Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
20. říj 2009

Strouži, nech si chutnat 😵
Já si chvilku zdřímla a je mi hned líp. Jdu si uvařit maliník a to semínko, tak jsem zvědavá 😎

strouzek
20. říj 2009

baf jsem zpět, perfektně jsem si pokecala a nabaštila. měla jsem sicilské špagety ale dneska obzvláště výborné.

farmarska
20. říj 2009

strouží jejda na párcích já jsem poslední dva tejdny skoro zavislá 😅 😅 😅
žádná zelenina a ovoce, ale párky, šůši, a mašo 😀 😀
no párků nevím jestli se vzdám.., ale ty vany tede raději vynechám 😅

farmarska
20. říj 2009

jeéé a ted jsem si doplnila podle data poslední menstruace početí a já už jsem v 5tt 😀 😀 to je teda fofr 😀 to je mazec 😀 😀
no jen doufám, že si to zase nebudu muset za chvíli měnit 😔

farmarska
20. říj 2009

papu a kde ty pořád jsi s dobrejma zprávama?? 😨

kackark
20. říj 2009

Farmi, nic se měnit nebude, tedy vlastně ano, každý týden ti tam něco přiskočí 😵

Strouži, hlavně, že jsi si pochutnala 😉

Taky pořád zvědavě nakukuji co je s papu 😕

strouzek
20. říj 2009

takže taky párková dietka co?? 😀 já jedu poslední dobou na samých zdravých věcech, prejt, zabíjačková polívka, párky, paštiky mimčo je prostě gurmán 😀 😀

farmarska
20. říj 2009

jééé stroužku přesně to co jsi tam vypsala, bych si s chutí ted ráda dala! 😀 a ještě taky jedu po různých klobáskách 😀
Já už před tím žrala blbě, ale ted je to fakt extrém 😅 😅

farmarska
20. říj 2009

jo a prejtík jsem měla včera s bramborem a zelím 😵 😵 to byl orgasmus! 😀 😀

strouzek
20. říj 2009

farmi ty budeš asi těhula 😀 😀 😀 já třeba sladké vůbec nemůžu, umírám jen z pohledu na čokoládu ale maso, sýry, uzeniny to teď u nás jede ve velkém.

farmarska
20. říj 2009

já můžu i to sladké 😅 😅 😅 šůši, dortíky, čokošky 😅 😅 😅
jenom z ovoce a zeleniny mi jde ted mráz po zádech 😀 😀 😀 docela blbý co 😀 😀 😀 😀

strouzek
20. říj 2009

tak to já zeleninu a ovoce jím naštěstí hodně. ne teda účelně ale ovoce je doma vždycky dost oproti ostatnímu jídlu, když si to tak projdu,pečivo doma není, není ani salám ale mám na stole kilo kiwi a mandarinky 😀 😀 😀

murynka
21. říj 2009

dobré ráno vlaštovičky 😵 😵

omlouvám se ☹ nemůžu ani dočíst jak kecáte 😀 je něco nového?

co evička dobrý?

kačko ty také??

farmi gratuluji 😵 😵 a 5tt krása 😎

já tu zase nebudu dělají nám kuchyni ale holky to je problémů ☹ zatím vše vyřešili ale neryv mám jen jedny ☹ 🤐

co papua ozvala se??? 😕 😕 😕

kackark
21. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 23.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi..........našla //
Sarlotta......................20DC
Jaspina.......................17DC
Mimina.........................9DC

strouzek
21. říj 2009

dobré ránko

mury s tou kuchyní to chápu, já se úplně děsím toho že budu jako ty, že budu mít ve 35 tt rozbordelovaný byt, budou mi dělat okna, bude tam malíř, že se bude všechno kazit , protože tak to bylo vždycky, ať už jsme vyřizovali hypču, nebo se dělala svatba nebo cokoliv tak se vždycky na poslední chvíli vyskytla kupa problémů a nervy v háji

kackark
21. říj 2009

Krásné dobré ráno 😵

Mury, zatím držíme s Evičkou po kupě 😉 🙂

strouzek
21. říj 2009

ahoj kačko

kackark
21. říj 2009

Ahojky 😵 🙂

Kočky, ještě mi prosím poraďte, to semínko se pak má taky sníst, vypít, nebo se v tom vyluhuje jen ten čaj?

jaspina
21. říj 2009

Dobré ránko,
Kači už to máš za pár, tak se šetři 😉 Stroužinka samozřejmě taky! 😉
Já jsem včera večer trpěla jak pes - po tom Pregnylu - minule mi sedl v pohodě, že jsem nic necítila a teď jsem měla pocit, že mi v břichu něco exploduje.. Bolelo to jako prase a taky se mi chtělo zvracet 😝 Naštěstí dnes už je líp.

strouzek
21. říj 2009

kači tady jsem něco našla

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ahoj jaspi to mě mrzí že ti bylo včera tak špatně, to jsem nevěděla že tohle může dělat pregnyl ☹ hlavně že je ti už dneska lépe. zato mě je dneska hrozně , bolí mě hlava záda asi jsem nějak špatně spala

kackark
21. říj 2009

Jaspi, je mi líto, že ti není dobře, ale na druhou stranu věřím tomu, že právě zabíral, a pokud probíhalo snaženíčko, tak by to mělo být v pohodě 😉 Ale chápu, že snažení v bolestech není to pravé ořechové 😔

kackark
21. říj 2009

Strouzi, díky moc. Tam je to taky co človíček to názor. Ale nejvíc se mi asi zalíbil ten recept vařit to na sporáku přímo s maliníkem, pak to scedit a vypít. A snad jsem pochopila dobře, že už se to semínko jíst nemusí 😉

Počkej za pár týdnů, taky to budeš řešit 😉 😵

Ten maliník mi včera chutnal moc. A docela se těším i na kontryhel po porodu.

jaspina
21. říj 2009

Strouži - může po něm být zle, protože ti píchnou do těla HCG... a mě zrovna tu dvojitou dávku - takže pro tělo šok.
Kači naštěstí jsem se stihli snažit než to začalo bolet - přítel musel na noční... 😉 Jsem si plánovala jak na něj počkám jak přijede v noci a pak přijel a já jen skuhrala jak je mi zle a ještě před tím jsem mu asi v 11 volala, že to bolí jako prase a kdyby se mi náhodou podařilo usnout, tak ať mě nebudí a jen mě ve spánku znásilní 😀 Ale doktorka mi minule říkala, že nejlepší je snažit se 36 hodin po Pregnylu - což je dnes kolem 20hodin - a Jarek jde na 6 do práce. To bych já měla přijet z práce, takže si asi budu muset vzít část dne volno na plození dětí 😀

kackark
21. říj 2009

Jaspi, to by si měla mít neodiskutovatelně nárok na náhradní volno 😀

murynka
21. říj 2009

kači to je dobře 😵 😵 jen se držte!!!

strouzek no máš se nač těšit já to nesu asi hůř že jsme právě těhu a rozhodí mě vše 😅 🙄
ale my tam naštěstí nebydlíme to je jediné štěstí že ten bordel nevidím pořád 😅 😝

kači stím semínkem nevím zatín neplánuji ani ten čaj 😀 😀

kackark
21. říj 2009

Ten čaj je moc chutný, myslím si, že jedna čajová lžička denně uškodit nemůže 😉

Já Tě mury obdivuji, já bych teď doma žádné velké změny a předělávání určitě nezvládla. Jsem ráda, že jsem ráda.

murynka
21. říj 2009

kači zjištuji že už nemůžu 😅 ..ještě o víkend musíme dát do kupy obývák a jídelnu a jsme hotový
pak jen zedníci koupelnu ale to už je na nich 😉
takže o víkend seškrábu zdi něco vymaluji 😅 a tím končím 🤐
pak ještě okna 😝 😝 ale ty plastáky se dělají sami 😉

já zjistila že mi je líp když dělám než když sedím 😕 když si sednu za chvíli cítím ty záda ☹

kači vím že ten čaj neuškodí ale nemám čas ho ani koupit 😀 😀 asi zítra seženu ho kde?? 😕

kackark
21. říj 2009

Mury, i s tím semínkem jsem ho koupila v lékárně a je to záležitost několika korun 😉

Když jsem včera nezvládla ani nákup, tak to, co předvádíš ty, bych určitě nedala. Máš už pro jistotu zbalenou tašku do porodky?

murynka
21. říj 2009

kači právě že nemám 😀 😀 všechny věci pro malou a do porodky mám tam 😀 😀
už to mám na hromádce..ale zítra musím koupit ještě kojo podprdu a nějaké věci

ty už zabaleno máš?? 😕

nákupy 😀 😀 v Hornbachu a Baumaxu jsem jako doma 😀 😀 a skoro denně 😅

no musím letět ☹

kackark
21. říj 2009

Mury, nemám zabaleno a ani to nemám moc po kupě. Ale nakoupeno je snad již vše. A uvažuji nad tím, že bych to během příštího týdne možná mohla začít dávat do tašek.

A mě zmohl pitomý nákup potravin 😔

Měj se, a ať jde vše podle plánu 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru