Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
16. říj 2009

evi na PN jsme od 20.3

evanek77
autor
16. říj 2009

tak to je 138 dnů do října + ze října máš kolik, od kdy jdeš na mateřskou?

murynka
16. říj 2009

evi mateřská dneska 16.10

papua
16. říj 2009

ahoj zlaticka! ani neviem kde mam zacat, co som zazila za uplynule dni... 😢
Ked som vam naposledy pisala, ze ma strasne zacalo nieco boliet ako keby brucho a tak...Tak asi 15 m inut potom ako ma to trsku preslo som isla na zachod a strasne sa zo mna doslova vyliala krv!!! Chytila ma sstrasna panika, voalal som dokimu ale ten bol na operacke, tak nasledovala pohotovost.....Medzitym mi doki volal a skoncila som u neho na ambulancii.....Chvalabohu srdiecko bilo babatko podla vsetkeho ok, ale stale som krvacala, dnes je to uz da sa povedat dobre, ale trosku spinim este, modlim sa aby bolo vsetko v poriadku...vraj asi nejaka cysta, ci cieva alebo nieco proste prasklo pravdepodobne, ale ani boh nevie co to bolo.....Mam obrovske davky dufastonu a lezm doma ☹

evanek77
autor
16. říj 2009

tak to máš 150 dnů dohromady, tj. se ti dovča také zkrátí o 3/12, tj. kolik dnů máš nárok ročně? 20? Pk je to 20 děleno 12 a to pak krát 3 a vyjde ti počet dnů, o které se ti to, nač máš nárok zkrátí.

murynka
16. říj 2009

evi mám nárok na 25 dní ale mám jen 22 dní....

papua kočičinko ☹ to je mi líto že jsis užila tolik strachu 😔 hezky hajej odpočívej a držím palečky!!!!!

evanek77
autor
16. říj 2009

papua,
mi úplně zatrnulo, jak jsem začala číst, uf, ještě že miminko se drží. Držím všechny palce co mám, opatruj se, opatruj se, opatruj se.

murynka
16. říj 2009

a evi to se mi zkrátí i ta letošní 😕 😕 😕

evanek77
autor
16. říj 2009

tak to máš jak já, přijdeš o 6 dnů, tj. za letošek budeš mít 16 (15,75 přesně) a za příští rok 25... takže v květnu ti proplatí 41 dnů 😉 🙂
holky, jak jsem psala o spolužačce, že včera krvácela v 37tt a na pohotovosti k ní byli hnusní, tak teď mi psal její brácha, že už má stahy... takže to byla hlenová zátka asi, akorát doktoři jí nevěřili

evanek77
autor
16. říj 2009

mury,
jen ta letošní, za příští rok dostaneš celou a to je ta paráda

papua
16. říj 2009

Holky dakujem moc, neviem preco musim toto vsetko prezivat, som uplne na nervy, uvidim co bude v pondelok-to bude rozhodujuci den☹...Ak bude miminko v poriadku, tak to bude dobre...Strasne sa bojim...

murynka
16. říj 2009

evi tak to jo 😵 😵 moc děkuju 😵 😵 😵

evanek77
autor
16. říj 2009

papua moja,
dobře to dopadne, svět přece nemůže bejt tak hnusnej. Moc moc moc na tebe budem všechny vlaštovičky myslet, tohle miminko už si vybojuješ 😉 😉 😉

mar26
16. říj 2009

evi jak můžeš mít za příští rok plnou dovču? To je přeci blbost ne? Jen nárok za mateřskou,pak už néé

papua
16. říj 2009

Evinka dakujem ti moc zlatko! idem lezat teda zase, len som vam chcela napisat, napisem priebezne.....papa a uzite si vikend !!

evanek77
autor
16. říj 2009

mury,
ale v té písemné žádosti musíš mít, že žádáš za OBA roky 🙂

mar26
16. říj 2009

papu moc držím palečky...drž se!!!Určitě je miminko v pořádku,jen tě to zase pořádně zkouší 😔 Určitě se v červnu dočkáš krásného miminečka doma v postýlce 😵

Evi vlastně kdy vám končí mateřská? a pak už to nevychází 100 pracovních dní do konce roku?

evanek77
autor
16. říj 2009

marti,
mně končí 26.4. a murynce 30.4.....aha, ty chceš říct, že oni to zas budou krátit jako neodpracované? Tak to mi účetní nezmínila, tvrdila, že mám nárok na celou v r. 2010

mar26
16. říj 2009

Evi no určitě,protože rodičovská dovolená už není výkon zaměstnání a za tu nárok na dovolenou nenáleží

mar26
16. říj 2009

Evi no ona se ti vlastně krátit nebude,ale je důležité fakt si ji vyčerpat po mateřské,proto je to vlastně výhodné....určitě písemně požádat a zaměstnavatel je povinen vyhovět. A podle § 223 odst. 1, zákoník práce nelze z důvodu následného čerpání rodičovské dovolené nárok krátit.
Tak že je to opravdu tak 😉,jsem si nějak neuvědomila to čerpání před RP 😅 a takhle vás matu 😒

evanek77
autor
16. říj 2009

tak to je zvláštní, jako má to logiku, ale ona mi dala i ofocený papír s dotazem z netu, kde také přiznávají celý nárok... pak by to bylo do konce roku 179dnů když neřeším státní svátky, tj. pokrácení o 4/12, tj. 4x 2,08, tj 8,5 dne

murynka
16. říj 2009

marti to neva 😅 já to stejně do května zapomenu ☹

co záda??

evanek77
autor
16. říj 2009

marti,
nemateš, ono by bylo logické, aby se krátila, v tomhle obírají zamestnavatele 😝 😝 😝 😝 😝
dík za ten paragraf, už si to píšu

mar26
16. říj 2009

když sedím je mí fajn 😀 ,když vstanu,chvilku dobrý,ale jak víc stojím nebo chodím nic moc...snad to přejde

jsem z toho všeho za ten rok pěkně vypadla..mám v hlavě asi místo mozku mlíko 😀

evanek77
autor
16. říj 2009

a zkoušíš nějáké suché teplo na to místo, aby se prohřálo?
Nabo mi zabíraly kapsikulové náplasti, stojí cca 25,- a po nalepení hřejí. Je to na bázi čili papriček, takže při kojení zas můžeš, není to nic chemického. Akorát nesmíš mít alergii na papriku

evanek77
autor
16. říj 2009

marti,
já se také hrozím, až zasednu do vyšetřovny, když jsem teď spočítala, jak dlouho marodím, to je mazec, od prváku vejšky jsem pořád někde dělala, po vejšce pak také a najednou nic, totální degenerace 😝 😝 😝

evanek77
autor
16. říj 2009

když jsme u nahřívání, jdu do vany, manžel vyrážel 16.30 z prahy, tak ať to stihnu než přijede 🙂
sakra, jsem nervozní z té rodící spolužačky a z toho, jak se k ní včera chovali, je to děs, přístup některých doktorů. Snad mne to pak nepotká, hnát mne domů, že kecám a pak takhle 😝

sarlotta
16. říj 2009

Ahojík holčinky🙂
Nebojte, my zatím nesnažilkujem.. až příští měsíc asi 😉 To bych si nelajzla s takovou prací.

Jsem ráda, že je dráček vcelku🙂)) tak ji pozdravujte.

A papu.......uuuuuuuuuuuuuu.... 😲 prosím, Tě odpočívej... ať je všechno v pořádku, strašně moc Ti držím palečky a budu na Tebe myslet 😉 Miminko je určitě šikulka a byla to nějaká blbá cysta.... je mi to líto-umím si představit jaké jsou to nervy 😔
Tak se drž a věř, že to bude v pořádku, musí.

evanek77
autor
16. říj 2009

šarlot,
to se do vánoc objev // dá pořád krásně stihnout 😉 😉 🙂 🙂 🙂

sarlotta
16. říj 2009

evi, tak je to v plánu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru