Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
15. říj 2009

jj, mury, 28tt by bylo od 16.10 do 30.4., porod je 8.12., tj. nástup 7+4tt

evanek77
autor
15. říj 2009

mury,
to neva, mně to také zítra napíšou zpětně na 12.10 v pondělí

evanek77
autor
15. říj 2009

já to ověřovala a nevadí to

murynka
15. říj 2009

aha tak to jo pokud to jde kači at ti to napíší od 16 jako mě 😉 a budeš mít zaplacený celý měsíc 😉

kackark
16. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi.........................26DC
Sarlotta......................15DC
Jaspina.......................12DC
Mimina.........................4DC

kackark
16. říj 2009

Ahoj holky, díky moc za rady, a že jste mi to tak krásně spočítaly 😉

Hlásím u nás bílo všude kam se podívám 😕

Evi, držím pěstičky na kontrolu a jsem zvědavá na zprávičky z ní 😉

strouzek
16. říj 2009

brý ránko holky, koukám včera se tu řešili týdny na mateřskou 😀 já jsem to zkoušela počítat a měla bych nastoupit na mateřskou od půlky ledna (8 týdnů před porodem) aby mi to pak končilo ke konci měsíce.

jinak hlásím že na mě jaspi přenesla bolesti zad, dneska jsem měla problém vůbec vstát a obout si boty, chodím jak stará babka v předklonu. 😀

kackark
16. říj 2009

Jejku strouzi, tak to mi je moc líto, že tě bolí záda ☹ A co v práci, už vám vše funguje?

murynka
16. říj 2009

ahojky 🙂

kači tak snad ti to tak napíše 😵 😵

ode dneška jsme ofiko na mateřské a kontrola mi nikdy nepřišla 😅 ne že bych to tedy dodržovala 😀 😀

bílo u nás není..ale hnusně prší atd ☹ 😠 😝

evičce držím palce na kontrolu 😵 😵 😵

kackark
16. říj 2009

Mury, uvidím, hádat se s nimi nebudu, nechám to na nich.

Tak gratuluji k volnému pohybu 😉

Já když ráno zjistila kolik toho nasněžilo, tak měl manža štěstí, že jsem nevstávala s ním, to bych mu zakázala do práce jet na těch letních pneumatikách 😠 To bylo furt keců, jak je času dost, času dost a obě auta máme na letňákách 😖

mar26
16. říj 2009

Ahoj holky 🙂

u nás nesněží,ale počasí nic moc,
Naty už druhý den se budila na papání v půl 5....a prosím vysosla 210ml 😲 ..jsem jí udělala 120ml nutroše,málo..přidělala jsem 60ml..málo,tak 30 a byla spokojená 😀...asi spurtík ve 3.měsících,ale zase ještě spinká ..už chtěla vstávat,ale dala jsem ji k sobě dopostele a za 5 minut usnula 😀

Kačko,taky máme obě na letňácích ....manža o víkendu přezuje..i když má být příští týden tepleji,ale já toho teď za stolik nenajezdím,tak mě přezuje na 100%.

Jinak na svoje //si pamatuju,bylo to 1.11. (10DPO),tak se to pamatuje dobře 😅 ...neskutečně to letí

stroužku tak ať tě brzy záda přejdou 😉

evanek77
autor
16. říj 2009

krásné ráno,
marti, tak princezna papá na 3x? 😀 To je vlastně jak dospělí: předkrm, hlavní chod a zákusek 😉 🙂

strouzek
16. říj 2009

ahoj holky

jj funguje, škoda 😝 😀 sice ráno nešli počítače kvůi toho že se musel nahodit nějaký pojistný zdroj či co ale už dobrý. naštěstí je ale klid, plno lidí si asi rovnou prodloužilo volno protože je nás tu pět a půl šéfovi jsem uvařila kafe a tak je klídek.

mury gratuluju k mateřské 😉 to jseš dobrá že ti nikdy kontrola nepřišla, mojí známé přišla za nemocenskou v těhu asi 4x, můj kolega byl teď po mrtvici doma asi 5 měs. a říkal že měl kontrolu snad každý týden. já měla kontrolu jen jednou po operaci štítky ale to zrovna přišel když už jsem nemocenskou neměla, takže tam měli pěkný bordel 😀

evanek77
autor
16. říj 2009

strouži,
já vycházky dodržovala, ani jednou je neporušila, ale také nikdo nedošel

mimina321
16. říj 2009

ahoj 🙂
u nás hnusne upšano ale končeky hôr už zasnežené
jé nedávno ste našli //a už materská,bambulky moje tak rýchlo to uteká,čo nevidieť budete mať miminka v náručí 😵
ja od zajtra začínam s clostilom,som zvedavá 😕
v práci máme frmol,a to že je kríza 😝

evanek77
autor
16. říj 2009

mimina,
a víš, co máte vy snažilky slíbené: do vánoc // 😉 🙂

mimina321
16. říj 2009

evi 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 tak to berem 😵

evanek77
autor
16. říj 2009

to doufám 😉 😉 😉

kackark
16. říj 2009

Mimi, neboj clostík zabere a // budou ani se nenaděješ 😵

Strouži, na mě kontrola zatím taky nebyla, ale ťuk, ťuk, ťuk, ještě mám ten týden do mateřské, nebo jak to vlastně bude, ale v tomhle počasí se stejně nikam nevydám, tak ať si kdokoli příjde.

Marti, já si přezutí dneska vydupu, mám strach, nikdy nevím na co budu auto potřebovat a ta nejistota mě děsí. Manža nemá disky, tak bude muset zajet do pneuservisu, už vidím, jak ho donutím 😖
A Natálka to je ale pijan 😉 🙂

kackark
16. říj 2009

Evičko, a jakou si měla noc?

jaspina
16. říj 2009

Ahoj holky, já jsem dnes chytla rapla 😅 Ráno jsem šla na tu folikulometrii - stejně na nic, jsem 12DC, takže folíky zatím nic moc - buď dorostou nebo ne.. Mám přijít znova v úterý. No a pak jsem šla na to oční. Volala jsem tam v pondělí a sestřička se mě ptala kdy chci přijít, tak jsem říkala že jestli by to šlo v pátek - a ona že jo a žádný čas mi nedala..Tak jsem tam šla a čekala jsem už víc než hodinu a ona mezitím zavolala asi 5 lidí co přišli po mě.. Tak už jsem to nedala a šla jsem za ní, ať mi vrátí kartičku, že už dýl čekat nemůžu. No a ona že prý to nejde tak rychle bez objednání 😠 Říkala jsem jí, že jsem se objednávala a ona, že ale nemám tam konkrétní čas, tak si musím počkat. Trubka fakt 😠 A že když tak mám přijít v 10:30 že někdo vypadl. Ale já už nikam nejdu - musela bych ji zabít a taky nemůžu být celý den pryč z práce. Já vím, že je to kravina, ale mě to tak nas.....! Zbytečně tam sedím půl dopoledne - pak se na mě šéf dívá blbě... protože furt někam musím - UTZ atd. Už mě to fakt nebaví. Nejradši bych se na to vykašlala a už žádné UTZ, nic..! 🙄

strouzek
16. říj 2009

tak já jsem taky vycházky dodržovala ale jenom plus mínus nějaké minuty, třeba že jsem odešla o 15 minut dřív než měli začít a došla o půlhodinu později. no a to právě že prý dělají kontroloři že chodí naschvál hned těsně protože je většina lidí jako já. ale je pravda že já být teď doma v tomto počasí tak sedím doma v pyžamu a nikam se nehnu

mimina321
16. říj 2009

jaspi to je teda deň 😝 neboj folíky dorastú 😵
kačka v to dúfam 😅 😵

kackark
16. říj 2009

Jaspi, je mi to líto, že si takhle dopadla, koukám, že to teď u těch dr. není žádná srana 😒 Ale neboj, do Vánoc budou // a pak už ty UTZ budou jen a jen hezké a budeš se těšit 😵

Strouži, ale na sociálce nemají napsáno od kdy do kdy ty vycházky máš, jestli jsem to dobře pochopila 😉 To leda, že by si to po první návštěvě napsali. Jinak v noční košili tu dneska lítám, ještě jsem se nějak nestihla převlíknout 😲 Ale za to mám zadělaný těsto na ty houstičky.

Mimi, musíte přeci jednou tu smůlu prolomit, tak proč ne do Vánoc 😉

kackark
16. říj 2009

Jejku vypadávají mi písmenka 😕 U dr. není žádná sranda 😉

strouzek
16. říj 2009

Jaspi ahojky koukám doktoři jsou všude stejní, já se tam pokaždé rozčílím většinou kvůli čekání v čekárně. Nejhorší u mojí doktorky obvodní tam jde člověk v 8 a odchází ve 12. nejhorší že tam ani tolik lidí nemá ale ona si sedí pije kafíčko proč by se vzrušovala že tam člověk sedí v horečce a ona mu pak stejně napíše max paralen takže to už musí být fakt závažný abych tam šla radši se léčím sama. Každopádně to ale s tím utz nevzdávej, já vím je to únavný, taky v té práci mají pindy ale ty budou mít vždycky, u měli i před i teď v těhu hold tak to je.

Jinak holky to vypadá že já půjdu rovnou z práce na mateřskou nebo fakt nevím, zase šéf přišel prosit že tu musím zůstat do konce roku protože za mě nikoho nechce vzít, nemá na něho peníze a taky že si nechce na nikoho novýho zvykat, že se bavil s kolegyněmi že by si tu mojí práci rozdělili ale všechny říkali že až po novým roce že prostě v předvánočním shonu to nezvládnou. Tak já nevím, je fakt že šéf je teď na mě docela posledních 14 dnů lepší, ani když jsem šla k tomu zubaři neměl kecy a odvezl mě tam, i výplata byla lepší dostala jsem pěkné prémie tak asi šel šéf do sebe a snaží se abych mu tu ještě těch pár týdnů navíc zůstala.

kackark
16. říj 2009

Strouzi, viděla bych to tak, že na neschopenku můžeš jít ze dne na den, když tě prostě naštvou a nebo ti nebude nejlíp. Jediný nevím, jak to máš s tím dojížděním, a aby si v takovéto zimě nenastydla. Nikomu bych nic neslibovala a jen bych mu řekla, že se uvidí podle toho, jak se bude vyvíjet tvůj zdravotní stav, že zatím nemáš v plánu odejít 😉

jaspina
16. říj 2009

Tak jsem krapet vychladla a ještě tam zavolala a domluvily jsme se, že tam přijdu na 11:30 - to mám přestávku.. A na folikulometrii v to úterý možná pojedu už v 6 - oni tam jsou od 7mi a já mám otevírat v 7:30 tak ať moc nezameškám.. Jako na mě je taky šéf v pohodě - ale mě už je to blbé... Dnes mám nějakou náladu pod psa -asi to počasí. Chtěla jsem vyrazit na nákupy - koupit si něco hezkého, ale v tom dešti se mi ani nechce.. Ale ráno to byl slušný náser - já mám po těch hormonech asi nějaké výkyvy.. Docela hodně..

strouzek
16. říj 2009

kači jj to jsem řekla, že prostě podle toho jak to budu zvládat, že když budu jezdit s kolegyní a nebudu muset nosit poštu tak v pohodě. tak teď šéf zaúkoloval jednoho chlapa že tu poštu bude vozit on a kolegyně se snaží mě vyhazovat skoro až u baráku tak to jde.

farmarska
16. říj 2009

ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit a okouknout, jestli tu náhodou nejsou nějaké nové dvě// , co by mi zlepšily náladu v tomdle hnusným počasí 😝
Dvě jsem nevyčetla, ale zato jsem si přečetla jak Natynka krásně papká a to taky není k zahození 😉 😀

koukám že jste tu probíraly neschopenky a vycházky. Ono je to stejně nějaký divný, že každej doktor vám na jedno a to samé napíše jinak vycházky 😒 Znám holky co jsou na rizikáči a některá měla vycházky neomezený, jiná od 8rána do 18 večera a někerá třeba jen dvě hodiny dopolko a dvě odpolko 😝 tak mi to teda vysvětlete...na jednu a tu samou diagnozu 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru