Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
27. říj 2009

Ahoj zlatíčka, vy jste toho teda včera napovídaly, tak si zase uvařím kafčo a půjdu dočítat.
Jsem zvědavá, jak dopadly na kontrole murynka a strouzek 😉

kackark
27. říj 2009

Evi, zlatíčko moje, je mi líto, co prožíváš takovou chviličku před narozením Tomáška. Jako by nebylo jiných starostí dost. Prosím, nepouštěj si tu osobu (mámu - by se mi v tvém případě psalo velice těžko), do mysli, srdce a ani bytu. Šíleně moc a záměrně Ti ubližuje. A jak to správně napsala monkul vlastnosti se ve stáří umocňují a ona je toho dokonalým případem. Měla by zažít totální samotu, aby na nikoho nemohla prskat takovéhle zlé a jedovaté řeči a myšlenky 😠
Snad je s novým dnem o trošku lépe, moc na tebe myslím 😉

Farmi, ty homeopatika, jak psala monkulka, jsou opravdu skvělý, když jsem cítila, že na mě něco jde, tak zabraly perfektně, ale je potřeba to podchytit včas.

Mimi, pij hodně kontryhele a zkus ten Femigard. Je pozitivní, že jsou folíky, tak snad brzy bude i sliznice 😉

Šarlotko, ta změna času se mnou taky solidně mává 😖

Papu, držím pěstičky na dnešní kontrolu a věřím, že vše bude v naprostém pořádku 😵

kackark
27. říj 2009

A taky mi včera psala Kačenka:

Kačenko, tak si příjdu jak v ošklivým snu, doktroři se té jízvy bojí, a teď zase tvrdí, že u císaře budou ty komplikace ještě větší. Fakt už nevím co mám dělat.

kackark
27. říj 2009

Martinko a co Natynka, jakpak jste dopadly u doktroky?

A jinak mě asi holky donutíte jít žehlit, tím, jak tu nikdo není 🤐

jaspina
27. říj 2009

Dobré ránko! 🙂 Musím vám napsat jaké jsem trdlo - jsem včera popletla dávkování utroše a místo 1 jsem si ráno vzala 2..Jako myslela jsem, že mě tady někdo bude sbírat ze země jak jsem se motala 😖
Mimi - tobě jsem psala do clostilek.. Nechápu proč ti zvedá dávku, když reaguješ dobře a máš 3 folíky. Aby tě nepřestimuloval..Nehledě na to, že clostil sliznici snižuje. Měl by ti spíš dát utroš..

Evi to co napíšu bude znít tvrdě, ale já bych poslechla mámu v tom, jak hlásá po přízni řízni a vyrazila bych ji z bytu i ze svého života takovým fofrem, že by nestačila brát dveře. A to bych fakt udělala bez jediné výčitky svědomí. Proč bys měla hostit a snášet ve svém bytě někoho, kdy ti celý život ubližuje? Myslím, že tak by ti bylo líp.. A ona by pak možná pochopila.. A kdybys nechtěla být tak striktní, tak bych ji minimálně při každé takové narážce poprosila, aby odešla - že si nepřeješ aby se ve vašem domově chovala takovýmto způsobem.. Je to asi drsné - ale jak se do lesa volá... A za tohle neomlouvá ani věk, ani nic jiného..

jaspina
27. říj 2009

Farmi tobě jsem zapomněla napsat, že je mi líto jak tě ta nemoc trápí.. Cítím s tebou - na mě taky nějaká mrcha bacilovská vlezla.. Mám rýmu, cítím trochu uši a spala bych.. Snad se dnes dokopu do pilatesu i tak..
Ale neboj - spousta těhulek má na začátku nějakou virózu a dobře to dopadne.. Nebo mají zánět močáku.. Kamarádce doktorka tehdy říkala, že tělo ze začátku vnímá těhu jako nějaký zánět a brání se mu - proto může být zvýšená teplota a ta imunita je jakoby oslabená, tak to je pak hned.. Prý bývají zvedlé i leukocity - jak u zánětu.. A pak se to řezání na WC, které v začátku těhu bývá diagnostikuje jako zánět.

kackark
27. říj 2009

Ahojky jaspi, to je mi líto, že na tebe taky něco leze. Je toho asi všude plno. Tak ať ti to v práci rychle uteče a zítra máš snad volno 😉

jaspina
27. říj 2009

Kači mám volno - už se těším! 😵 A je to jen nachlazení, to se dá vydržet.. Ale to volno mi bodne. Normálně už se těším až si zkusím to řízení Peugeotka 😵 Asi o víkendu - přes týden jezdíme domů už za tmy a to se mi řídí blbě - já v šeru nějak blbě vidím..

mar26
27. říj 2009

Dobré ráno,

jaspi laada chodí do diskuze ve snažilkách připravujeme se na léto a ona i mimísek jsou zatím 2v1 a v pořádku 😵
myslím,že je 35tt

farmi drž se,určitě už ta nemoc brzy odejde a mimísek to určitě zvládne!!

Evi je mi líto,co zase tvoje máma včera předvedla a vždycky mám husinu podle toho co popisuješ co říkala a tak.
😔

Kači Naty z výtěru nezjistili nic...tak je to virové a musíme holt vydržet. Prý to může trvat 14-20 dní...tak že uvidíme. Pořád jí vařím rýžový odvar s mrkovou šťávou,mlíčko má omezené na minimum,aby jí ten průjem nezhoršovalo. No ale včera to bylo snad o malinko lepší,nechci to zakřiknout,uvidím jak dneska. ještě že Naty měla váhu akorát,kdyby vážila míň,tak nevím,nevím,asi by už byla na kapačkách. I když ona naštěstí má chuť k jídlu,tak že dehydrtace nehrozí. Ono proti tomuhle je i očkování,dávat jsem ho nechtěla,ale teď o tom rotarixu uvažuju,když vidím,jak to může potrápit 😒
a jak se máš ty?

Dráčka je mi líto,ty doktoři někdy moc na náladě nepřidají 😠

jaspina
27. říj 2009

Mar - tak ať je Natálce brzo líp

mar26
27. říj 2009

jaspi děkuju a tobě přeju hezkou vyjížďku 🙂

kackark
27. říj 2009

Já jsem asi půl hoďky žehlila a musela jsem si jít zpátky sednout k PC, jak mi začalo tvrdnout břicho.

Jaspi, to je jasný, že se těšíš, taky bych se těšila 😉 A za šera se mi taky dobře neřídí, to úplná tma je lepší.

kackark
27. říj 2009

Martinko, snad se to upraví dřív. Musí tě to vyčerpávat, když vidíš, jak jí to trápí. Hlavně, že si drží váhu, a že jí dr. nemusela na ty kapačky poslat 😉

mar26
27. říj 2009

Kačko tak odpočívej 😉 ,tvrdnutí je nepříjemné
holky já jsem regulérně z těch vašich tt dojatá 😵 😵

kackark
27. říj 2009

Marti, a to jsem měla zrovna dneska naplánováno tolik práce, ale přehánět to nebudu.
Já si pamatuji, že když jsi rodila, tak jsem měla něco kolem 20tt, letí to šíleně 😉

A to mi připomněla, že dnes přiletěl stroužince manža, ta musí být mega šťastná, moc jí to přeju 😵

papua
27. říj 2009

Ahoj zlaticka! tak som vas trosku docitala 🙂
Evinka: je mi to naozaj velmi luto, co pises o tvojej mame. Je to strasne, naozaj nechapem, ako sa moze takto k tebe chovat.Ja mam s mojou mamou tiez na nic vztah, ale teraz sa to trosku zlepsilo a hlavne nechova sa az tak hrozne ako tvoja....Tak ako ti radia ostatne holky, jednoducho kasli na nu, nebav sa s nou, za chvilku aj tak odchadzas...Posielam ti silu, aby si ju zvladla... 😔

Kaci: dakujem moja, k dokimu idem asi okolo obeda, tak musim vydrzat este 🙂

Farmi: tak ako hovori Evicka, mimi vydrzi strasne vela, hlavne sa nesmies tej chorobe poddavat ,urcite ti to uz zacne trosku ustupovat... drzim palce moja !!!

Mar: prajem nech to Naty skoro prejde , ja, ked som sa narodila tak som dostala dizenteriu a bolo to peklo, som bola asi 2 mesiace v nemocnic na kapackach a tam som zase dostala zapal pluc do toho, no hrozne!..Mama mi to rozpravala.Ale preslo to chvalabohu....Dobre je, ze Naty nenasli nic, len nejaky virus bezny....

jaspina
27. říj 2009

Jé Stroužinka se konečně dočká 🙂
Kači může tě ještě s něčím otravovat? Napadlo mě, když tvůj manža v tom dělá - jestli by nevěděl na kolik by přišla oprava nebo výměna té automatické převodovky, kdyby se pokazila? To je jediné, co mě trošku straší.. Jako nic jí není, ale kdyby časem, tak jestli je to reálné ta oprava..

papua
27. říj 2009

Mimi: gratulujem k folikom 🙂, je to super 🙂))))))))!!!!!

Jaspi: tak to si mala krasny folik obrovsky, z toho nieco musi byt 😉!!! drzim palceky....

papua
27. říj 2009

Jej Strouzi prisiel manza??? Konecne!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😀 🙂 😅

mar26
27. říj 2009

papu taky držím na KO palečky a těším se na dobré zprávy 😵
to sis jako úplné miminko taky teda vytrpěla 😒 ...já byla jen ve svých 14-ti dnech v nemocnici s kašlem

stroužek nebude mít na koně čas,to je jasné,když tu má už manžela 😵 😵

mimina321
27. říj 2009

kočky dakujem
evi prikláňam sa k názoru jaspi,asi by som ju nakopla do pr....
mar neboj možno to bola len viroza prehrmelo a bude pokoj....
papu 9tt? to letí
no z folíkov sa teším,ale hned mi povedal,že pri takej nízkej sliznici nemám šancu 😢 😢 😢tiež sa bojím,že z takej velkej dávky clostíku ich bude vela a sliznica zase nenarastie-čaj pijem a femibion berem -fakt už neviem ako tomu pomôcť ☹

mimina321
27. říj 2009

rozmýšlala som ,že sa popýtam na koníku či niekto nemá dufaston a asi si ho naordinujem......nechápem prečo mi ho nedal 🙄

papua
27. říj 2009

Mimi: dufaston neni na rast sliznice podla mna, to je iba na zvysenie hladiny progesteronu, ked mas hormonalne problemy, pripadne ked uz si tehu, tak na udrzanie, hlavne kvoli tomu hormonalnemu ucinku. Ten by ti bol na nic podla mna...Ja som tiez zacala brat dufaston az ked som zistila ze som tehu. Pi vela alchemilky!!!!!!!!!!!! Aj 3 pohare denne, ale skor iba do ovu, potom uz menej a ber ten femibion...Ked si to zacala brat az tento mesiac, tak to este nemusi mat take ucinky....Pockaj este mesiac ......😉

kackark
27. říj 2009

Jaspi, zkusím se poptat a uvidíme, jestli to bude manža vědět 😉
Mimi, a ten femigard jsi nezkoušela?

kackark
27. říj 2009

Koukám, že jste si jako miminka dost vytrpěly ☹

A kdepak máme dneska Evičku?

kackark
27. říj 2009

Marti, malá je kouzelňoučká, viděla jsem tu její novou fotečku 😉

jaspina
27. říj 2009

Podle mě kontryhel už u mimi žádný zázrak neudělá - tělo si na něj za rok pití zvyklo.. Já bych ho klidně zkusila vysadit a měsíc zkusila třeba tu mateří kašičku.. Nevím jak ten Duphaston - ale mě doktorka říkala, že mi dá Utroš na růst sliznice.. Já osobně bych měla strach nasadit si hormonální léky sama, ale když to neudělá doktor, tak je to na prd.. Mimi třeba se to podaří i přes nižší sliznici 😉 Zas ty folíky jsou parádní..

Papu - já mívám takový folík vždy - většinou jen 1, ale nikdy nic z toho.. ☹

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
já jsem vytuhla a nevzbudit mě teď zvonící pošťačka, spím do oběda 😀
jdu vás dočíst....

mar26
27. říj 2009

mimi snad peřinka pro miminko doroste,když jsou tam tak krásný folíci..zkusila bych ten femigard

Evi alespoň sis hezky odpočinula 😉

Kačko Naty děkuje 🙂

evanek77
autor
27. říj 2009

krásné dopoledne,
papua,
jsem ráda, že hematom nezlobí a moc doufám, že zatímco na něj nevidíme, tak se vstřebává a rozpouští...
mimina,
to je krásné ty folíčky. Třeba už je zaděláno, když jeden už je prasknutý. Kéž by....Na sliznici mne také napadá jen kontryhel, u mne zabíral 😉 🙂
jaspi,
tý jo, dva utroše takhle fungují? to nás cpali a cpou pěknými dryáky 😝 😔
marti,
to mne moc mrzí, jak natynce protahují dobu uzdravení, taková pusinka malinká a dva týdny se trápit, ch jo
kači,
copak, ty také nejsi "laňka", že tě zmáhá žehlení? Já to nechápu, hele, moje máma běhala před porodem po přehradě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no, dneska už se směju, včera jsem na to zas skočila a nechala se rozhodit.
asi život chce, abych se zocelila, ale doufejme na mne nic zásadního nechystá. Jinak manžel tenhle týden jde na 4 prohlídky bytů, tak se moc těším, že se nám povede být spolu mnohem dřív, vážně mi z té samoty asi hrabe.
strouži,
tý jo, ty už máš manžu u sebe, nááádhera 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru