Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kristynaw
3. čer 2009

mar,to bude praskla cevka. mozna z toho,ze jsi byla na velke,nebo jestli jsi mela sex...nebo to muze byt zacatek zatky... uvidis, to bude ok 🙂ale kdyby se to zopakovalo,tak bych minimalne zavolala...

dracekmracek
3. čer 2009

holky kolem 14tt cítíte něco? 🙂 já nic 😝 jako v bříšku myslím

kristynaw
3. čer 2009

ja zacala citit pohyby v 16tt s abi, a ted v 13tt....

dracekmracek
3. čer 2009

no já necítím nic,vím že je brzy...ale aspoň nějakej náznak že je vše o.k.....

evanek77
autor
3. čer 2009

dráčku já malého cítím už tak dva týdny, ale možná proto, že ty pohyby znám z loňska 😉 😉 😉
nejlíp ho cítím, kduž si v leže dám ruku pod pupík, je to jak kapřík ve vaně, jak se tam přelévá 🙂

dracekmracek
3. čer 2009

evinko a to ležíš na zádech?mně se zdá že mi tepe okolí pupíku,ale to má asi každý 🙂 paní doktorka mi ukazovala jak tepe pupečník to jsem ani netušila 🙂

evanek77
autor
3. čer 2009

dráčku,
to je jedno, ležet nemusíš, stačí třeba večer u televize si na bříšku držet ruku a ono to pak ucítíš, není to pořád, ale třeba se zrovínka trefíš 😉 😉 😉

evanek77
autor
3. čer 2009

jako vyoženě kopnutí jsem zatím cítila cca 5x, spíš cítím, jak se tam hýbe 🙂

dracekmracek
3. čer 2009

tak to jsem zvědavá 🙂

zítra jdu s maminkou na gyndu tak při té příležitosti pošlu gynekologa někam 🙂 sice enbudu mít kontroly každý týden ale co 🙂

mar26
3. čer 2009

dráčku já cítila mimi až v 18tt,teda pár dnů předtím takové přavalování a pak už rovnou kopaneček a druhý den to cítil i manža 🙂

kristynaw
3. čer 2009

ja mam doma dopplera,toho,co maji u lekare,takze jsem uz od zacatku poslouchala srdicko .a posloucham i ted,kdyz se mala dyl nehybe...je to dobre uklidneni....

diddi
3. čer 2009

ja som si v zdravotnych potrebach kupila taky fonendoskop pre tehotne a vecer ked sme zalahli a bol klud,tak som pocuvali moje babulky...ten prvy pocit,naznak pohybu som citila ako take steklenie a stale som si skrapkala brusko 🙂 vyzerala som asi ako blazon v buse,ktory sa smial a skrapkal brucho 🙂 ....inac,vraj deticky v brusku su najcastejsie hore,ked maminy idu spat...ked chodia,tak ich ten knisajuci pohyb uspava.

dracekmracek
3. čer 2009

něco na mě ťukalo přes bříško 😵 vedle pupíku když jsem tam položila dva prsty 🙂

já právě ten přístroj nemůžu sehnat ☹ jak se to jmenuje?nemají ho na netu?

murynka
3. čer 2009

hoky a normální fonendoskop by nestačil??a od kolikátého tt je to slyšet přes bříško??

diddi
3. čer 2009

veru neviem presny nazov,lebo uz som ho posunula dalej....skus pozriet cez net...mozno by to islo aj normalnym fonendoskopom,lebo je to podobne,len ten koniec na pocuvanie je trochu vacsi,akoby zvon....lekari pouzivaju podobny

murynka
3. čer 2009

didi a od jakého týdne to jde poslouchat??

dracekmracek
3. čer 2009

murynko já myslím že ten pro těhotné je citlivější,mamka měla normální doma ale už ho dala pryč ☹

na netu je nějaký spešl a je za 2500 😅

diddi
3. čer 2009

ked si zadate do googlu "fonendoskop pre graviditu",tak vam tam hodi stranku unimedik a tam je vyfoteny....murynka,ja som zacala pocuvat okolo 20tt,vtedy som ho kupila....tak mozno je pocut aj skor.

murynka
3. čer 2009

dracek já měla doma ten normální na praxi když jsem dělala školu ale ten stál tak 200kč také nevím kam jsme ho dala ☹

mar26
3. čer 2009

mury my to normálním zkoušeli kolem 16tt a nic,pak už ne,tak nevím .
Ale jak ucítíš pohyby,tak už mi to přijde zbytečné...alespoň s tak aktivním mimísem jako je Natálka 😀

murynka
3. čer 2009

mar mě to jen zajímá nechci to zkoušet myslím že by mě to spíše stresovalo 😅

dracekmracek
3. čer 2009

no já ho vyzkouším,tak kdyžtak půjčím mury 🙂 kamarádka ho má 😀

mar26
3. čer 2009

mury my byli zvědaví,tak jsme to zkusili,ale jen ze zvědavosti a nic,ale nestresovalo mě to,prostě jsem si říkala,že je to asi slabé,na to aby to šlo slyšet.

dracekmracek
3. čer 2009

u mě mudr neslyšel srdíčko ani tím hodně spešl přístrojem,jen kopance a dvakrát slabé tuk tuk 🙂

murynka
3. čer 2009

ale jo něco jiného je zkusit a něco jiného je to poslouchat denně 😉 nedávno jsme byla na semináři kde přímo měli ten přístroj na srdíčko a nevyjadřovali se k tomu moc hezky zatím je to v americe ale tady se to zatím nebere poněvadž prý mámy plaší a jednou je to jiné a běží na pohotovost takže to nemám ze své hlavy ale z hlav odborníků na věc 😉

mimina321
3. čer 2009

ba už aj prášim do záhrady pre listy 🙂 ako dlho ich mám nechať vylúhovať?
katuška to je smutná správa,ale maminka je určite taký bojovník ako ten drobček v brušku a tak to určite dobre dopadne

evanek77
autor
3. čer 2009

zas mury víš jak, některým doktorům vadí, že se vůbec zajímáš... lezeme jím tím do zelí
třeba mojí paní doktorce vadí, že jsem měřila bazální teplotu, opakovaně mi říkala, ať to nedělám 😀

murynka
3. čer 2009

evi toto nebyli dr.ale ty co to propagujíi a tak nebo co to prodávají ale přímo dr to nebyli....
mě je to jedno prostě jo zkusit ale nepropadnout tomu 😝 😝

kdo chce at si ten přístroj koupí každého věc ale myslím si že je to nadstandart 😅 dříve také UZ vůbec nedělali atd....

dracekmracek
3. čer 2009

proč si nedopřát něco víc?já vím že těhotná podruhé nebudu tak si to chci užít se vším všudy....dřív to neměli a taky je to hrozná představa teda 😅

miminko děkuju budeme to muset zvládnout

murynka
3. čer 2009

dracku však jo každého věc 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru