Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
26. říj 2009

Evi, tak to já se nedokáži ozvat ani když jsem hodně vytočená 😒 Byla jsem vychovávaná tak, že musím být hodná a poslušná holka. Mamka to teď vidí a lituje toho a snaží se, aby Anička nedopadla stejně jak já.

kackark
26. říj 2009

Jé ahojky Kači, já to vážně opsala doslova, co jsi psala. A kdy ho máš v plánu. Ve čtvrtek? Budeme na Tebe všechny moc myslet 😵

dracekmracek
26. říj 2009

Kačenko já vím četla jsem to 😀 psala jsem ti na tu sms jestli mi budou porod vyvolávat,tak jsem chtěla napsat nebudou budou mi dělat císaře a takhle jsem to spletla 😀 😝
ve čtvrtek jedu k tomu docentovi Robovi měla jsem na něj štěstí na chodbě,tak mě k někomu dá a s ním se domluvím na termínu doufám....docela se bojím,nevím proč...né o sebe ale o Lukáška,už bych ho tak chtěla mít u sebe v bezpečí.mamka jde na operaci 8.prosince,počítám že do 20.listopadu budu mít malého u sebe aby si ho užila.

kackark
26. říj 2009

Kači, já občas píšu mnohem větší kraviny 😀
Tak nám dej pak určitě ve čtvrtek vědět, ať víme, kdy se můžeme na Lukáška těšit 😵 Možná budete mít souboj s Evičkou o další vlaštovčí miminko 😉

dracekmracek
26. říj 2009

já evince to prvenství ráda dopřeju 🙂 ale vydržely jsme dlouho to nikdo nečekal,už mám i vysazené magnézko.....stejně je to mazec jak se takové mimi vejde do bříška,nikdo mi nevěří že jsem 8.měsíc....už nepřibírám vůbec nic.ty taky musíš být hubenounká 🙂

kackark
26. říj 2009

Kači, já a hubeňounká tak to si mě pobavila. Mám nahoře 12kg a moje mamka teď dělá na porodnici a už měsíc mi říká, že mám tak veliké bříško, jako maminky co k nim chodí rodit v termínu 😀 😀 😀

dracekmracek
26. říj 2009

fakt jo?tý jo 🙂 já vůbec,až je mi lukáška líto že tam nemá místo,ta jizva není elastická takže se mi kůže nevytahuje.mám nahoře 7kg.
a jinak je ti dobře?já trpím v noci 😝 a myslela jsem že tu sobotu nezvládnu ale dala jsem si vanu a přešlo to,já vlastně vždycky zaženu bolesti vanou 🙂

papua
26. říj 2009

Ahoj zlaticka!!!!
Tak som zase tu po par dnoch? ako sa mate? Vidim, ze Dracek musi na cisarak, budem velmi drzat palce....
Strouzi: to uz ubehli tri tyzdne a manza sa vracia????? ty brdo to jak rychlo ubehlo 😝

Ja sa mam normalka, stale trosku spinim, zajtra idem asi na kontrolu (teda dufam)!

kackark
26. říj 2009

Papu, tak to budu na zítřejší kontolu držet pěstičky, ale určitě bude vše v pohodě. Moc na Tebe budu myslet 😵

Kači, v noci to taky už moc nezvládám a přes den mi tvrdne břicho, když dlouho stojím a něco dělám, třeba u vaření, ale jinak to celkem jde 😉 Já jsem zvědavá, kdo ty moje kila za mne pak bude schazovat 😀

Berušky, musím letět do práce, a pak mám domluveno ještě s orotpedem, že mi pár rehabilitací dopíše, tak toho mám poměrně dost, no snad to nějak zvládnu. Mějte se tu hezky a já vás večer dočtu 🙂

papua
26. říj 2009

Tak som vas aspon trsoku pocitala...🙂
Katuska: velmi derzim palce, zelam ti nech uz mas Lukaska u seba, nech uz nemas tolko stresu....Samozrejme najlepsie v termine, ale nech uz sa tolko netrapis aspon.....

Jaspi: ako moja? uz ti je lespie??? neviem co to mohlo byt ta bolest, ale som si ista ze to kvoli clostilu....Ty si nebola zvyknuta na ovulaciu a podla mna preto ta to tak bolelo.....A ked ti pichli pregnyl v uteri, tak ake si mala foliky velke?

papua
26. říj 2009

Kacenka: dakujem zlaticko velmi!!! snad to bude ok, kedze stale spinim, predpokladam, ze ten sviniar 🙂 ide prec 🙂

papua
26. říj 2009

Kaci: moja nepracuj uz, ved uz mozes na matersku nie???!!!!!!

evanek77
autor
26. říj 2009

jůůů, tady se toho nakecalo.
dráčku, držím moc palečky, a né že mě předběhneš 😉 😉 😉 🙂
papua,
zítra na tebe budu mysle ještě víc jak myslím, držte se oba, ty i bublinka se srdíčkem 😉 😉 🙂

strouzek
26. říj 2009

ahoj dráčku tak ve čtvrtek budeme na tebe myslet, už ať to máš za sebou a vše ať je v pořádku, jak vidím poslední dobu si fakt užíváš ☹

ahoj papu teda 9 tt tobě to taky utíká jak voda 😀 manža se vrací po 14 dnech a něco, no docela to uteklo i když jsem v sobotu měla megakrizi opět, zhádala jsem se s našima, večer byla depka tak jsem mu psala chudákovi smsky a řvala jsem přitom jak tur že musí okamžitě přijet že to tu nevydržím.

papua
26. říj 2009

Strouzi: uplne ta chapem, no co , to tie hormony, co uz narobime🙂. Ale neboj, dojde manza a bude vsetko v poriadku......Tehulka potrebuje doma manzela, to je bez pochyby!!!!Preto obdivujem Evicku, ako to zvlada 🙂!!!

Evi: dakujem moja zlata! ako sa mas? stale su tie noci hrozne ze? ja stale nemozem spavat a najnovsie mam take, ze sa zobudim o stvrtej rano ze idem cikat, tak sa postavim a potom mi pride strasne na vracanie 😝, tak cakam kym to prejde...no hrozne....nevadi 🙂, prezijem to 😉

papua
26. říj 2009

Strouzi: este neviete ci to bude chlapcek, alebo dievcatko?? ci chcete sa nechat prekvapit radsej????

papua
26. říj 2009

jaj strouzi, teraz vidim, ze zajtra mas kontrolu a velky utz v novembri....Tak budem drzat palceky !!!! 🙂

strouzek
26. říj 2009

papu no přesně, já taky Evičku obdivuju já bych byla asi na psychině být před porodem a manža v tahu a ještě aby chodil s kamarádama. já dneska jak manža přijede dám mu kouli na nohu klíč zahodím a hotovo 😀 prostě dalších mnoho a mnoho let se z domu nehne a hotovo 😀
s tím pohlavím no minule to vypadalo na holku, i ten čínský kalendář ukazuje holku i některé příznaky mám jakoby na holku tak snad to ta holka bude, už jsme si s manžou na to tak zvykli na tu představu že o mimču mluvíme jen jako o Nelince, nakupuju šatičky atd a kluka si vůbec nepřipouštím 😀

evanek77
autor
26. říj 2009

papu,
no, noci nic moc 😝 😝 😝
ale holt hlavně že tam ta miminka máme 🙂

strouzek
26. říj 2009

tak u mě noci dobrý, v noci spím tedy pokud mě neotravuje kocour který nepochopil že změnili hodiny na zimní čas 🙄 ale mě depky popadají k věčeru kolem Ulice. to bývá krize

jaspina
26. říj 2009

Měla jsem tu šéfa 😝
S tím hádáním - mě Jarek říká, že jsem nasralálek 😀 Že mě prý všecko naštve a s každým se hádám.. Já si to nemyslím - jen se ozvu, když se mi něco nelíbí a když mi o něco jde, tak to je pravda že se neznám.. Ale to když třeba vím, že na mě někdo udělal podraz a tak.. Jarek to vidí jinak, protože on je přesně ten tip, který si na tu hlavu nechá nas.... a ještě poděkuje 😠 Ale zas kdyby jsme byli oba jak já, tak se zakousnem a kdyby oba jak on, tak už snad nemáme ani střechu nad hlavou..
Papua v to úterý kdy mi ho píchli jsem byla 16DC a folík měl 2,6cm.. Tak nevím. Mě po tom Pregnylu píchalo - ale na pravo.. Nevím - ale přes víkend jsme se nijak extra už nesnažili.. ☹ Jsem byla ráda, že žiju..
Ale dnes už to nebolí - pro změnu cítím, že se chystá MS.. Já vždy tak 8 dní před MS cítím, jakobych měla všecko v břichu napuchlé a tlačilo se to na sebe..

jaspina
26. říj 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli nemáte některá doma účet, co by jste mohli postrádat? Potřebovala bych něco na doložení úvěru - mám tam peníze na koupelnu, ale potřebuju na ni hotovost..

kackark
26. říj 2009

Ahojky, tak jsem zpět, ale do města pojedu ještě asi jednou, protože se mě tam nechtělo trčet do pěti a čekat na toho doktora. Uvidím, jestli to nevzdám úplně.

Papu, já byla v práci jen s papírama na mateřskou, těhu si maximálně užívám a nedokáži si představit, že bych měla celé těhotenství dělat to, co jsem dělala před ním. Neboj, já si miminečko moje chráním a bráním 😉

Strouži: to budete mít jako druhou svatbu, co? S tou koulí 😀 😀 😀

Jaspi: tak moc ti přeji, aby z té bolesti byly za pár dní // 😵

jaspina
26. říj 2009

Kači si hodná, ale tento měsíc mi to věštila Evička - to bych jí musela jet líbat ty nohy že? 😀 Né, já si fakt myslím, že tento měsíc taky nic..možná mám ještě něco, na co se přijde až při té laparce.. Utvrzuje mě v tom i to, že mám zakloněnou dělohu a ta prý často bývá při srůstech nebo endometrioze..

kackark
26. říj 2009

Jaspi, já taky takhle v měsíci kdy jsem otěhotněla házela testy do žita a byla zoufalá 😉 Moc bych ti přála, aby si byla ten samý případ 😵

jaspina
26. říj 2009

Kači bylo by to hezké - ale já to mám takhle každý měsíc.. Přijde mi, že po clostilu všichni otěhulí buď hned a nebo vůbec.. Ale co, do vánoc ještě budem pokoušet osud a pak to necháme na doktorech..

monkula
26. říj 2009

Stroužku, ty si teda huba... 😀 😀 máš môj obdiv, pošli mi trochu kuráže 😀 😀
Aj my bývame v bytovke plnej starochov a tá nad nami je stará ochechula, ktorej vadí aj to, keď nám niekto prejde pod oknami... raz zastavila MM, že čo sa toľko smejeme 😲 😲 😲 😲
Zásadne vysávajú o siedmej ráno a teda asi by im mali dať nejakú cenu, lebo nechápem, ako dokážu pri vysávaní tak trieskať do radiátorov 😠 😠 😠 😠
jaspi, budem na Teba mysliť....

jaspina
26. říj 2009

Děkuju holky, jste moc hodné 😵
Nevíte náhodou, co se stalo s holkama co sem dřív psaly? Myslím Helíska a taky Laadu - já jsem je moc neznala, ale pamatuju si je a Laada taky čekala miminko nějak jak Kačka nebo Evička ne?

evanek77
autor
26. říj 2009

jaspi, helísek chodí do diskuze na snažilkách:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

a laada netuším...

jaspina
26. říj 2009

Mě právě zajímalo, jestli už třeba mají miminka.. Tak Helísek asi ne, když j ve snažilkách.. A u Laady si právě vzpomínám, jak tu psala, že čeká.. Tak snad jsou v pořádku.¨
Za chvilku půjdu domů a tady je úplně šero.. 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru