Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
20. říj 2009

dobré ránko 😵 nevím jak je u vás ale tady je tma, zima a leje 😖

kackark
20. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 23.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi..........našla //
Sarlotta......................19DC
Jaspina.......................16DC
Mimina.........................8DC

kackark
20. říj 2009

Krásné dobré ráno,

u nás je stejně hnusně jako u stroužinky, a to že nás pár kilometrů dělí, snad vám to nezkazí náladu.

Papu, farmi, myslíme na vás intenzivně 😵

strouzek
20. říj 2009

ahoj kači tak to jsem ráda že nejsem jediná ve škaredém počasí. ráno totiž v počasí ukazovali mapu, prej v česku sluníčko 10 stupňů, slezsko déšť a 4 stupně 🙄 zase pražáci vyhráli 🙄 😀
ach jo holky mám pocit že už to bez manži nezvládnu ani den, když jsem v práci tak to jde ale přijdu domů tam akorát kocour, no ještě že mám aspoň jeho protože sama bych se zbláznila. včera jsem ještě hysterčila že mimi nekope jak já to umím, už jsem i brečela ale naštěstí pak se ozvalo až moc. no a to mi taky přišlo líto že už tak pěkně kope a manža kdovíkde,tolik se na to těšil, než odjel pořád zkoušel bříško a teď když se konečně mimi ozvývá manža v háji a baští tam chobotnice ☹aspoň když byl v thajsku psával víc ale teď když napíše tak jen pár slov a to ještě přes email, prý je v číně blokovaný facebook aj. podobné věci takže prej děs.

kackark
20. říj 2009

Strouzi, vydrž to, už se to zlomilo a teď se ten návrat blíží, uvidíš. A určitě vám přiveze i krásné dárečky 😵

strouzek
20. říj 2009

kači no právě že jak se to bude blížit tak se to víc potáhne. ach jo ještě že je to poprvé a snad naposled, představa mít manžu kamioňáka nebo vojáka tak jsem v háji.

kackark
20. říj 2009

Tak to jsme dvě 😔 Taky bych to nezvládala. A jak se dostane z letiště? Mají tam někde auto?

strouzek
20. říj 2009

jj mají auto na letišti ve Vídni, z letiště pojedou do Brna vysadit toho společníka , pak do Bruntálu ke tchánovcům manža si ta veme naše auto kterým teď jezdí tchýně, osprchuje se (to dostal nakázáno aby umyl ze sebe ty bakterie z letadla a hlavně nějaké zárodky nemocí ) a pak pojede za mnou do Krnova. už aby to bylo, nemůžu se ho dočkat.

kackark
20. říj 2009

Tak to se nedivím, ale nadruhou stranu umíš si představit to štěstí a tu radost, až ho uvidíš? 😉 😵

jaspina
20. říj 2009

Dobré ránko, tak jsem dnes vstávala v 5 😝 Protože UTZ jsem měla na 7 a bus mi jel v 6 - no hnus. Jinak folík dorostl na 26mm - jsem už 16DC a zatím nebyl prasklý, tak jsem dostala Pregnyl. Ale břicho mě bolí od rána statečně.. Budu mít clostil ještě na 2 cykly a pak ta laparka.. Akorát nevím, kdy nasadit Utroš - vždy ho beru 16-26DC, ale to bych musela už dnes začít a někde se psalo, že může blokovat ovulku.. I když doktorka říkala, ať si ho normálně vezmu.. Tak nevím. Co radíte?
Jo a včera mi postoupil Šmajdík do fináléééééé 😵

kackark
20. říj 2009

Jaspi, v tomhle neporadím. Ale folík je krásný, tak radím snažit se, snažit se, snažit se 😵
A jak vlastně nakonec dopadlo to auto?

mar26
20. říj 2009

Ahoj holky, jaspi klidně bych si utroš vzala až zítra nebo pozítří 😉

kackark
20. říj 2009

Marti, jakpak je berušce? Je to lepší?

strouzek
20. říj 2009

ahoj jaspi a mar

jaspi to je dobře že folík dorostl, s utrošem bych fakt počkala, u mojí doktorky visí v té převlékací kabince plno takových obrázků jako jak vypadá děloha, jak se provádí amnio aj. no a jednou jsem tam při čekání koukala na nějakou křivku jak je to s tím progesteronem který vlastně má dodávat utroš. no tak v době ovule je ho málo v běžném stavu a začne narůstat až poovulce takže asi na tom něco bude že může zablokovat ovulku. to mi psali i holky co mají třeba po IUI nebo jenom prostě chodí do Caru na konzultace že mají předepsaný utroš až po ovuli!!

mar26
20. říj 2009

Ahoj Kačko,
no včera měla chudinka od půl osmé asi půlhodinový šílený hysterák 😔 ,ale fakt děs...takhle neplakala ani jak mi spadla z toho lehátka. Hlad neměla,teplotu taky ne...uklidnila se až nošením.
Nakonec usnula po desátý. Kolem 2 a 5 se tam pěkně kroutila,ale nakonec se vzbudila až v půl 8 na jídlo,dostala kaši u mě v posteli a hned usnula a vzbudila se v půl 9. No a od nějakých 21h se prvně pokakala až teď v půl 9...tak docela úspěch. Tak uvidím jak to bude dál. Mě je jí tak líto a člověk jí neumí pomoct 😔 ,je to strašný..ta bezmoc.

kackark
20. říj 2009

Marti, to ti věřím a taky se toho obavám, jak budu zoufalá, když budu vědět, že broučka něco trápí a já mu nedokáži pomoci, ale snad se to bude už jen a jen zlepšovat. Moc na vás myslím a držím vám pěstičky 😵

strouzek
20. říj 2009

Marti tak to jsme byli s natálkou dvě, mě taky chytl hysterák a pak depka tak jsem si poplakala. Z toho že mimi bude bulet a já nebudu vědět proč mám taky nervy, dokonce uvažuju o tom přístroji na zjištění typu pláče co jsem ho viděla v časáku. Akorát by mě zajímalo jestli to fakt funguje.

jaspina
20. říj 2009

Tak já ho nasadím až třeba ten 18DC. Dík za rady 😉
Kači auto by mělo být tento týden - ještě se vyřizuje STK a nějaké detaily. V sobotu jsme ho byli omrknout a fakt dobré - jako kastle má nějaké ďolíky, ale nic tragického - jezdit se s tím dá.. Akorát se tam musely dávat některé věci nové, protože se cestou rozbilo světlo a čelní sklo - takže ve finále to není 45ts ale asi 55... No jako podle mě to měl hradit řidič toho kamionu... ale ten kluk nám prostě řekl - rozmyslete si to, nemusíte si to brát - já to klidně prodám.. a přišlo mi, že by to možná uvítal - že jak to auto viděl a prolezl, tak ho teď mrzí,. že víme tu cenu a on se zmínil, že v této výbavě by to za 75tis prodal.. No ale my jsme řekli, že ho prostě chcem.. Tak doufám, že už nic nevymyslí 😠 Ale vnitřek fakt krásný - udržovaný. Koberečky jak nové - žádná špína, nic.. Měl to jen 1 majitel a od toho r. 99 najel 75tis km - nějaký stařík prý. Myslela jsem, že se to veze z Německa, ale ono je to ze Švýcarska a tam se lidé aut po kroupách prostě zbavili.Ten přední panel to má v imitaci dřeva, automat.. jako jo, vypadá to dobře. Jestli se ho dočkáme, tak to nafotím 😉

kackark
20. říj 2009

Jaspi, tak věřím, že to bude dobrý kup. Podle popisu to vypadá úžasně a myslím si, že i ta konečná cena je nádherná 😉 Věřím, že vám bude dobře sloužit 😵

mar26
20. říj 2009

stroužku jo myslíš why cry 😉 ...podle mě zbytečnost....za pár týdnů už rozeznáš typ pláče...už poznám hlad, ospalost, nudu a když se jí něco nelíbí

kackark
20. říj 2009

Marti, protože jsi skvělá máma 😉 😵

kackark
20. říj 2009

Holky, kdepak máme dneska Evičku? 😲

evanek77
autor
20. říj 2009

krásné ráno kecalky,
stroužek už koukám stříhá metr do návratu manžela 🙂
jaspinka bude mít co nevidět autíčko 🙂
natynka opět nevydržela zlobidýlkovat dlouho....
prostě samé dobré zprávy 😀

kackark
20. říj 2009

Evi, a já si už říkala, zda se nezachtělo Tomáškovi na svět 🤐

strouzek
20. říj 2009

no já si taky říkala že je to blbost nějaký analyzátor, sama bych si ho asi nekoupila možná tak ho dostat,zajímalo by mě jestli to funguje

ahoj Evi jak je, poslíčci ještě nejsou?

jaspina
20. říj 2009

Kači taky myslím, že bude fajn. Hlavně ten obrovský kufr - tam se dá i přespat 😉

kackark
20. říj 2009

Já už si ani nedokážu představit, jak jsem mohla jezdit s kufrem mrňavým. Teď si naprosto nelámu hlavu s tím co koupím x nekoupím, vše tam naskládám 😀 Hlavu si pak jen láme kreditka 😀 A taky mě překvapilo, že ač je kufr veliký, tak když jsme tam dávali podvozek kočárku, tak moc místa nezbývalo, s krátkým autem si to představit neumím 🤐

kackark
20. říj 2009

Strouží, tak ty chceš Nelinku analyzovat, jo?? 😲 😀 😀

evanek77
autor
20. říj 2009

strouži,
naopak úplně přestaly, tenhle víkend úplnej klid. Ale manžel už 3 týdny v neděli kontoluje čípek (je zvyklej z dob zkoumání ovulačních příznaků) a říká, že od minulého týdne je o hodně menší a měkkčí 😀
kači,
malej je hodnej, jen mne při pohybu hodně bolí pánev, tak se moc nehýbu 😉 🙂

evanek77
autor
20. říj 2009

kači,
manžel chce firemní superba kombíka, to budem mít koráb s mega kufrem 😀 jestli mu ho schválí 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru