Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
3. čer 2009

a ty kačka ako ?
ahoj ba 🙂

evanek77
autor
3. čer 2009

krásné ráno vlaštovičky i nevlaštovičky navštěvnice,
všichni martince držíme palce a přejeme jí i miminku dostatek síly a štěstí, aby se všecičko podařilo co nejlíp 😉 😉 😉
Už v šípkové růžence je zápletka v tom, že nepozvaná sudička ji zaklela... prostě chci říct, že je to těžký, vědět, že někdo ví a někdo neví, a je to tak citlivé téma budící emoce hlavně proto, že nám martinka není jedno, ale máme ji všechny moc rády a moc jí přejeme, aby ji už nic zlého nepotkalo.
Na druhé straně martinka má právo na soukromí a potřebuje se teď soustředit na sebe a miminko, no a až přijde čas, určitě ráda sama na všech diskuzích, kam chodí, řekne sama 😉 😉 A všechny doufáme a držíme jí palce, aby to byly dobré zprávy, že jo holky 😉 😉 😉

kackark
3. čer 2009

Mimi, nezoufej, ovu může klidně ještě dorazit, když jsem otěhotněla s Natálkou měla jsem jí 20DC a murynka otěhotněla taky z opožděné OVU 😉

Já jsem na tom pořád stejně 😎

Ahojky Mončo, tak dneska poslední den nemocenské a zítra hurá na mateřskou, viď 😵

murynka
3. čer 2009

ahojky holky

souhlasím s evičkou i s monikou 😉 😉

mimi já otěhu jak píše kačka 25dc 😝

evanek77
autor
3. čer 2009

kači,
tobě také posílám hodně síli, ať jste s mamkou brzy fit, máš toho teď hodně 😉

evanek77
autor
3. čer 2009

mimina,
přesně jak píše kačka, i já mívala ovulku 17 až 18DC 😉
už je to polykání lepší, nebo jsi pořád na jogurtech? 😝

ba111
3. čer 2009

Jo jo Káťo, od zítra jsem na mateřské 🙂 🙂 je to zvlášní pocit 😀 .
Včera malej tak kopal, že jsem raději dobalila tašku do porodnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

evanek77
autor
3. čer 2009

ba,
to je krásný... kdo by před rokem řekl, že budeš mít u dveří tašku do porodnice a v bříšku oliverka, co se za pár týdnů chystá na svět 🙂

kackark
3. čer 2009

Mončo, on počká až na ty narozky mého manžela, to abych to mohla slavit najednou 😵
Ahoj Evi, děkuji moc 😉 😵

mimina321
3. čer 2009

hovorím si ,že možno mešká- ved tá operácia bola predsa len zásah do organizmu
dnes je u nás pekne tak som sa pustila do prania a ako u vás holky?

kackark
3. čer 2009

U nás svítí sluníčko, ale fouká strašný vítr 😖

murynka
3. čer 2009

kači u nás je stejně jako u vás 😒

mimina321
3. čer 2009

evi už lepšie ale normálnu stravu ešte nejde jesť 😵
ba to naozaj to ide rýchlo nedávno boli v tabulke// a ochvílku tam bude Oliverko 😵

mimina321
3. čer 2009

ja sa teším,že vykuklo slniečko u nás len pofukuje minulé dni bolo poriadne chladno
pojdem pozrieť ako sa má zelenina

evanek77
autor
3. čer 2009

mimina,
to musí být pěkná otrava, není nad to si pořádně kousnout 🙂

mimina321
3. čer 2009

evi aspoň mi ubudnú kila navyše 😀 len ma hnevá,že nemôžem ovocie to totiž hrozne štípe

evanek77
autor
3. čer 2009

mimina,
a nepomohlo by ho mixovat do koktejlu s mlékem? Mne to po operaci dásní zachraňovalo...

mimina321
3. čer 2009

včera som rozmixovala jahody-tie milujem a štípali možno o 2 dni nebudú uvidím už sa to celkom slušne dá vydržať 😵

strouzek
3. čer 2009

ahoj holky 😵

teda koukám s pusou dokořán co se tu včera semlelo!já myslím že bychom měli všichni respektovat přání Martinky, držet jí pěstičky a hlavně se tu nehádat a neurážet. Až bude mao chtít tak se ozve a hlavně ozve se těm kterým chtít bude a hotovo. Dráčku ty neodcházej, nevím nic kolem a kolem jestli ti píše někdo do IP, já vím že to bolí ale kašli na lidi, ty zprávy od cizích smaž a nečti a věř že my tě tu máme rády a nikdy bychom nepřály tobě ani nikomu jinýmu nic špatného.

jinak holky mám pocit že je tu zmatek v mých DC, dneska jsem to spočítala a jsem 20 dc, tento měsíc nějak letí že to ani nestíhám sledovat. takže prosím o opravu. díky 😵

mimina321
3. čer 2009

stouži vdaka za tú adresu 😵

kackark
3. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................23DC
Tercie...................21DC
Strouzek................20DC
Nella......................17DC
Mimina...................16DC
Papua....................12DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. gentetické vyšetření

kackark
3. čer 2009

Ahojky strouzi,
omlouvám se, myslím si, že jsem asi jednou omylem zkopírovala dva dny starou tabulku, tak teď čekám, kdo se ozve, abych to opravila, aby v tom nebyl zmatek ještě větší 😉

Taky jsem si včera mixovala jahody s cukrem, byla to dobrota 😵

evanek77
autor
3. čer 2009

já měla včera první letošní třešně a dnes se těším na jahody, už jsou v lednici, jen musím skočit pro mléko na kaši...

kackark
3. čer 2009

Té já jsem prase a dala jsem si je jen s cukrem 😝

No a dneska pojedu za mamkou na třešně, ale už jsem letos měla 😉

strouzek
3. čer 2009

mimi nemáš zač

kači to je v pořádku, mám pocit že to mají špatně ty DC moje v zamklinách. no já si toho všimla až teď, n ějak to tento měsíc nepočítám až dneska jsem na to mrkla protože se mě ptala na to kámoška 😉

Holky o třešních mi ani nemluvte, já včera uvařila čočkovou polévku, najedla jsem se, pak jsem si ještě dala nanukáč a pak přijel manža s trešňama které jsem taky sežrala a co jsem dělala večer a v noci si umíte představit. 😀

mimina321
3. čer 2009

stouži to je ale kombinácia,wc tras sa 😀 😀 😀

evanek77
autor
3. čer 2009

strouži,
já si takhle nedávno dala segedyńák a nato si vylouskala půl kila hrášku 😀 😀 😀 😀

kackark
3. čer 2009

Strouzi 😀 😀
Teď ale nevím, jestli seš teda 19dc nebo 20dc 😀

strouzek
3. čer 2009

no to víte, nenažranec, musím sežrat co vidím a pak to tak vypadá. předevčírem jsem zase sežrala kýbl pálivých stripsů z KFC takže jsem taky trávila večer na WC 😀

kači jsem 20 dc 😵

mimina321
3. čer 2009

stouži a ako sa má Oliver?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru