi líbí zastara, čím starší tím hezčí 😉

papua
9. říj 2009

Ja sa tu tiez bavim na tom, co pisete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru